Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV (2008) [ANA KONU] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.019
Cevap
28
Favori
1.051.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Para varsa tabi ben tüm konsolları alırım ama para yoksa bir ps3 oyunuda o kadar verimiyor.Ama god of war gibi oyunlarda pc de yok ki
  • zaten pc oyunlarını beleşe oynuyosunuz. Arada güzel oyun çıkarsa biraz para bayılın nolacak. Örnek olarak Gta-4 150 kağıdı hakediyor bence. Ben kaç tane orjinal pc oyunu aldım. Sevdiğim oyunların orjinalini almaya çalışırım. Hiç uğraşamam yok crack çalışmadı, yok cd bozuk çıktı.
  • Hic Grand Theft Auto Oynamadım Ama Bunu Oynucam ^^
  • Oyna Kardeş bende gta vice city ile başladım oyun harika birşeymiş ondan sonra gta 3, gta 2, gta ve gta san andreası oynadım.
    bu da çıkarsa pc ye hiç kaçırmam......
  • Oyunun sistem gereksinimleri pc de olacak daha belli olmadı mı?Ona göre hazırlığımız yapalım
  • Bende 2bin ytl lik bilgisayhar toplıyacam oyun çıkmadan 2 sene oldu bılgı alalı:(
  • Bu konuda bile korsandan bahsediyorsunuz yaw :). Oyun PC'ye gelmediyse yada geç gelecekse bu yüzden zaten. Cidden PS3 falan almak bir düsünceniz varsa beklemeyin. oda bulunsun.. oyun 100ytl ama konsollarda herkes Orjinal oynuyor zaten. GTA IV'e gösterilen ilgi (PS3-360) Guiness rekorlar kitabina bile konu oldu.. rakamlar milyon dolarlar la ölçülüyor. Korsan oynanacak oyun var Orjinal oynanacak oyun var. siz o fiyata 100 tane korsan oyun falan bitirmekten bahsediyorsunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *Reaper*

Bu konuda bile korsandan bahsediyorsunuz yaw :). Oyun PC'ye gelmediyse yada geç gelecekse bu yüzden zaten. Cidden PS3 falan almak bir düsünceniz varsa beklemeyin. oda bulunsun.. oyun 100ytl ama konsollarda herkes Orjinal oynuyor zaten. GTA IV'e gösterilen ilgi (PS3-360) Guiness rekorlar kitabina bile konu oldu.. rakamlar milyon dolarlar la ölçülüyor. Korsan oynanacak oyun var Orjinal oynanacak oyun var. siz o fiyata 100 tane korsan oyun falan bitirmekten bahsediyorsunuz.

yapma yahu ps3 desen anlarım da,X360 da herkes orjinal oynamıyor boşuna mı kırıldı o makina

• Demek istedigim o degil. GTA IV gibi büyük hitleri Orjinal oynuyorlar. rakamlar, gelirler bunu gösteriyor. GTA IV PS3'de oldugu kadar 360'da da en çok satan oyun(Orjinal)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Benim için PC'ye gelip gelmemesi önemli değil. Daha Vice City'yi bitirememişim, San Andreas'ı doğru düzgün oynayamamışım.

ben ikisinide bitirdim nuttertoolslar professionaltoolslar sağolsun baksana halen aklımda......
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Oyunun sistem gereksinimleri pc de olacak daha belli olmadı mı?Ona göre hazırlığımız yapalım

Daha pc ye çıkacağı bile kesin değil sen ne sistem ister diyon

• quote:

Orjinalden alıntı: SAMASRA

quote:

Orjinalden alıntı: _Agwe_

Oyunun sistem gereksinimleri pc de olacak daha belli olmadı mı?Ona göre hazırlığımız yapalım

Daha pc ye çıkacağı bile kesin değil sen ne sistem ister diyon

• ya napcanız 500-600 ytllık dandik konsol monsol al mıs gıbı 2 mılyarlık pc oh
  • Diil mi eskiden de bilgisayar vardı halaa da var ve olacak ta.......
    Biz En iyisi PC ye çıkana kadar bekleyelim :) .
    Çıkmazsa Diğer oyunlara Yöneliriz Ne Yapalım :(
  • bu oyunu xbox 360 ta oynadım.oyun korsandı.oyunun korsan olmasından mı?bilmiom ama oyunda bazı sokakların görünümü berbat oluyooo....

ama oyun harbiden mükenbel inş bizde yakın zamanda evlerimizde oynarız.

PC de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: risingforce

ya napcanız 500-600 ytllık dandik konsol monsol al mıs gıbı 2 mılyarlık pc oh

tam provakatörsün ya !!!
  • 1, 2, ,3 Pc - Pc - Pc sen çok yaşa Pc - Pc - Pc sen çok yaşa...
  • Konsolda cok güzel olupta pc de olmayan oyunlar var.Bu yüzden alanların sayısı hicde az degil.
  • Yaşasın konsollar

Bu topiğin sonu derin çukur benaden söylemesi.
  • en kötüsü portlarlar
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.