Şimdi Ara

Grand Theft Auto Bölüm Rehberi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Telefon gelebilir belki

Günlerdir bekliyorum telefonda gelmedi. Sadece bowling club vs için arıyorlar
  • Crack'ten kaynaklanan bir sorun olabilir bence.

Razor denemelisin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped 117 Crusader -- 28 Aralık 2010; 12:42:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Crack'ten kaynaklanan bir sorun olabilir bence.

Razor denemelisin.

1.07 patch crack de Razor
  • arkadaslar gerry die biri varya oyunda onun bi görevi var bomba yerlestiriyoz felan arabya o görev bende hatalı ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

Arkadaşlar merhaba,

Oyunda %57-58 civarında bölüm gelmedi. İlk başta bitti sandım ama forumlara göz gezdirince son bölümleri oynamadığımı anladım.

En son babysitting bölümünü geçtim. Ardından gelmesi gereken Tunnel of Death gelmedi. Takıldım kaldım haritada hiçbişey yok.
    Romanın düğünü hiç olmadı. :S

Ne yapmam gerekiyor?

o bölüm bendede gelmedi roman nerdesin ben kilisedeyim çabuk gel dedi telefonda. beş dakka sonra yarın düğünüme geliyor musun diye aradı. bende evet dedim [niko dedi] bende eve gittim yattım. saat 10 gibi bi daha aradı neredesin ben kilisedeyimdiye. bende gittim sonra devam etti oyun.

• Görev gelmeme sorunu PS3'te de oldu bende. Crack ile alakası yok.
  • Assassin diye bir görev yeri açıldı, yanılmıyorsam görevleri Fixer diye bir arkadaş veriyordu. Bu görevler yan görev mi yoksa ana görev mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: Jukkasjärvi

Assassin diye bir görev yeri açıldı, yanılmıyorsam görevleri Fixer diye bir arkadaş veriyordu. Bu görevler yan görev mi yoksa ana görev mi?

Yan görev dostum.

Teşekkür ediyorum hocam.
  • Teşekkürler güzel konu
  • Sağolun arkadaşlar, gta 5'in de çıkmasıyla bu rehberi biraz daha büyütmeyi düşünüyorum , sonuçta bölüm rehberi :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marshall_Mathers -- 3 Aralık 2012; 0:59:57 >
  • Eline Sağlık
  • Birde Tüm Gtaların İndirme Linklerini Eğer Bulabilirsen Tektekte Olsa Paylaşırsanız Muhteşem Olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B€rk -- 30 Aralık 2012; 19:36:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B€rk

Eline Sağlık

sağol fakat forumda oyun vb. şeylerin link paylaşımı yasak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Orijinalden alıntı: B€rk

Eline Sağlık

sağol fakat forumda oyun vb. şeylerin link paylaşımı yasak

Tamam anladım zaten geçen baktım teşekkür ederim ilgin için :)
  • Bayağı yararlı olduğunu düşünüyorum. GTA V çıktığı zaman genişlemesi ayrı bir güzel olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanalax -- 25 Mart 2013; 14:19:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN GTA 4 Ü AÇIYORUM START DİYORUM ORAYA KADAR HERŞEY GÜZEL AÇILIYOR AMA RESİMLER DÖNÜP DÖNÜP DURUYOR 1 TÜRLÜ OYUN AÇILMIYOR DAHA BİLGİSAYARI DÜN ALDIM SİSTEM ÖZELLİKLERİ FELAN HERŞEY YERİNDE 4GB RAM NYEİne YETMEZ 1 YERDE OKUDUM BİOSA 256 PAYLAŞTIM DÜZELDİ FELAN YAZDI ODA OLMADI ARKADAŞLAR ACABA PATCH VEYA CRACK DEN DOLAYI OLABİLİRMİ BANA UYGUN PATCH VE CRACKİNİ ATARSANIZ OYUNU SİLİP TEKRAR KURUP SİZİN ÖNERDİKLERİNİZİ YÜKLESEM OLUR MU VEYA BAŞKA BİR ÇÖZÜMÜ YOKMU Asus Windows 8 bilgisayarım şimdi windows 8 olduğundan demeyin ben çok okudum windows 8 de sorunsuz çalıştıranları arakdaşımdada vardı w8 sorunsuz çalışıyordu lütfen arkadaşlar acil yardım edin ne isterseniz yaparım :(((

arkadaşlar lütfen acil yardım KAFAYI YİYCEM EN AZ 50 KERE SİLDİM YÜKLEDİM PATCH DENEDİM :((((
  • Ya ben forumda yeniyim de konuyu doğru yeremi açtım yanlış yeremi açtım haberim bile yok yani :) şu konuda çok sıkıntılıyım yardım edersen sevinirim eğer bilgin varsahttp://forum.donanimhaber.com/m_76314062//tm.htm#76314062 ARKADAŞLAR LÜTFEN KAFAYI YİCEM Bİ TÜRLÜ YAPAMADIM SİZ BİLİRSİNİZ Bİ YARDIMI DOKUNABİLECEK OLANVARSA PM ATSIN BANA LÜTFEN ARKADAŞLAR :(((
  • eline sağlık üstad güzel konu
  • Güzel konu eline sağlık.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.