Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (1036. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.201
Cevap
113
Favori
674.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PetyrBaelish

Allah belan versin mario128.2 gun oldu hala kargoya vermemissiniz gta 5i.ramazan ramazan harika vakit gecirilirdi simdi onla

Mübarek günlerde GTA 5 oynanmaz oyunda fuhuş, içki ne ararsan var adamı yoldan çıkartır ben sana söylim. saka bir yana Ramazan'da iyi vakit geçirilir oyunla bir bakmışsin iftar saati gelmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KanunAdamı -- 28 Haziran 2014; 1:16:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O oyun gelmeyecek muhtemelen.biseyi yanlis yaptim.

Hani gelmeyeceginden tam emin olsam iyi olacak cunku baska yerden istetecem.istetemiyorum cunku gelip gelmeyeceginden cok emin degilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar gta 4 de surekli VİBER fm yi dinliyordum gt 5 e yeni basladim bunda hangi fm iyidir ?

• oMeR24 kullanıcısına yanıt
    Non stop pop

• Arkadaşlar n11.comdan sipariş edecem ben de bi sorum olacak gta 5 online oynarken ntsc pal farkeder mi bir sıkıntı olur mu internet üzerinden oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oMeR24

Arkadaslar gta 4 de surekli VİBER fm yi dinliyordum gt 5 e yeni basladim bunda hangi fm iyidir ?

Non-stop pop FM

• quote:

Arkadaslar gta 4 de surekli VİBER fm yi dinliyordum gt 5 e yeni basladim bunda hangi fm iyidir ?

Aynen Non Stop ve Rep tarzı seviyorsan radyo los santos.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreTurkoglu

quote:

Orijinalden alıntı: Franklin18

beyler baya pahalı bir araba satın aldım. ancak arabayı haritada bulamıyorum nerde bu nasıl bulucam

• quote:

Orijinalden alıntı: erdembyrby

Onuda yaptım hocam Grove Street Garage var franklinin onn önundeki park yerine parkettim bekledim telefonu çıkardım birşey olmadı görev yok gibi birde bu ilk getaway görevi bugün oynayacağım bugün son görevi bir daha oynayıp deneyeceğim videodaki adamı direk lester arıyodu görev başlıyodu bu getaway aracı bu değil gibi uyarılar geliyordu sol üstten

Yapacaklarımı dikkatlice oku ve uygula :

1.İlk olarak 4 kapılı bir araç al.Range Rower yani oyundaki Strawberry idealdir bence.
    2.Tenha bir yere bırak ama mümkünse tenha dan kastım Arka sokaklar falan.
    3.Sonra Telefon rehberinden Micheal a tıkla ve Hangout un üstündeki Getawey vehicle ye bas ve ara.

4.VE EN ONEMLİSİ Range Rower ı ıssız bir yere Koyuncu H işaretine git fakat yanında kesinlikle Sectıgın arabayı götürme taksi tut veya başka bir arabayla goreve vs. Ye git.

Iyi oyunlar.

• gta online oynayan arkadaşlara bir sorum olacak..

acaba özellikle son 2 gündür, araçların birden bire kaybolması, arkadaşının senin aracına binerken donması, haritadan birden bire kaybolmaları gibi sorunları yaşayan oldu mu ?
  • Arkadaşlar milletin başına $1000, $2000 dolar bounty konuyor. Tamam iyi güzel de ben her session'a girmem de $10000 dolar bounty yiyorum. Şehirde rahat rahat dolaşamaz oldum. Girer girmez ödül avcıları peşime düşüyor. Bu miktarı düşürmenin yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanozden

Arkadaşlar milletin başına $1000, $2000 dolar bounty konuyor. Tamam iyi güzel de ben her session'a girmem de $10000 dolar bounty yiyorum. Şehirde rahat rahat dolaşamaz oldum. Girer girmez ödül avcıları peşime düşüyor. Bu miktarı düşürmenin yolu yok mu?

Bende oyun yok ama parayı üstünde taşıma bankaya yatır videoda gordum yokse gider paran

• O bir numaralı kural zaten :D Bazen o kadar hızlılar ki job'dan free roam'a geçince telefondan girip parayı aktarana kadar vurdukları oluyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanozden

O bir numaralı kural zaten :D Bazen o kadar hızlılar ki job'dan free roam'a geçince telefondan girip parayı aktarana kadar vurdukları oluyor :D

O değilde Gta online da nasıl adam buluyorsunuz ya ? Ben hiç bulamıyorum.

• Bulunduğunuz session'da adam yoksa menüden 'Find New Session' demeniz yeterli. Eğer internet bağlantınız zayıfsa sizi tek başınıza bir session'a atabiliyor.
  • Var mı suan oynayan ekleyin oynayalim bu sicakta iyi gider

• quote:

No Stop Pop Fm. Fergie,Rihanna falan çalıyor.Müzikler çok güzel seçilmiş.
  • Oyun içinde 1 gün (oyun zamanı ile) geçirince otomatikmen yok olması lazım başındaki ödülün. Yanlış hatırlamıyorsam 1 gündü yani. Free mod veya diğer modlar fark ediyor mu pek bilmiyorum.
  • Okulların kapanmasıyla konu haraketlenmiş.
  • bkaakco kullanıcısına yanıt
    Valla ben direkt session değiştiriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.