Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap attım gözükmüyor çok ilginç.

G27 de pedal yayları düz ve içinde destek malzemesi yok.

G29 da fren pedalı daha sert ve içinde kauçuk tampon var.

Benim de G29 pedalı biraz sıkıntılı gaz pedalının potansı gevşemiş sanırım. G25 pedal kiti ile kullanıyorum.

G25 pedalının içine Kendi ürettiğim yaylardan koydum. Pedal daha sert oldu. Frenlerin hissiyatı için de içine kauçuk malzeme koydum.

Debriyaj için bişey yapmadım. Çünli zaten dijital debriyaj sistemi var gran turismo da. Pedal sonuna kadar basılınca çalışıyor. PC2 veya AC gibi analog değil.

Pedal için modlama düşünen varsa ben ürettiğim yaylardan satıyorum. Kargo benden olarak 35 lira şeklinde yollarım.
  • şöyle de çılgın bir yarışa denk geldim YouTubeda

https://www.youtube.com/watch?v=a213i6iXecM
  • takip görüşü kamera ayarı oyunu her açtığımda bozuk oluyor, ayarı değiştirip tekrar eski haline getirmem gerekiyor. kasım güncellemesiyle bozulmuştu 1.30 gelince düzelmiştir diye düşündüm ama hala aynı. işin garibi kimse farkında değil sanki durumun ya da sadece bana mı oluyor işkillenmedim değil.
    https://www.youtube.com/watch?v=NAsGj9kib98

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 16 Kasım 2018; 18:8:35 >
  • Fia dünya finalleri yayını başladı. PlayStation twitch kanalnda canlı. Youtube playstation kanalıda canlı veriyor.

Almanya adına Türkte var. Mikail

Bugün nations cup semi final lar. Yarın manufacture final leri. Pazar nations cups final.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 16 Kasım 2018; 21:01:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mikail kazandı ikinci yarı final ayağını

• ben oralara hıc gırmıyorum desem yeri zaten sadece kokbit kamerasını kullanıyorum ben.
  • Yeni güncellemede gelecek araçlardan bir tanesi belli oldu

Ferrari F50

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ferrari F50'den sonra gelecek 2 araç daha sızdırıldı. McLaren P1 ile E92 M3

• quote:

Orijinalden alıntı: Ö1f1

Arkadaşlar nasılsınız? Epeydir vakit ayıramıyorum GT'ye son zamanlarda ancak çıkartma falan yüklüyordum.

Yav bir sorum olacaktı, şu lisansa benzeyen kısımda 6.seviyede ralli vardı (evet bir senedir bitirmedim kariyeri) nasıl geçeceğiz yav, bir ralli bir şu kart hayatta beceremem
    Aynen Ömer kardeşim benim de öyle 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

Yeni güncellemede gelecek araçlardan bir tanesi belli oldu

Ferrari F50

Sızdırılan araç sayısı 5 oldu

• GT Sport | Evolution: GT Sport Episode 7 | PS4

-----

GT Sport | Pressure: GT Sport Episode 8 | PS4

• en_x kullanıcısına yanıt
    3. şahıs , dış kamerayı kullanıyorum ama millet hep tampon kamerada ya da kokpit, yanlış mı yapıyorum, youtube'da hiç denk gelmedim dış kamera kullanan.
  • Ooo oyunu açma zamanı gelmiş son güncelleme dikkatimi çekecek gibi

• Merhaba Arkadaşlar Bugün Bende Gran Turismo Özel Sürüm Ps4 Alarak Yanınıza Katıldım.Şuan Güncelleme Yapmasını Bekliyorum.Bu Sırada Kurcalarken Arabaların Paralı Olduğunu Gördüm.Gerçekten Her Arabaya Özel Paramı Veriyoruz?
  • jazzz90 kullanıcısına yanıt
    Hayır hayor arçlar paralı değil, sadece. dilerseniz oyum içi crediler yerine gerçek para ile de satın alabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jazzz90

Merhaba Arkadaşlar Bugün Bende Gran Turismo Özel Sürüm Ps4 Alarak Yanınıza Katıldım.Şuan Güncelleme Yapmasını Bekliyorum.Bu Sırada Kurcalarken Arabaların Paralı Olduğunu Gördüm.Gerçekten Her Arabaya Özel Paramı Veriyoruz?
    Paralı değil hocam uğraşmak istemeyenler içi o birazda

• Sport olmayan bir Gran Turismo'yu 8K 120 Frameleyip basmışlar Next Gen vibeları. KAZ hazırlanıyor yeni makineye. On iki saniye de dünya gözüyle görülmemiş detay var.

• Cevaplar İçin Teşekkür Ederim.Dün Güncellemeden Sonra Oyunu Oynama Fırsatım Oldu.Normalde Forza Serilerini Oynayan Biri Olarak Epey Bir Zorlandım.Sizce GT Sport Sürekli Güncelleme Alırmı Yoksa Bir yerde Dururmu.
  • değerli arabaları para ile alamıyorsunuz ben elimden geldığı kadar oyun ıcı kredılerımı kullanmamaya elımde kı arabalar ıle yarışları yapmaya çalısıyorum çok sıkışırsam arabaları alırken para ıle alıyorum 20.000.000 kolay birikmiyor.

şu forza ps ye çıksa ne guzel olur açık dünya sürüşü on numara oluyor sürüş dinemiklerine bişey diyemem ama eğlenceli oyun
  • Merhabalar. Yaklaşık 3,5 sene aradan sonra geri döndüm

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.