Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (348. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altese

Gran Turismo™ Sport
    Gran Turismo™ Sport Dijital Deluxe
    GT SPORT DAY ONE

Hangisini almalı hocam,farklılıkları çok mudur bu versiyonların?65 liradan başlayıp artıyor fiyatları.Fikir verirseniz sevinirim...
    En ucuzunu al. Dişe dokunur fark yok.
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Vayy Celilom naber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Evet ilkercim gördüm böyle daha iyi olmuş sanki

• Aslında e racing mantığı açısından doğru. Diğer türlü işi gerçekçi yapayım dersen turboyu garett mi takalım hks mi , baskı balta greddy mi olsun valeo mu muhabbetine girersin.

En basitinden lastikleri komfor spor yarış diye gruplamışlar. Bunu marka modele çevirsen işin içinden çıkılmaz. Basınç ayarı da bence gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkercom -- 6 Ocak 2019; 15:15:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilkercom kullanıcısına yanıt
    Fakat şuda var biz gran turismoyu bu eski haliyle sevmiştik
    Oyunun özelliğiydi bu durum gran turismoyu gran turismo
    Yapan olaydı bu

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkercom

O ayarlar spor modda işe yaramıyor. adamlar herkesi aynı setupla oynatıyor. Bu gün özellikle denedim. Lemans pistinde nissan r92 ile denedim.

Alıntıları Göster
    yaw ben ayar yapıyorum bır saat uğrasıyorum sonra yarısa gırıyorum sankı aynı gıbı gelıyor bana bu aksam bende özellıkle son hızı mınımıze edıcem lsd yı de en yuksek sevıye yaparak deneme yapacam

modifiye konusunda bende beklentı ıcerısındeyım acıkcası umudum var bi içerik gelecektir gt6 da sonradan ıbreler gelmıstı onlar bıle bı hava katmıstı oyuna basıt bısey ama ben sevıyorum böle seyleri

• mrb..bu sport veya day one edition VR cihazı olmadan oynanabiliyor değil mi? VR cihazı VR yarışı diye ayrı bölüm için mi gerekli ?
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    VR sizde oynanıyor tabiki

• 8K tv'de GT Sport

• Eski oyunlarda kariyer bölümünde bulunan farklı kategoride ki yarişları altın kupayla tamamladığında ödül olarak arac hediye ediyordu. Bu oyunda öyle birşey yok mu?

• sadece görev yarışlarında verdi diye hatırlıyorum ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrth87

Eski oyunlarda kariyer bölümünde bulunan farklı kategoride ki yarişları altın kupayla tamamladığında ödül olarak arac hediye ediyordu. Bu oyunda öyle birşey yok mu?
    eski oyunla (gt4/5/6) pek alakası yok, sırf yapmış olmak için yaptılar kariyer bölümünü. Yarışların birbiri ile bağlayıcılığıda yok. Eskiden puan durumu vardı, Her kategori için 5-7 yarışlık seri sonundaki puana göre şampiyon olur ona göre hediye alırdın. Gran turismo 2'deki kariyer moduna benziyor ama o bile daha başarılıydı. Düşün artık ps1 ile kıyasladım kariyer modunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batistuta -- 15 Ocak 2019; 8:42:25 >
  • Güncellenmeye 2 gun kaldi. D3 la sierra pist hadi yap supriz.

Ayrica yagmur efekti eklenecek diye bekliyorum cunku agir ve orta yagmur lastikleri var adamlar yagmur koymayacak ise neden bu lastikleri oyuna koysunlar. Dedigim gibi ps4 icin erken cikarildigi icin zamanla yavas yavas oturuyor

• Batistuta kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

• yağmur+gün dönümü eklenmeli o zaman çok eğlenceli oluyor gt6 da açık bır havada yarışlar başlıyordu sonra yağmur yağmaya başlıyordu şimdi düşünüyorum da ne guzel oyunmuş gt6 yaw :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

eski oyunla (gt4/5/6) pek alakası yok, sırf yapmış olmak için yaptılar kariyer bölümünü. Yarışların birbiri ile bağlayıcılığıda yok. Eskiden puan durumu vardı, Her kategori için 5-7 yarışlık seri sonundaki puana göre şampiyon olur ona göre hediye alırdın. Gran turismo 2'deki kariyer moduna benziyor ama o bile daha başarılıydı. Düşün artık ps1 ile kıyasladım kariyer modunu.

Alıntıları Göster
    Tam bu konuda yorum yazmak için girmiştim .Siz herşeyi yazmışsınız. Açıkçası oyunu aldıktan sonra bu kariyer bölümü benim için büyük hayal kırıklığı oldu. Kendi kariyerimizi bırak bir de b sınıfı kariyer yaptırdığımız sürücülerimizin olduğu oyunlardan nerelere gelmiş olay. Resmen oyunun isminden yürümüşler başka da bişey yok. sürüş okulu bile daha heyecanlı geldi :( Bu arada sürüş okulunun alt kısmındaki challange lar (ismini unuttum şimdi) bile daha heyecanlı :( . Herşeyi geçtim. kariyerdeki mesela ilk bölümdeki ilk kupada tüm yarışlarda hepsini altın aldık diyelim bari kapak fotoğrafına bitirildiğine dair bir ibare koy. ne bileyim altın kupa koy. bişey yaz o bile düşünülmemiş. Tam bir hayal kırıklığı benim için. Hani serinin çok ağır fanı değilim ama ben bile hayal kırıklığına uğradıysam özellikle bu kariyer için alan arkadaşlara ne olmuştur bilemiyorum.

• E spor oyununda kariyer niye arıyorsunuz ki?

Kariyer bence hauet yeterli. Kapağa kupa konulöa konusuna katılıyorum. Zorluk da biraz daha fazla olabilirdi.

• Oyunun esas olarak online olduğu daha ilk duyurulduğu zamandan açıklanmıştı. Çıktığı zamandan beri güncellemelerle kariyer modu eklendi, 100’den fazla araç eklendi. Eleştirilecek bir tarafı kalmadı bence.

• espor oyununa bu kadar kapsamlı fotoğraf modu niye koydular ise kariyer modunuda o sebeple arıyor olabilir insanlar. Nede olsa gran turismo. 20 senelik alışkanlıklar var. Neyse beğeniler tercihler kişilere göre değişir. Bakalım ne update gelecek bu ay.

• New Track
    - New Track – Special Stage Route X

8 New Cars
    - TVR Tuscan Speed 6 '00
    - Nissan Fairlady Z Version S (Z33) '07
    - Shelby GT350 '65
    - BMW Z8 '01
    - Honda Integra Type R (DC2) '98
    - Ferrari Dino 246 GT '71
    - Aston Martin DB3S '53
    - Porsche 356 A 1500 GS GT Carrera Speedster '56

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 16 Ocak 2019; 19:26:44 >
  • 
Sayfa: önceki 346347348349350
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.