Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (350. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tam oyununu aldın, GTS bir online amaçlı oyun ve hatta esporcuların cirit attığı bir platform.

Fethiye'den 24 mb fiber ; 44 ms ping ile çok rahat oynuyorum, ayda yılda bir sorun çıkıyor.
    Daha önce adsl ile de sorun olmadı.

Bu arada herkese Şu video kanalını tavsiye ederim; top 10 dan bir yarışçı; eğitim amaçlı ve gerçek yarışları var.
    https://www.youtube.com/channel/UClSdo_Y3Cb582aAEjyb_kYg

Şu da TRL Lightening rumuzlu esporcu; 1 numara. ve Türk kökenli bir ALman.
    https://www.youtube.com/channel/UCcoitqGit0-hcm4EKcTa7QQ

• Sim sever arkadaşları yeni bir yarış organizasyonundan haberdar etmek istiyorum .

Yarış formatı ile alakalı kısa bir bilgilendirme .
    https://www.youtube.com/watch?v=ngbh5abt7hA

İlk yarış yayınının tamamı
    https://youtu.be/2krg8lmCDqU

İlk yarışın en önemli 5 anı
    https://youtu.be/0FoUBUlS40s

Yarış takvimi

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Süper, GT Sport'ta da olacak mı böyle şeyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oly1786

Süper, GT Sport'ta da olacak mı böyle şeyler?
    Aslında GT sport forumca yarışlar yapmak lazım zevkli olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vr ile gts çok harika bir deneyim sunuyor. Sanki arabanin icindeymisin gibi sürüyorsun. Ama işte çözünürlük daha iyi olsa, biraz da baş dönmesi olmasa işte o zaman gerçekten farkı kalmazdı. Tahminim gelecek vr versiyonlari çok daha yüksek cozunurluk ile çok daha verimli olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Vr ile gts çok harika bir deneyim sunuyor. Sanki arabanin icindeymisin gibi sürüyorsun. Ama işte çözünürlük daha iyi olsa, biraz da baş dönmesi olmasa işte o zaman gerçekten farkı kalmazdı. Tahminim gelecek vr versiyonlari çok daha yüksek cozunurluk ile çok daha verimli olacaktır.

VR ile Ace Combat 7'de çok iyi deneyim sunuyor ama en büyük sorun motion sickness :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

VR ile Ace Combat 7'de çok iyi deneyim sunuyor ama en büyük sorun motion sickness :(

Alıntıları Göster
    Peki çözünürlük nasıl? Gtsportta uzak mesafe baya kötüydü.

Bir de gtport baya kısıtlı vr'da. Sadece 2 araba yarışabiliyorsun. Tüm oyunu vr ile oynamak yok. Çok saçma olmuş o yüzden. En azından kariyer bölümünü oynatması lazımdı.

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Peki çözünürlük nasıl? Gtsportta uzak mesafe baya kötüydü.

Bir de gtport baya kısıtlı vr'da. Sadece 2 araba yarışabiliyorsun. Tüm oyunu vr ile oynamak yok. Çok saçma olmuş o yüzden. En azından kariyer bölümünü oynatması lazımdı.

Alıntıları Göster
    Normal sürüm gibi değil ama GT Sport'dan daha iyi kesinlikle. Ace Combat 7'de de 3 görev yapılabiliyor bu görevler oyunun ana senaryosundan bağımsız geliştirilmiş.
  • Ya arkadaşlar ben daha gr4 ile gr3 arasındaki farkı çözemedim herkes 1,44,000 la dönüyor ben 1,54 'le dönüyorum, Manüel kullanıyordum bugün otomatik vitese değiştirdim acaba sıkıntı o mu diye daha da yavaşladım, Corvette arabam var gr4 ne yapmalıyım acaba..

