Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (510. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.686
Cevap
119
Favori
823.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağ sokucu kazımayı kolaylaştırıyor. Yapışknı sokup atıyor. Boyatmadan kesinlikle tekrar deneyin. En fazla iki saatiniz alır detaylı bir temizlik olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zzoorroo kullanıcısına yanıt
    Bir deneyeyim sonuçta olan sadece saatime olur. Peki hiç kumaşa yada baska bir yere damladimi guldal zarar verir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Bir deneyeyim sonuçta olan sadece saatime olur. Peki hiç kumaşa yada baska bir yere damladimi guldal zarar verir mi

Ben geçen yaz bim'e girdim güldal yağ çözücü alca diye, marka değişmiş, o farklı marka olanla da biraz denedim ama pek kolay olmadı. Çok a yapıp bıraktım. Bu yaz bir daha deneyeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çıtanın altındaki kadifemsi kumaşa zarar vermiyor. Diğer taraflara sıçratmamaya özen gösterdim. @stagemasterone

• quote:

Ben geçen yaz bim'e girdim güldal yağ çözücü alca diye, marka değişmiş, o farklı marka olanla da biraz denedim ama pek kolay olmadı. Çok a yapıp bıraktım. Bu yaz bir daha deneyeceğim.

1 ay önce yaptım bu işlemi güldal vardı bimde. Mavi şişede. Sadece bez yardımıyla yapmak zor dediğim gibi kazıyarak çok daha kolay. Kazıma işlemi için şu cep telefonu sökerken kullanılan plastik tornavidalar ve değişik aparatlar var onlar kazımada iş görecektir. Mesela ben daha geniş yüzeyleri buz kazıyıcısına benzer plastik ders düzeltme aparatıyla yaptım. Farklı aparatlar denenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

quote:

1 ay önce yaptım bu işlemi güldal vardı bimde. Mavi şişede. Sadece bez yardımıyla yapmak zor dediğim gibi kazıyarak çok daha kolay. Kazıma işlemi için şu cep telefonu sökerken kullanılan plastik tornavidalar ve değişik aparatlar var onlar kazımada iş görecektir. Mesela ben daha geniş yüzeyleri buz kazıyıcısına benzer plastik ders düzeltme aparatıyla yaptım. Farklı aparatlar denenebilir.

Teşekkürler hocam bir deneyeyim bulabilirsem

• merhaba,

bu kis, kislik lastiklere gecerken yaz lastiklerim miadini doldurdugu icin onlari attim, simdi kisliklari da atma arefesindeyim. bu sok-tak isinden biktigim icin 4 mevsim lastik almak istiyorum. nokian weatherproof (205 60 16 ebatinda) 340tl’ye bulunabiliyor. daha once ne markayi kullandim ne de 4 mevsim lastik. bu tip lastiklerle tecrubesi olan arkadaslarin muspet/menfi fikirlerini paylasmasini rica ederim.

(bu arada arac 2008 5 kisilik picasso, il istanbul, ama yilda bir kac kere karda buzda bolu dagi ve ankara yapiyorum)

• Arkadaşlar fotodaki parçanın adını bilen var mı bende 1 adet eksik internetten bulabilir miyim diye bakacağım

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi..

• quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Arkadaşlar fotodaki parçanın adını bilen var mı bende 1 adet eksik internetten bulabilir miyim diye bakacağım

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi..

bagaj takozu
    bagaj kapak takozu
    bagaj ayar takozu gibi bakabilirsiniz.

• skmg S kullanıcısına yanıt
    Ben de benimkilerin ömrü bitince bakacağım. Zira ankaraya bu yıl hiç kar yağmadı, soğuk da fazla olmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • celenlee C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar hayırlı forumlar. Bende de 2014 model 500L 1.3 dualogic var. Aslında araçtan çok memnunum. Ama lanet olası yeni kasa picassolar aklımı gelip duruyor. 2014-2015 maksimum 50 bin km 85 bin TL civarına bulabilir miyim acaba?
  • quote:

Arkadaşlar hayırlı forumlar. Bende de 2014 model 500L 1.3 dualogic var. Aslında araçtan çok memnunum. Ama lanet olası yeni kasa picassolar aklımı gelip duruyor. 2014-2015 maksimum 50 bin km 85 bin TL civarına bulabilir miyim acaba?

Bu başlık eski kasa kullanıcılarını içerir. İlgili başlığa sorunuz.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar hayırlı forumlar. Bende de 2014 model 500L 1.3 dualogic var. Aslında araçtan çok memnunum. Ama lanet olası yeni kasa picassolar aklımı gelip duruyor. 2014-2015 maksimum 50 bin km 85 bin TL civarına bulabilir miyim acaba?

Konuyu normalde takip edip ediyorum uzun süredir edemediğim sormak istedim. Lakin sadece eski kasa kullanıcılar olduğunu bilmiyordum. Başlık düzeltilirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

quote:

Konuyu normalde takip edip ediyorum uzun süredir edemediğim sormak istedim. Lakin sadece eski kasa kullanıcılar olduğunu bilmiyordum. Başlık düzeltilirse sevinirim.

Başlıklarda çok problem yok ama kenarına (2007-2013) ibaresi eklenirse bu karışıklıklar yaşanmaz.
    Tabi sayfa sayısı ve aktifliği fazla olunca picasso diye aratınca bu başlık çıkıyor herkesin karşısına.

Yeni kasanın başlığı ve linki:
    CITROËN C4 PICASSO II KULÜBÜ
    https://forum.donanimhaber.com/citro-n-c4-picasso-ii-kulubu--73536553-269#73536553

• @celenlee teşekkürler hocam.

Arkadaşlar ilandaki araç nasıl sizce?

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satilik-c4-picasso-537139146/detay/
  • quote:

@celenlee teşekkürler hocam.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-sahibinden-satilik-c4-picasso-537139146/detay/

Bu araç belki 1 yıldır ilanda. Sürekli güncelleniyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pc.programcı

quote:

@celenlee teşekkürler hocam.

Bu araç belki 1 yıldır ilanda. Sürekli güncelleniyor

Rengi siyah olmasaydı buna mutlaka gider bakar, sağlam bir ekspertize sokardım :)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2012-model-e-hdi-temiz-servis-kayitli-532465761/detay

Navigasyonu falan da olsa, baya düşünülebilir aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 21 Mart 2018; 16:33:14 >

• merhaba arkadaşlar aranızda 215 55 16 ebadında falken kullananınız var mı? Kışlık için hankook kullanmıştım ama bu lastiğin fiyatı hem uygun hemde yorumları gayet başarılı

----hankook ventus prime 3 alındı----

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stagemasterone -- 26 Mart 2018; 10:55:17 >
  • Scenic ile Picasso arasında kaldım 2005 civarında otomatik benzinli 25 Bin bütçeli araç ne tavsiye edersiniz

• 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.