Şimdi Ara

Grand Theft Auto V (2015) [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.204
Cevap
252
Favori
1.561.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
98 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jaywalker78

quote:

Orijinalden alıntı: anilion@

quote:

quote:

quote:

pc fanboyları kendilerini gerçkten çok kandırmış gta 4 de port olayı yüzünden pc de neler yaşandı hepimiz biliyoruz sizin beğenmediğiniz ps3 gta4 ü sizden daha önce oynattı ve şimdide gta 5 daha önce çıkcak belkide pc ye hiç çıkmıyacak gta 5 bunun garantisi yok örn: RDR gibi mükemmel bir oyun pc ye çıkartamadı belkide pcnin o muhteşem grafiklerine yakıştıramamışlardır...Ben hiç bir aletin fanı değilim kullanacağım alet bana istediğimi vermeli ben pc yi internet gibi şeyler için kullanıyorum ps ise oyun oynamak için.5 senedir ps beni yarı yolda bırakmadı bir oyun için ne ekran kartı aldım ne işlemci.

Milleti pc fanboyu diye yaftalıyorsunuz kendiniz çocuk gibi ps3 övüyorsunuz. Gta 4 ps3de çamur gibiydi görüş mesafesi kötü olduğundan blurla 2 adım öteyi zor gösteriyordu. 720p bile değildi ps3de neyi anlatıyorsun. Rdr ve gta 5 2 side pcye çıkacak rockstar 2 oyunun pcye portu için ilan verdi araştırmadan etmeden sallaması kolay ve max payne 3 pc performansına ve gta 4deki hatalarından ders çıkarmalarına bakarsak gta 4 e göre çok daha kararlı sürümle pcye çıkacaktır. ps3de çamurlu grafiklerle bu oyunu oynamak istemem şahsen.

ayrıca sen bu oyunun grafik için oynuyorsan oyuna gerçekten yazık edersin.Sen daha gta nın amacını anlamamıssın bu oyunun ilk oyunu 2d y di ozamanda oynanıyordu.Ha tabi sizin 2 milyar verip aldığınız ekran kartı kusursuz olmalı biz onu unuttuk.

Son cümle tam liseli konuşması olmuş başkada birşey demiyorum

üniversiteyi bitirdim kpssyi kazanırsam öğretmenliğe başlıycam,senin gibi IQ seviyesi düşük insanlarla tartışmak benim hatam.Talk to my hand diye bir laf vardır bilir misin bundan sonra ne yazarsan yaz seninle tartışmaya girmem

Kimin zeka seviyesinin ne olduğunu üç beş yorumlarından gördük. Pc fanboyu ne demek ya? Istediğim şekilde oynarım oyunu mu. Seni enteres eden nedir, neden gelirsin pc konusunda 15 ay beklersiniz, "rdr 3 sene önce çıktı, gta 5'i 3 sene beklersiniz" gibi mantıksız, direk sataşma üzerine kurulu cümleler yazarsınız anlamıyorum. Sen git istediğin platform'da oyna istediğin oyunu bizi ilgilendirmez. Ben 10 yıldır bilgisayar kullanıcısıyım ve oyunlarımı bilgisayar üzerinde oynamayı seviyorum. İlla ki senin gibi konsol mu almam gerekiyor öğretmen bey. Öğrencilerin adına üzülüyorum.

• GTAV PC`ye mutlaka çıkacaktır ama konsollara çıkışından epey bir süre sonra çıkar diye düşünüyorum.R* son oyunlarını PC`ye çıkarmak için iş ilanı vermişti(sanırım ilan kaldırıldı)bu demek oluyor ki RDR ve GTAV belki MC:LA PC`ye çıkacak.Ben hem konsollarda hemde PC`de oyun oynuyorum ama şu var ki şuan ki mevcut konsollar artık iyice eskidiğini belli etmeye başladı oyunlardaki frame düşüklüğü oyunun akıcılığı ciddi bir şekilde baltalıyor örnek vermek gerekirse AC3 oyundaki frame düşüşleri yüzünden keyfim kaçıyor.Ayrıca 2 milyarlık kartmış 2 yılda bir kart değiştirecekmişsin falan filan bunların hepsi palavra benim 5 yıllık ekran kartım(HD4850) hala günümüz oyunlarını makul bir şekilde oynatıyor Crysis 3 gibi DX11 şart koşan oyunlar hariç.Konsollar güzel cihazlardır ama ben PC`de oyun oynamaktan çok daha fazla keyif alıyorum GTAV PC`ye çıktığında kesinlikle orjinal alacağım.

• Küçük bir ihtimal GTA V Mac için çıkmayabilirmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

pc fanboyları kendilerini gerçkten çok kandırmış gta 4 de port olayı yüzünden pc de neler yaşandı hepimiz biliyoruz sizin beğenmediğiniz ps3 gta4 ü sizden daha önce oynattı ve şimdide gta 5 daha önce çıkcak belkide pc ye hiç çıkmıyacak gta 5 bunun garantisi yok örn: RDR gibi mükemmel bir oyun pc ye çıkartamadı belkide pcnin o muhteşem grafiklerine yakıştıramamışlardır...Ben hiç bir aletin fanı değilim kullanacağım alet bana istediğimi vermeli ben pc yi internet gibi şeyler için kullanıyorum ps ise oyun oynamak için.5 senedir ps beni yarı yolda bırakmadı bir oyun için ne ekran kartı aldım ne işlemci.

