Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel oynayan ekip varsa birlikte oynayalım oynayan kimseyi bulamadım son günlerde.Takıldığınız ts3 veya discord varsa gelirim.

https://discord.gg/wu8WfCh
  • Yeni dlc ile sağlam para akması lazım.

Voleyi vurup tadını çıkarmak istiyoruz. Baya bir para harcadım. 7 milyon kaldı. Onada tekne alacağım gibi. Export olarak garajda 40 tanede araç var. 4 milyon da ordan vururum tahminimce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yatlar çok kullanışsız oluyor. Ben aldım, ara sıra uğruyorum o kadar. Bir fonksiyonu yok. Veridiğim 9 küsür milyon paraya hala acırım. Para konusunda sorunum yok gibi ama verilen paraya değmiyor yatlar. Hydra, Rhino Tank vs. güzel oluyor ama yat... Ne bileyim gereksiz geliyor. CEO olayı daha iyi. Heli ise ise, zırhlı araçsa zırhlı araç bir telefonla dibimde bitiyor. Merryweather gibi dağdasın olmaz, kenardasın olmaz demiyor hem Oyunda AWM olmayıp fiyatına değen araç sayısı da az. AWD'lerde kontrol ve hızlanma bariz daha iyiyken RWD'ler genelde kötü. 70-80'i geçene kadar yavaş ve atik değiller. Çok hızlı olmayan ama 70-80'e çok hızlı çıkan ve kontrolü iyi bir araç şart oyuna.

Yeni DLC ile bayağı para harcanacak şey gelir diye bekliyorum. Şöyle bi 10m civarı tutar gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 24 Mayıs 2017; 20:49:7 >

• gta 5 online oynayan var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Dlc gelmedi hala sanırım ?

• Zor yarışlar oynamayı severim benim gibi seven varsa eklesin beraber oynayalım

https://socialclub.rockstargames.com/member/tipikgameryotube
  • Gunrunning büyük askeri DLC ilk resimler dün yayınlandı, Bugün belki Trailer

Kısaca:

Southern San Andreas' illegal weapons trafficking industry rises to the surface in Gunrunning, a massive new update coming this June to GTA Online.

full-service Mobile Operation Centers complete with new weapon upgrades and deep customization, all new Weaponized Vehicles and more.

Target practice from the convenience of your own Bunker

The Tampa gets a weaponized upgrade

The APC is equipped to handle all terrain and water

Detaylar:https://socialclub.rockstargames.com/news/article/60211/First-Details-and-Screens-for-GTA-Online-Gunrunning

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 26 Mayıs 2017; 9:6:51 >

• Parasızlıktan dert mi yanıyorsun? Artık ben de diğer oyuncular gibi yatıma binip keyif yapmak mı istiyorsun? Yeni DLC ile gelecek tüm araçları hemen almak mı istiyorsun? Yapman gereken çok basit. Hemen bana özel mesaj yoluyla oyun nickini gönderiyorsun, seni ekliyorum ve paranın keyfini çıkartıyorsun.
  • Arkadaşlar steam indirimiyle birlikte gta 5 almak istiyorum fakat kaygım var. Online da insanlar varmı zaman geçiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xaqok

Arkadaşlar steam indirimiyle birlikte gta 5 almak istiyorum fakat kaygım var. Online da insanlar varmı zaman geçiyor mu ?

Ben olsam 2. el forumdan alırım hocam çok daha uygun fiyata satanlar var geçen gördüm adam mail'i ile beraber 25 liraya satıyordu

online da insanlar var ama macth making sistemi berbat, diyelim bir yarış açtın 10 dakikada anca 4 kişi geliyo, yarış zor olursada 2 dakika oynayıp çıkıyorlar.

ek olarak bekleme süreleri kanser eder bilgin olsun.
  • Eğer oyun sık sık sistem hatası verip de kapanacak olursa hiç zevki kalmıyor. Sürekli görevleri yarıda kesip ''bad sports'' statüsüne düşüyorsun.
  • yeni dlc ne zaman gelecek bilen var mı
  • heist yapmak isteyten ekleyebilir di:atheet
  • Uzun zaman oldu bu oyun ile ilgili bir şeylere göz atmayalı. İlk çıktığında da heistler bitince bıraktım oynamayı. Yeni heistler falan geldi mi bu oyuna gençler?
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    O hesapların çoğu çalıntı kredi kartı vs. ile alınmış oluyor ve kısa süre sonra uçuyor. Tavsiye etmem. Ki 25 liraya GTA V olursa ya çalıntıdır ya da yakın arkadaştandır. Başka yolu olmaz.
    Gayet kalabalık, Level artana kadar biraz ezilirsin sonra daha eğlenceli olmaya başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar3121

Gayet kalabalık, Level artana kadar biraz ezilirsin sonra daha eğlenceli olmaya başlıyor.

Sen neyden bahsediyorsun hocam 235 levelim 2 binin üzerinde yarış yaptım gta 5de :)
  • Hala parasız mı geziyorsun? Benimle iletişime geç seni fakirlikten kurtarayım. Yanlış anlaşılmasın parayla falan yapılan bir iş değil. Para isteyenleri lobiye davet edip para atıyorum, isteyene level veriyorum. Oluyor bitiyor.
    Kusura bakma kardeş bi üstündekini alıntılayım derken senin mesajı alıntılanmışım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • xaqok kullanıcısına yanıt
    oyunda artık hileciler çığır açıp senin oyununu bile bozar oldular geçen biri beni uçan daireye dönüştürdü düzelemedim baya bir süre.
    serverlar çok kötü 4-5 seferda anca bağlanıyorsun birden tek başına kalıyorsun sonra serverda.
    heist yapmak istiyorsun yarım saatte adam buluyorsun tam başlayacakken hoop bağlantı kopuyo görevden atıyor
    değmez bence vereceğin 80 liraya bence.
    rus sitelerinde 10-15 liraya satıyorlar ben almıştım 2 ay gece gündüz oynadım sonra hesap sahibi geri almış hesabını kaldım öyle sap gibi.
  • 
Sayfa: önceki 26082609261026112612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.