• Garajımda tam üç tane Ford GT LM Spec II Test Car var , bunun sebebi ne olabilir acaba özellikleri de tamamen aynı görünüyor???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora4272

Ya arkadaşlar ben daha gr4 ile gr3 arasındaki farkı çözemedim herkes 1,44,000 la dönüyor ben 1,54 'le dönüyorum, Manüel kullanıyordum bugün otomatik vitese değiştirdim acaba sıkıntı o mu diye daha da yavaşladım, Corvette arabam var gr4 ne yapmalıyım acaba..
    gr4 ile gr3 arasında güç farkı var. siz gt4 ile yarışıp başkaları aynı yarışa gr3 ile girdilerse sizi ezmeleri normal.

@stalker7777 hediye araçlardır. yanlarında nokta olur. pembe nokta hediye. sarı nokta sponsor aracı. mavi ise seçili aracı belirtir.
  • bora4272 kullanıcısına yanıt
    Gr3 araçlar Gr4 ten hızlı. Gr2 de Gr3 ten hızlı .
    10 saniye fark = yılların deneyimi + Manuel vites + özel ayarlar + biraz da direksiyon setup
    Ben g29 kullanıyorum 1 senede en hızlı ile 2-3 saniyeye indirdim tur farkını. Sürücü sınıfım 'B'
    çoğu akşam yorgunluktan oyunu açamıyorum bile, bu kadar oluyor.
  • Ayın 15 ve yeni güncelleme ile ilgili bilgi var mı?!

15 şubat günlük antrenman hediyesi
    FERRARİ GTO 1984
    1 850 000 Fiyatı
    Kaçırmayın

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    Hocam yorumunuz için teşekkürler, araç ayarlarını deneme yanılma ile yapmak lazım fakat ben manüel viteslerde sanki viraja göre hep bir yüksek viteste daha hızlı tur atıyor gibiyim, siz ne düşünüyorsunuz

• Onu bunu bilmiyorumda abi bu online da hiç şansın olmuyor nerdeyse çok çok zor geliyor adam direk farkı açıyor gr3 yarışlarda mesela jaguar typer aldım olmadı beetle aldım herkes alıyo diye yine yok çözemedim

• bora4272 kullanıcısına yanıt
    Bence araçla nasıl hızlı ve stabil hissediyorsan öyle kullan ; kullandıkça ve zamanla daha iyi olur. .
    Başlangıç ekranlarında en iyi 10 tur zamanları var oradan nerede nasıl frenlemiş / gazlamış hangi çizgi kullanmış görebilirsin.
    Çok yardımcı olur; Ama bu demek değil ki sen aynısını yaparsan aynı zamanı alacaksın, bu oyuncuların bir çoğu yıllardır kaç direksiyon seti eskitmiş belli değil, bir kısmı esporcu. Ayrıca Youtube da güzel kanallar var; yukarıdaki mesajımda link verdim.
    Önemli olan senin ayarında sürücülerle adil ve saygılı sürüş yapmak; yeterince keyif veriyor.
  • Ben artık Gt sport a zaman harcamayı bıraktım. günlük giriyorum 50 km sürüp hediye aracı alıp kapatıyorum. Sport modda dişime göre araç pist kombinasyonu denk gelirse sürerim. Bu kadar zaman yedikten sonra iRacing daha mantıklı.Günlük 3 tane yarış var. Bunun 1 i zaten tek araç yarışı. Benim beklediğim 2-3 güncellemeyi yapmazlarsa komple bırakıcam.

Günlük 3-4 saat zaman bağladıktan sonra Gt sport mantıksız hale geldi.
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, özellikle fairplay yarışayım diyorsun millet bundan yararlanıp bam güm geçiyor. bir de bana ceza yazıyor.
  • oyunun sıktığını söyleye söyleye.. ben en son guncellemeyı bıle yapmadım otomatık olarak olduysa oldu 2 aydır açmıyorum belkı
  • Gran turismo sport yeni güncelleme ile gelecek araçlar

Pagani huayra
    Mercedes mclaren SLR
    Toyota supra
    Mazda eunos roadstar
    Mclaren F1 gtr - le mans

• 
Sayfa: önceki 348349350351352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.