Milleti pc fanboyu diye yaftalıyorsunuz kendiniz çocuk gibi ps3 övüyorsunuz. Gta 4 ps3de çamur gibiydi görüş mesafesi kötü olduğundan blurla 2 adım öteyi zor gösteriyordu. 720p bile değildi ps3de neyi anlatıyorsun. Rdr ve gta 5 2 side pcye çıkacak rockstar 2 oyunun pcye portu için ilan verdi araştırmadan etmeden sallaması kolay ve max payne 3 pc performansına ve gta 4deki hatalarından ders çıkarmalarına bakarsak gta 4 e göre çok daha kararlı sürümle pcye çıkacaktır. ps3de çamurlu grafiklerle bu oyunu oynamak istemem şahsen.

ayrıca sen bu oyunun grafik için oynuyorsan oyuna gerçekten yazık edersin.Sen daha gta nın amacını anlamamıssın bu oyunun ilk oyunu 2d y di ozamanda oynanıyordu.Ha tabi sizin 2 milyar verip aldığınız ekran kartı kusursuz olmalı biz onu unuttuk.

üniversiteyi bitirdim kpssyi kazanırsam öğretmenliğe başlıycam,senin gibi IQ seviyesi düşük insanlarla tartışmak benim hatam.Talk to my hand diye bir laf vardır bilir misin bundan sonra ne yazarsan yaz seninle tartışmaya girmem

Kimin zeka seviyesinin ne olduğunu üç beş yorumlarından gördük. Pc fanboyu ne demek ya? Istediğim şekilde oynarım oyunu mu. Seni enteres eden nedir, neden gelirsin pc konusunda 15 ay beklersiniz, "rdr 3 sene önce çıktı, gta 5'i 3 sene beklersiniz" gibi mantıksız, direk sataşma üzerine kurulu cümleler yazarsınız anlamıyorum. Sen git istediğin platform'da oyna istediğin oyunu bizi ilgilendirmez. Ben 10 yıldır bilgisayar kullanıcısıyım ve oyunlarımı bilgisayar üzerinde oynamayı seviyorum. İlla ki senin gibi konsol mu almam gerekiyor öğretmen bey. Öğrencilerin adına üzülüyorum.

bende eskiden beri pc oyuncusuyum ama heryerde yok gta 5 gameplayde grafikler çok kötü diye konuşuyorlar bu insanlar bence gta oynamamalı bir insan gta yı grafik için oynuyorsa oyuna yazık eder ayrıca konsol bölümünde çoğu kişi; konsolların grafiği berbat, pcye çıkınca oynarız bu grafiklerle oynanmaz gibi cümleler kullanıyor eğer sizde böyle bir oyuncuysanız gta yı grafik için oynuyorsanız bence gidin crysis fln oynayın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bende eskiden beri pc oyuncusuyum ama heryerde yok gta 5 gameplayde grafikler çok kötü diye konuşuyorlar bu insanlar bence gta oynamamalı bir insan gta yı grafik için oynuyorsa oyuna yazık eder ayrıca konsol bölümünde çoğu kişi; konsolların grafiği berbat, pcye çıkınca oynarız bu grafiklerle oynanmaz gibi cümleler kullanıyor eğer sizde böyle bir oyuncuysanız gta yı grafik için oynuyorsanız bence gidin crysis fln oynayın.

Grafik konusunda haklısın. Gta açık dünya oyunudur, oynanışı, hikayesi, özellikleri grafikten daha önemlidir benim içinde. Gta V yeni nesil için geliştirilmiş olsaydı grafik bakımından da tatmin olacaktık ancak bana göre bu şekilde de güzel. Çoğu yerde grafik konuşulmasından dolayı dolmuşsun anlıyorum ancak burada "pc fanboylar, 5 yıl beklersiniz vb" şeklinde ifade etmeseydin bu tartışma ortamı hiç olmamış olurdu Neyse iyi forumlar

• Gta v çıktığında bulunacağım tek yer yan sokaktaki ps3 cafe olucak :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaantolga2550

Küçük bir ihtimal GTA V Mac için çıkmayabilirmiş.

Varsın çıkmasın zaten çok meraklı olan Windows yükler MAC'ine olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaantolga2550

Küçük bir ihtimal GTA V Mac için çıkmayabilirmiş.

Çokta önemliydi sanki mac için.

• beyler allah aşkına yorum yapın

q8400 2.66 ghz 4 çekirdek işlemci (sanırım bunda sıkıntı olmaz)
    4 gb ram (bunda da sıkıntı olmaz herhal)
    hdd zaten açarız yer sıkıntı yok

şimdi gelelim en önemlisine

nvidia 9800gt 256 bit 512 mb ekran kartım var..

1-low bile olsa akıcı şekilde oynatır mı ?

