Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Bane kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz sniper görevi sanırım ajanı kaçırırken su kulesine çıkıp Rusları indirdiğiniz görev. Evet içerideki ekip dışarı çıkana kadar bitmiyorlar ve spawn oluyorlar sürekli 4er 4er orada. Kulede durmayın kuleye çıkıp görev değiştikten hemen sonra inin ve Kuruma'ya binin. İçeridekilerin dışarı çıkacağı kapının önüne giderek onları bekleyin arabada vurun Rusları. Spawn olayının yaşandığı diğer heist ise ACT3 final. Serverları hackleyene kadar bitmiyorlar. Çare rush. Serverları ne kadar hızlı hacklerseniz o kadar hızlı biter. En üst kata çıkıp köşelerde bulunan dört tane servera koşun direk görev başlar başlamaz ve hiç durmayın vuramıyorlar zaten. İlk oynayışımda ne sövdüm anlatamam fakat ACT 3'ü 3 günde 3 kere bitirince vız geliyor artık spawnlar da aim assitler de. Bir kere öğrenmek yeterli.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi deneyeyim birde hocam.
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    bütün görevler öyle özellikle eziyet olsun der gibi şehrin öbür ucuna gönderiyor.
  • eskiden pasific heist finalini tekrar tekrar yapabiliyorduk hala aynı şekilde yapılabiliyor mu.
    yapmak isteyen varsa yapabiliriz ,
    social club ID:ngn0222
  • Benim kendi yeni heistleri bitti. Son heist finali 100-120 rank elemanlarla Hard'da bitirdim, ondan önce 300-500-700 rank kişilerle denedik hepsi kaçdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 21 Aralık 2017; 6:46:27 >
  • Oyun şuan steamde %60 indirim ile 71.60 TL ye satılıyor, almayan varsa alsın bence bu fiyat kaçmaz.
  • Yeni heistların setuplar gereksiz kasıntı olmuş. Finalleri de kolay geldi. 4 kişi zorunluluğu olmaması da iyi olmuş, yalnız biraz daha hızlı araçlara ihtiyaç var, ordan oraya gidip durunca görevlerde bir yerden sonra afakanlar basıyor beni. Oyundaki enflasyonla yeni bir oyuncunun baş etmesi mümkün değil. Ya manyak gibi oynayacak ya hile ile para kasacak ya da shark card alacak. Başka yolu yok. Dur ortalığı karıştırayım desen 100-200k gidiyor sigortaya...
  • Arkadaşlar merhaba, steam üzerinden oyuna sahibim, Türkçe yama uygulamak istiyorum ancak GTA Türk ekibinin yamasının sürümü uygun değil. Türkçe yama konusunda yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • Kar güncellemesi ne zaman gelecek?
  • GTa Online an itibari ile kar yağışı başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Aralık 2017; 14:18:37 >
  • BlackBeasT kullanıcısına yanıt
    Motorcycle club ve bunker satışlarında bonus falan yok mu veya depo satışlarında falan? veya heistlerde?
  • Kartopu oynama güzel olmuş

https://youtu.be/CjnrhjbuI_0

• Dostlar dun oyunun ana ekraninda only for you diye bir sey cikti.24 araliga kadar 3 defa gunrunnig yaparsam +500k gelecek yaziyordu. Bunker vardi zaten business i kurdum hemen 20 30klik silah cikinca goturup sattim, bunu uc kere supply satin alarak yaptim ancak para gelmedi. Paranin gelmesi icin ne yapmam gerekiyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 22 Aralık 2017; 13:52:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChelseaSmile

Dostlar dun oyunun ana ekraninda only for you diye bir sey cikti.24 araliga kadar 3 defa gunrunnig yaparsam +500k gelecek yaziyordu. Bunker vardi zaten business i kurdum hemen 20 30klik silah cikinca goturup sattim, bunu uc kere supply satin alarak yaptim ancak para gelmedi. Paranin gelmesi icin ne yapmam gerekiyor?

Büyük ihtimal 24 aralıkda verir parayı
  • 25.Aralık'da Gta online Giriş yaparsanız GTA Vice City'den hatırladığımız "Albany Hermes" araç bedava

Muscle Car (and much more!) for logging in this Monday, Christmas Day Dec 25th
  • Arkadaşlar Grand Theft Auto V & Great White Shark Cash Card bu paketi almak daha mantıklı değil mi hem daha ucuz hemde içinde online için para var.Ek olarak gta 5 i önerirmisiniz?Özellikle hikayesi için almayı düşünüyorum.
  • Hz.Trevor Yaş:20 Sayamıyacağım kadar criminal mastermind yaptım yardım isteyene her türlü bilgi verilir criminal mastermind yapmaya çalışanlar eklesin iyi bi ekiple soymak her zaman zevklidir
  • Şuan oyun indirimde bir arkadaşımla beraber oynamayı düşünüyorum sizce hala alınır mı ?
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    Furkan573 F kullanıcısına yanıt
    ClydeShelton kullanıcısına yanıt
    72 saat içinde verilir, merak etmeyin.

@ClydeShelton

Ben 1 ay öncesinde başladım, baya da zevk alıyorum 3-4 arkadaşımla.

@Furkan573

Tabii ki daha mantıklı, oyuna 1m ile başlamak çok daha fazla kâr sağlar. Ben almanızı tavsiye ederim tabii yine de karar sizin.
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum cevabınız için bende alma konusunda kararımı verdim.
  • 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.