Şimdi Ara

GRAND THEFT AUTO 5 (PS3 ANA KONU) (1034. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24.202
Cevap
113
Favori
674.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sen kimsin de benimle böyle konuşuyorsun? Klavye bebesi değil de nesin şimdi? Yanlış biliyorum diye bana nasıl kapa çeneni diyebilirsin? Bu cesareti sana kim verdi? Önce konuşmayı öğren terbiyesiz herif! Tabi PS3' ten anlamayınca cahil olunuyor değil mi :D Senin şu an ki konuşmandan ne kadar asosyal gereksiz, varlığı zarar bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum. Her neyse muhatap alınacak biri değilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SharpBayonet_05 -- 25 Haziran 2014; 10:44:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanozden

O kadar baktım ama yok ya. Tam yerini tarif edebilir misin?

Hareket sensörleri ile kullanım aktif olduğu için yapıyodur.Ayarlarda olması lazım tam hatırlayamadım ismini motıon control lu birşey yazabilir sıxaxıs falan yazabilir biraz kurcala,alt alta motor car vs yazıyo yanında da on-off yazar off yaparsan sorun kalmaz.
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Bi' dakika şimdikolu sağa sola döndürdüğümden dolayı olabilir mi diyorsun :) Dur deneyeyim tekrar. Daha yeni aldım mazur görün Kolu yan tutuyordum ordan aklıma geldi. Bir de her zaman aynı tarafa çekmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonSamsunlu -- 25 Haziran 2014; 11:12:42 >
  • SıradanÇinkoKarbonPil kullanıcısına yanıt
    Vallaha dediğim gibiymiş Sorunu çözdüm teşekkürler.
  • quote:

Vallaha dediğim gibiymiş Sorunu çözdüm teşekkürler.

Bende aldığımda bilmiyodum sonra öğrenmiştim hareket sensörü olduğunu
  • Beyler oyununu 2.el satan varsa pm den konusalim.pek zannetmiyorum ama satacak biri olacagini ama...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bu oyunda tek arabanız mı oluyor yoksa her lobiye girişinizde kendinize farklı bir araba yapmak zorunda mı kalıyorsunuz. yoksa online oyunda tek bir araba yapıp bütün serverlara o araba ile bağlanabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

beyler bu oyunda tek arabanız mı oluyor yoksa her lobiye girişinizde kendinize farklı bir araba yapmak zorunda mı kalıyorsunuz. yoksa online oyunda tek bir araba yapıp bütün serverlara o araba ile bağlanabiliyor muyuz?

Hocam online'da kendinize garaj alabiliyorsunuz. Garaja sigdigi kadar arabaya sahip olabilirsiniz. Yolda buldugunuz bazi arabalari mod shopa goturup tracker filan takin, sizin olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlueTixx

Yahu ne gıcık adamlar var bu oyunda.Hani onlineda simeon bir araba istiyor falan diyor simgesi yeşil falan oluyor.Neyse onu tam götürücem böyle kıyısındayım adamın takip ettiğini gördüm.Anladım tabi beni vurcak alcak arabayı.İndim arabadan vurdum.Neyse tam gircem haydee polis.Hem sürerken hem Lester'ı arayamadım :( adam aldı vurdu beni arabayıda patlattı.Yahu beni vur kendin sat tamam da,ne diye patlatıyorsun?Bir kere satamadım şu arabayı Simeon'a.Kaç para alıyoruz onu verince ?