2-oynatmazsa oynatacak minimum fiyatlı ekran kartı önerileriniz neler ?
  • o işlemciye oc yapmazsan biraz zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

beyler allah aşkına yorum yapın

9800gt low da acar ama 512mb nasil olur bilmem 1gb acar

• quote:

Orijinalden alıntı: -YAGAMİ-

GTAV PC`ye mutlaka çıkacaktır ama konsollara çıkışından epey bir süre sonra çıkar diye düşünüyorum.R* son oyunlarını PC`ye çıkarmak için iş ilanı vermişti(sanırım ilan kaldırıldı)bu demek oluyor ki RDR ve GTAV belki MC:LA PC`ye çıkacak.Ben hem konsollarda hemde PC`de oyun oynuyorum ama şu var ki şuan ki mevcut konsollar artık iyice eskidiğini belli etmeye başladı oyunlardaki frame düşüklüğü oyunun akıcılığı ciddi bir şekilde baltalıyor örnek vermek gerekirse AC3 oyundaki frame düşüşleri yüzünden keyfim kaçıyor.Ayrıca 2 milyarlık kartmış 2 yılda bir kart değiştirecekmişsin falan filan bunların hepsi palavra benim 5 yıllık ekran kartım(HD4850) hala günümüz oyunlarını makul bir şekilde oynatıyor Crysis 3 gibi DX11 şart koşan oyunlar hariç.Konsollar güzel cihazlardır ama ben PC`de oyun oynamaktan çok daha fazla keyif alıyorum GTAV PC`ye çıktığında kesinlikle orjinal alacağım.

MC:LA, hatta RDR'nin pcye çıkacağını pek zannetmiyorum ama GTA V %90 çıkar. Umarım o hatayı tekrarlamazlar.

• En az 2-3 milyarlık pc'ler rahat oynar
  • quote:

Low da akıcı şekilde rahat oynarsin.Yama ve ufak düzeltmeler ile medium bile oynayabilirsin .

• quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

Low da akıcı şekilde rahat oynarsin.Yama ve ufak düzeltmeler ile medium bile oynayabilirsin .

kartın dx11 olmadığını da düşünmek lazım.artık dx10 eskidi.mesela crysis 3 dx10da çalışmıyordu.gta 5 pcye çıkarsa dx10 destekleyeceğini sanmıyorum.merak ettiğim konu ise ps3 grafikleri ile ps4 grafikleri çok farkeder mi?pek anlamıyorum da psden.ps4 çıktığında ps3 ucuzlarsa almayı düşünüyorum gta 5 ve başka oyunlar için.

• quote:

Orijinalden alıntı: ChainFrost

quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

quote:

kartın dx11 olmadığını da düşünmek lazım.artık dx10 eskidi.mesela crysis 3 dx10da çalışmıyordu.gta 5 pcye çıkarsa dx10 destekleyeceğini sanmıyorum.merak ettiğim konu ise ps3 grafikleri ile ps4 grafikleri çok farkeder mi?pek anlamıyorum da psden.ps4 çıktığında ps3 ucuzlarsa almayı düşünüyorum gta 5 ve başka oyunlar için.

Ps4 yapısı ve donanımı itibariyle ps3 den üstün bir cihaz.Grafik olarak fark yaratması gerekir.Yoksa al benisi olmaz.Ben 2014 ün sonlarına doğru mükemmel grafiklerin olduğu oyunlar çıkacağını düşünüyorum. (Ps4 için).ki Sony hiç boş durmaz.Konsolu satmak için ex oyunlara ağırlık vereceğini düşünüyorum.Zaten şimdiden bir kaç oyun duyuruldu bile

O yüzden bence 2015 yılının başlarına doğru ps4 almak hiç fena olmayacak

Ps3 ün daha 3 senesi var.Hele yeni alacaksın .Kaçırdığın bir ton oyun var.Senin için 5 sene gideri var.Gta 5 in ps4 e duyurusu bile yokken, ps3 ün alınması kadar doğal bir şey olamaz

Sadece şu 3 oyun için bile alınır

Last of us

Gta 5

Beyond two souls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asus1981 -- 3 Ağustos 2013; 20:39:08 >

• asus1981 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Artık hepimizin bildiği üzere... Yeni nesil konsollar. PC'nin önünü açtı. 2si1'de her hafta değinilen konu...

3 ay öncesine kadar '' PC oyunculuğu öldü mü '' gibi tuhaf açıklamalar, haberler vardı. Ve şu an tam tersinin olduğunu görüyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChainFrost

teşekkürler

Rica ederim

• İnsanlar biraz abartıyor sistem gereksinimleri çok abartıyor.
    Rockstar iyi port ederse (Yani GTA IV gibi bir rezil birşey olmazsa) çoğu PC rahat oynatır...
    Bu oyun sonuçta 8 yıllık konsollar için yapılıyor ve grafikleri BF3'ün veya Crysis 3'ün seviyesine yaklaşmıyor bile... Ki HD 7750 gibi bir düşük seviye ekran kartı BF3, Crysis 3 gibi oyunları sorunsuz oynatabiliyor.
    Adam gibi port yaparlarsa HD 7750'den daha kötü ekran kartları'da rahat oynatır.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.