Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV (2008) [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.020
Cevap
28
Favori
1.051.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: leanback
    mafia da gelsin

yaa şimdi hatırlattın da canım oynamak istedi...

dur bi daha kurup oynayım da bitiriim şunu...özellikle 18., 19. ve 20. bölümü....
  • quote:

Orjinalden alıntı: boraaktas

Pc'de çıksın bu oyunu oynamak için makineyi yeniliycem

makinayı çıktığı zmn yenilemek yerine şimdi konsol alıp oynamak daha mantıklı değilmi?
  • sadece konsolla bitseydii herkes aldıı bi konsol bide hdı destekle tw ye kimse para vermez elinn altında o kadar para harcanmış pc varken
  • Nvidia rockstarın eline 3-4 milyon dolar BAHŞİŞ niyetine verirse o zaman işler değişir
  • quote:

Orjinalden alıntı: wantedman

sadece konsolla bitseydii herkes aldıı bi konsol bide hdı destekle tw ye kimse para vermez elinn altında o kadar para harcanmış pc varken

elinin altında o kadar para harcanmış pc varsa muhtemelen bi lcd de vardır yani tvye gerek kalmaz büyük olasılık..
  • Playstation yokken Pc Vardı sen ne diye çıkmıycaksın Pc'ye ha ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Playstation yokken Pc Vardı sen ne diye çıkmıycaksın Pc'ye ha ?

Valla yaa PS neymiş dünkü b.k
    Hele XBOX
  • Xbox'a laf atmayın ne kadar PC yanlısı olsamda, microsoft'Un gelmiş geçmiş en iyi madeblerindenir(bana göre).
  • quote:

Orjinalden alıntı: kayaer07

quote:

Orjinalden alıntı: STRIPES

allahtan bu oyunun fanatiği değilim...yada şöyle söölim allahtan bu oyunu hiç oynamamışım yoksa halim nice olurdu...benim için farketmez ama inş. çıkar pc ye çünü forumda çıkmasını istiyen hatta pc ye çıkmasını istiyen çok kişi var ve bunu rockstar bildiği halde bi haber bi duyuru yapmıyor...ekran kartlarına 800 lira 1000 lira veren kişiler niye bu kadar para veriyor donanıma bumu alıcağı karşılık...

http://www.trgamer.com/yazi.asp?id=2497

şurda ps3 incelemesini oku da , ondan sonra ağzının suyu akıcak

ben biliyodum böyle tepki alıcağımı..ben biş ey demiyorum oyun güzel ama ben oynamıyorum..ne diyorum bak allahtan fanatiği filan olmamışımdiye...örnek cod serisi gibi...eğer cod 4 de cod 3 gibi pc ye çıkmasaydı bende burdaki gta fan ları gibi kafayı yerdim....sen beni yanlış anlamışsın..inş çıkarda oynarsınız...

• quote:

Orjinalden alıntı: AnimePiggy

Xbox'a laf atmayın ne kadar PC yanlısı olsamda, microsoft'Un gelmiş geçmiş en iyi madeblerindenir(bana göre).

Xbox tamam da,X360 da sanırım en sorunlu konsol olarak tarihe geçer
  • Pc'ye çıkınca görecem ben o çıkmayacak diyenleri...
  • Bu sabah Rockstar mail gönderdim.Cevap olarakta,şuanlık pc için bir planlarının olmadığını söyledi.

Hey mate,

Thanks for the email. Grand Theft Auto IV is currently only available for the PlayStation 3 and Xbox 360. Unfortunately, since we haven't announced plans for any PC version, I'm afraid I don't have an answer for you at this time. Stay tuned to the Rockstar Games official website for details on all of our upcoming game announcements.

Hope this helps,

Rockstar Games
  • Ya hocam herhalde öyle diyecekler Pazarlama stratejisinden başka birşey değil o açıklamalar Her GTA oyununda alıştık artık bu tip şeylere

• quote:

• Ne demelerini bekliosunus pc ye yapıorus konsol almayın mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_Boxer

Ne demelerini bekliosunus pc ye yapıorus konsol almayın mı

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: _HURMACI_

Ya hocam herhalde öyle diyecekler Pazarlama stratejisinden başka birşey değil o açıklamalar Her GTA oyununda alıştık artık bu tip şeylere

Daha öne hiç bir gta oyununda böyle birşeyle karşılaştığımı hatırlamıyorum yanlız...Adamlar bu sefer ciddi..Ama nereye kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuchan -- 8 Mayıs 2008; 16:44:56 >

• quote:

Ahmed-i Nejat'dan çok,Kamyoncu Rüstem'e benziyor.

• karakterimizin tipi iğren.CJ çok karizmatikti.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.