Kardeşim o işi yapanlara kısacası TROLL deniliyor.Yaş aralıkları genellikle 8-11 arasında olan bebe tayfası o trollüğü yapanlar.İnsanı oyundan soğutan tipler kısacası.Umuyorum ki Playstation 4'e cıkacak olan GTA V'te olmasın bu tip adamlar.Online için Sony'nin Plus'ı zorunlu hale getirmesi bu tür yaş aralığında olan trolleri oyundan süzdü açıkcası.Çoğu giremiyor plus alamadığı için online'a vs.
  • Yardım edin
    Oyunda %47 deyim getaway vehicle görevini yapamıyorum.
    Franklinle dört kapılı aracı park edip bekledim olmadı.
    Arabadan inip bekledim olmadı.
    Göreve ait izledigim videolara göre hiçbir iz yok arabaya binince herhangi bir yazı çıkmıyor.
    Michael in attığı mesajlara göre kesinlikle getaway vehicle görevindeyim ama görevi yapamadım nolur nolur yardm edin 5 gündür oynayamıyorum.

• erdembyrby kullanıcısına yanıt
    mapi ac mavi renkteki garaja git bahcesine arabayi park et ve michael i ara.

• Oyunu açınca deneyeceğim.
    Bir tane daha video izledim lester direk arıyor michaeli ve görev başlıyor. Hemen bu kaçış arabası, bu değil gibi sol üstte uyarılar geliyor ama hiçbiri bende yok mavi garaj kesin çözümmü?

pardon mavi garaj demişim :) michael ile karıştırmışım.yanlış hatırlamıyorsam 1-2 tane getaway vehicle görevi var tam olarak hangisini söylediğini bilmiyorum ama bu söyleyeceklerimi deneyebilirsin.franklin i seç haritayı aç yeşil garaj var internetten araba satın aldığımız zaman arabanın geldiği yer.dört kapılı bir araç bulup o garaja vardıktan sonra bahçesine park et ve telefonu açıp kişilerden michael a tıkla karşına mark getaway location diye bir yazı çıkacak ona bastığın zaman tamamdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 25 Haziran 2014; 21:21:21 >
  • Onuda yaptım hocam Grove Street Garage var franklinin onn önundeki park yerine parkettim bekledim telefonu çıkardım birşey olmadı görev yok gibi birde bu ilk getaway görevi bugün oynayacağım bugün son görevi bir daha oynayıp deneyeceğim videodaki adamı direk lester arıyodu görev başlıyodu bu getaway aracı bu değil gibi uyarılar geliyordu sol üstten

buna bir bak istersenhttp://www.youtube.com/watch?v=755AfzjiRWY

araç 4X4 olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C302EA147 -- 25 Haziran 2014; 21:48:07 >
  • Videoyu izleyeyim aynısını yapıp haber vereceğim inşallah olur.

• Ekleyin oynayalım beyler

• Bugün Rooftop Rumble oynuyordum tanımadığım kişilerle, tam dökümanın olduğu adamı indirmeye geldi sıra, adamın biri beni arabasına alacak sandım geldi ezdi beni. Ben de bir şey yapmadım, çıksam zararı bana, adamı öldürsem yine faydası yok, arabasını patlatsam sigorta parasını ben ödeyeceğim...
  • quote:

O kadar baktım ama yok ya. Tam yerini tarif edebilir misin?

Settingsten motion control gibi bir şey yazıyor kardeşim orada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpBayonet_05

Sen kimsin de benimle böyle konuşuyorsun? Klavye bebesi değil de nesin şimdi? Yanlış biliyorum diye bana nasıl kapa çeneni diyebilirsin? Bu cesareti sana kim verdi? Önce konuşmayı öğren terbiyesiz herif! Tabi PS3' ten anlamayınca cahil olunuyor değil mi :D Senin şu an ki konuşmandan ne kadar asosyal gereksiz, varlığı zarar bir insan olduğunu tahmin edebiliyorum. Her neyse muhatap alınacak biri değilsin.

1.si benim asosyel olup olmadığımı bilemezsin
    2.si benim ne kadar saygılı olduğumu da bilemessin
    3.sü bilmeyerek değil bilmeden konuşarak cahil oluyorsun benim attığımı söylüyorsun sonra bilmiyorum diyorsun gerçekten boş konuşuyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 10321033103410351036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.