Şimdi Ara

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi.. (509. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.687
Cevap
119
Favori
822.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yyildizz

@öcüü hocam çok çok geçmiş olsun.

arkadaşlar GP 7k modeline iyisinden bi 3d paspas linki verin Allah aşkına ya.
    işim gücüm nedeniyle pek giremiyorum foruma ama bu paspası da nette bulamadım.

bilen varsa çok iyi olur lütfen.

İyisi kötüsü 3D paspas bizim kasaya tam uygun olarak piyasada yok. (Yani artık yok, zamanında vardı ve bitti)
    2 alternatif var.

1- S-dizayn 3d paspas (Tam uyumlu değil ama kullananlar var yorum yaparlar.) Tahminimce yeni kasanın 3D pasapası, önler tam uyuyor, orta sıra kalorifer çıkışını kapatıyor ve ortada boşluk kalıyor. 3. sıra yok.

2- Niken Kauçuk Paspas (Tam uyumlu 3 sıra ama 3d değil,https://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/citroen-c4-picasso-kaucuk-paspas-6-parca-orjinal-329167068

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 9 Şubat 2018; 8:54:4 >

• celenlee C kullanıcısına yanıt
    Bu ikincisi harikaymis ya. Bende de Honda Civic orijinal kauçuk paspaslar var. Arkadaş arabayı satarken vermeyi unutmuş. Bana vermişti. Kesip uydurmuştum. Acaba böyle birşey mi alsam. 7 parça için fiyat iyi gibi aslında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthesizer

Bu ikincisi harikaymis ya. Bende de Honda Civic orijinal kauçuk paspaslar var. Arkadaş arabayı satarken vermeyi unutmuş. Bana vermişti. Kesip uydurmuştum. Acaba böyle birşey mi alsam. 7 parça için fiyat iyi gibi aslında.

Ben de 2. seçeneği kullanıyorum.
    Şöför Tarafı epeyce yıprandı tabi 2.5 senede, ama diğer taraflar gayet iyi :)
    Havuzlu olsa daha mutlu olacaktım, ama ön ve arka koltuklara tam uyan 3D pasaps kalmamıştı piyasada.
    Ben 2.sini kullanıyorum çokta memnunum tam uyuyor. Geçenlerde çay dökülmüş paspasın ara kanallarına girmiş bu sebeple 3d aratmıyor komple suyu dökmediğin sürece :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Ben 2.sini kullanıyorum çokta memnunum tam uyuyor. Geçenlerde çay dökülmüş paspasın ara kanallarına girmiş bu sebeple 3d aratmıyor komple suyu dökmediğin sürece :)

Paspaslar alındıktan kısa süre sonra: Aralık 2015 Araç:86200km Paspas:0km :)

Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi..

Aralık 2015 Araç:~104000km Paspas:18.000km

Şubat 2018 Araç:~130000km Paspas:34000km

fotolar en kısa zamanda

İbretlik paylaşım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: KELEBELEK

10 lira ucuz olsun diye adamlar manuel getirtcek demek ki

Citroen sitesinde manyel fiyati yazmiyo

• Picasso satışları iyi değil fiyatlar çok arttı. Ne yapsınlar.
    Piyasada az da olsa var ama manuel vites değiştirilen bir picasso düşünemiyorum. Aracın ruhuna aykırı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Orijinalden alıntı: KELEBELEK

10 lira ucuz olsun diye adamlar manuel getirtcek demek ki

Citroen sitesinde manyel fiyati yazmiyo

Yanlış anlaşılmaya neden oldum sanırım , görsel hatalı olmuş :( dikkatiniz için teşekkürler ,araç otomatik vites

• İleride tam otomatik bir picasso almayı düşünüyorum ama merak ettiğim bazı şeyler var, cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.
    Tam otomatik olanlar, eat6 diye geçenler mi ve tam olarak kaç yılından itibaren başlıyor bu modeller, bazı 2013 modellerde eat6 yazıyor ilanlarda ama yarı otomatik geçiyor. Bir de bu araçların yol, motor sesi ve özellikle darbe emişleri nasıldır, darbe emişi anlamında c segmenti veya d segmenti araçlardan hangisinin konforunu sunar? Biliyorum aracın sınıfı bunlardan farklı neticede mpv ama akılda c veya d segmenti araç (sw) alma alternatifi de var, onun için sordum.
    Edit: Konu Grand picasso imiş, ben 5 kişilik olandan düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fellini -- 18 Şubat 2018; 12:1:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fellini

