Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (2693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26912692269326942695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    support iyi çalışıyo ,epicte bedava dağıtıldıgı donemde ısım dustu,kanıt ısteyıp 1-2 gune hallettıler ısı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geri dönüşleri çok hızlı cidden. Feedback önerime dönüş yapmışlar bu arada

Passionate players like you are always welcome here at Rockstar Support!

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hocam adamlar kayıt da tutuyor. Her türlü hilede kayıtlara bakıyorlar. 4 Temmuz'da indirimle APC almıştım. Facility garajına koyarken full dolu olduğunu gördüm. Oppressor'un yerine koyayım dedim ve koyduktan sonra Oppressor'u haliyle dışarıya çıkardı oyun. Ardından onu da MC garajına koymaya giderken patladı motor. Sonra motor ortadan kayboldu. Mors Mutual'i aradım, tüm garajlara baktım, APC'yi geri çıkardım, oyundan çıkıp girdim ama yok. Ticket attım Rockstar'a. Oppressor'un bana ait olduğuna dair görüntü ve alım tarihini sordu. Ben de buldum birkaç görüntü. Alım tarihi de 18 Mayıs'tı. Arkadaşla yazışmalarımızdan öğrendim Bunları yazdıktan sonra Oppressor parasını + yaptığım tüm Upgradelerin parasını aynı gün yatırdılar hesaba.

Bu sorunla karşılaştığım aynı gün şöyle bir bugla da karşılaştım

Oyunda 900+ saatim var. Ama bu kadar sorun ve hileyle ilk kez bu ay karşılaştım. Öncesinde bu kadar yoktu.
    görüntü mü istediler? oha ya. veritabanlarında oppressor olduğu kabak gibi gözüküyordur. ha birde alım tarihini istemiş? nerden hatırlasın insanlar ya, sanki alım yaparken fatura veriyorlar. bu nasıl embesillikmiş arkadaş ya?

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    Evet, orası saçma. Ancak belli bir aralık verirsem yine bulunabilirdi diye düşünüyorum. Onlar Oppressor'den ziyade yaptığım upgradeleri de bakmak istemiş olabilirler. Tam anlamadım ama bulduğum iyi oldu. Yoksa muhtemelen oyunu bırakırdım sinirden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Evet, orası saçma. Ancak belli bir aralık verirsem yine bulunabilirdi diye düşünüyorum. Onlar Oppressor'den ziyade yaptığım upgradeleri de bakmak istemiş olabilirler. Tam anlamadım ama bulduğum iyi oldu. Yoksa muhtemelen oyunu bırakırdım sinirden.
    upgrade'lerde veritabanında var. yoksa nerden hatırlasın oyun hangi upgrade vardı?
  • ofis ve deponuz varsa bu hafta para basarsınız. ortalama her on dakika da bir 72.000 dolar alıyorum. ha tabi oppressor'un da etkisi var. 42 crate'lik depom var. 21 crate olunca 650.000 e satıyorum.
  • Arkadaşlar, orjinal oyunuma grafik ve araba modu yüklemek istiyorum. ( Online Oynamıcam). Önereceğiniz en iyi araba ve grafik modu hangisidir? Yardımcı olur musunuz?
  • selam herkese. zamanında gta5 satın almıştım rockstardan (steam değil). geçenlerde de epicten bedava veriyordu onu da aldım.
    online karakterimi uzun zamandır oynadığım için bir progress var tabi. şimdi epicten gelen hediyeleri mevcut online karakterime aktarabiliyor muyum acaba?
  • https://www.rockstargames.com/newswire/article/61639/GTA-Online-and-Red-Dead-Online-Updates-Coming-Soon

28inde bir patch geliyor, sonraki zamanlarda ise çok daha büyük bir patch geleceği haberi verilmiş, yeni heist.
  • Wake Me Up When I Care kullanıcısına yanıt
    quote:

and the biggest ever update for GTA Online, featuring our latest take on Heists in an entirely new location.

Çok iddialı olmamış mı bu? Yani ne gelecek ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Me Up When I Care

https://www.rockstargames.com/newswire/article/61639/GTA-Online-and-Red-Dead-Online-Updates-Coming-Soon

28inde bir patch geliyor, sonraki zamanlarda ise çok daha büyük bir patch geleceği haberi verilmiş, yeni heist.
    28inde gelecek patch RDR2 için değil mi? GTA Online güncellemesi yolda demiş. Birkaç içerik ve kolaylık gelecekmiş bakalım ne getirecekler.

2 haftadır podyum aracı da indirimler de pek ilgimi çekmeyince oyuna hiç giresim gelmiyor bu aralar, Rockstar biraz daha özen gösterse keşke.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle. Hilecilerden ve özensizlikten dolayı soğudum epey.

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Evet tarih verilen güncelleme RDR2 için. GTA 5 için gelecek güncellemeye tarih vermemişler. Twitterde ünümüzdeki haftalarda yazıyordu.
  • https://www.youtube.com/watch?v=mig1PG5Ripg

Gta'da Nuri Bilge Ceylan Tarzı Film Çekmek

Kaçış - Kısa Film
  • henrymorgan92 kullanıcısına yanıt
    Yepyeni bir lokasyon yani North Yankton, Liberty City falan olabilir. Keşke olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta v online heistlerde son zamanlarda sorun yaşadım başlıyor sonra hemen bitiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gta v sürükleyici iyi bir oyun

• Gta v haritasyla hikayesiyle cezbediyor ama oyundaki bazı kısıtlamalar böyle bir açık dünya oyununa yakışmıyor yani tabi 2013 yılı bir oyundan çok şey bekleyemeyiz yine şaşırtıcı derecede iyi bir oyun

• Arkadaşlar görseldeki sorunla karşılaşıyorum nasıl çözebilirim,oyuna giriş yapamıyorum ne zamandır..

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU]
  • Arkadaşlar sizdede şehrin kalabalık yerlerinde fps 50-55 arasına düşüyormu?Gtx 1050 de oynuyorum.Genelde 60 fps alıyorum ama kalabalık yerlerde fps 55 e falan düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26912692269326942695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.