İleride tam otomatik bir picasso almayı düşünüyorum ama merak ettiğim bazı şeyler var, cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar.
    Tam otomatik olanlar, eat6 diye geçenler mi ve tam olarak kaç yılından itibaren başlıyor bu modeller, bazı 2013 modellerde eat6 yazıyor ilanlarda ama yarı otomatik geçiyor. Bir de bu araçların yol, motor sesi ve özellikle darbe emişleri nasıldır, darbe emişi anlamında c segmenti veya d segmenti araçlardan hangisinin konforunu sunar? Biliyorum aracın sınıfı bunlardan farklı neticede mpv ama akılda c veya d segmenti araç (sw) alma alternatifi de var, onun için sordum.
    Edit: Konu Grand picasso imiş, ben 5 kişilik olandan düşünüyorum.

C-MPV sinifi olarak geciyor. C şasi uzerine kurulu gibi dusunun, c4 un yuksegi, focusun yuksegi, megane in yuksegi..
    Picasso, Cmax, scenic v.b
    http://www.wiki-zero.com/m/index.php?q=aHR0cHM6Ly9lbi5tLndpa2lwZWRpYS5vcmcvd2lraS9Db21wYWN0X01QVg

1.6 e-hdi etg6 yari otomatikdir ve 115bg dir.
    1.6 blue-hdi eat6 tam otomatiktir ve 120Bg dir.
    Farki bu sekilde anlayacaksiniz.

Bunlarin bir ustu D class MPV
    Alhambra, C8, 807,smax, espace onlar tabiki daha konforlu ancak minimum 2.0 motirdan basliyor eski kasalari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 18 Şubat 2018; 22:37:12 >

Çok ayrıntılı bir açıklama olmuş, celenlee Çok teşekkür ederim
  • Kısmetse benimde aklımda var C4 Picasso,bakalım alabilecekmiyiz...
  • Grand C4 Picasso (2007-2013) İlk sürüş izlenimi..

7 koltuk olması ayrı bi rahatlık..

Sıkışmadan üst üste oturmadan biryerlere gitmek ne rahatmış....

• quote:

Orijinalden alıntı: ezbiderli

7 koltuk olması ayrı bi rahatlık..

Sıkışmadan üst üste oturmadan biryerlere gitmek ne rahatmış....

Bagajı her daim boş olanlara büyük rahatlık

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Orijinalden alıntı: stagemasterone

Paspaslar alındıktan kısa süre sonra: Aralık 2015 Araç:86200km Paspas:0km :)

Aralık 2015 Araç:~104000km Paspas:18.000km

Şubat 2018 Araç:~130000km Paspas:34000km

fotolar en kısa zamanda

İşte fotolar:

Arac:130000km paspas 34000km

Cocuklar henuz paspasa basamadiklari icin arkalarda deformasyon yok. En buyuk eskime on paspasta topuk noktasi. Alir almaz oraya celik bir izgara eklemek iyi olurdy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 4 Mart 2018; 16:22:2 >

• Arkadaşlar aracım 2009 model gugusteki ve kapıdaki çıtaların durumu içler acısı bir hal aldı, bu durumu kimyasal yada başka bir şekilde çözebilen varmı? Şimdiden teşekkürler

• Bimden güldal yağ sokucu ile kazıyarak sildim. Sonuç muhteşem. Üstelik tekrar yapış yapış olmuyor. Tavsiye ederim. Kazımadan da yapılabilir ama çok kötüyse mecbur kazımak gerekiyor plastik parçalar yardımıyla dikkatlice kazıyıp yağ sokucu sıkarak sileceksiniz. Aşırı bastırıp alttan siyah boyayı çıkartmayın kazırken.@ncbn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zzoorroo -- 7 Mart 2018; 20:15:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzoorroo

Bimden güldal yağ sokucu ile kazıyarak sildim. Sonuç muhteşem. Üstelik tekrar yapış yapış olmuyor. Tavsiye ederim. Kazımadan da yapılabilir ama çok kötüyse mecbur kazımak gerekiyor plastik parçalar yardımıyla dikkatlice kazıyıp yağ sokucu sıkarak sileceksiniz. Aşırı bastırıp alttan siyah boyayı çıkartmayın kazırken.@ncbn

ya onu bende denenedim ama olmadı iş tek tek kazıma gelince bayağı uğraşmak gerekiyor bende bir yerde hepsini söktürüp boyattırmayı düşünüyordum hatta komple siyah olsun farklı bir renk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 507508509510511
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.