Şimdi Ara

Gran Turismo SPORT (2017) [ANA KONU] (272. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.636
Cevap
74
Favori
298.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Viraja gereğinden fazla hızlı girersen sonuç... :)
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Hocam biz yanlış oynuyoruz galiba bu oyunu 2 teker mi gitmek lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler oyunu alıp almamakta kararsızım, şu indirim bitmeden alma fikrine daha yakınım önerir misiniz yoksa bekleyeyim mi biraz daha? Bir de deluxe sürümü için fazla para vermeye değer mi yoksa standardı alsak yeterli olur mu?
  • Frank Slade kullanıcısına yanıt
    Standart edition seni pek birşeyden mahrum bırakamaz yine kazanırsın. İndirimdeyken almanı tavsiye ederim. Pişman olmayacağını da düşünmüyorum oyundan. Sürekli olarak internete bağlı olmanı şart kılan bir oyun bunu da göz önünde bulundurarak karar ver. Çünkü bana göre bu oyunun en başta gelen handikaplarindan biri.

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler. peki bu deluxe edt. sonradan gelecek eklentiler vs. için mi avantaj sağlıyor? mesela kariyer modu gelecekmiş onun gibi? yada ilerde eklenecek harita, arabalar vs. yoksa alakası yok mu?
    Ben yeni aldım oyunu, ilk başta sıradan gelmişti oyun, biraz oynadıktan sonra hoşuma gitti, lakin Aralık ayında geleceği söylenen senaryo modu olmasaydı çok kısa ömürlü bir oyun idi şu haliyle, yarış oyununu seviyorsan şuan oynayacak oyunun yoksa, alabilirsin,

Alakası yok aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: Anjeliqué

Hocam çok güzel olmuş, tebrikler senin bu yaptığın tasarımı biz kendi araçlarımıza ekleyebiliyor muyuz?

Teşekkür ederim hocam.

Aynen direkt tasarımı indirip kendi golf aracına uygulayabiliyorsun.
  • Gt4'te 400'ün üstünde kazanılacak kupa, kariyer modu vardı.

Gt6 ilk çıktığı zamandan bu zamana sezonluk etkinliklerde bir sürü etkinlik oldu. Ralli,drift,zamana karşı,a-pec.

Bu etkinliklerin hepsinin süreleri vardı. Süresiz yapsalar çok iyi olurdu. Büyük kariyer modu olmuş olurdu. Pist zamanlarını al bitir ama etkinliği kaldırma. Niye kaldırıyorlar anlamadım bırak kalsın. İsteyen istediğine girsin yarışsın. Ne yarışlar yaptık yağmurlarda spa pistinde, de la sartede.

Kazuya gt sportta kariyer modu yok dedim. Gt6daki bu zamana kadar gelen bütün sezonluk etkinlikleri Gt sports'a aktarın dedim. Cevap gelmedi.

• Oyuna hava koşulları geleceğine dair bir bilgi var mı? Hava koşullarının olmaması çok kötü.
  • ben deluxe'u 149.40 liraya aldım ama banka bunu 154.05 olarak yansıttı.sanırım sony bu ücretlendirmeyi dolar olarak yapıyor.bankalarda aradaki kur farkını bize yansıtıyor.gt'yi internetten alan arkadaşlara sizde de ücret çekiminde belirtilenden fazla çekim oldumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakanergul

ben deluxe'u 149.40 liraya aldım ama banka bunu 154.05 olarak yansıttı.sanırım sony bu ücretlendirmeyi dolar olarak yapıyor.bankalarda aradaki kur farkını bize yansıtıyor.gt'yi internetten alan arkadaşlara sizde de ücret çekiminde belirtilenden fazla çekim oldumu.

Şu ana kadar hiçbir alışverişimde ekstra ücret çekilmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

ben deluxe'u 149.40 liraya aldım ama banka bunu 154.05 olarak yansıttı.sanırım sony bu ücretlendirmeyi dolar olarak yapıyor.bankalarda aradaki kur farkını bize yansıtıyor.gt'yi internetten alan arkadaşlara sizde de ücret çekiminde belirtilenden fazla çekim oldumu.

bu en sonki indirimden oyun aldın mı peki
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

bu en sonki indirimden oyun aldın mı peki

Evet Fifa Gran Turismo ikisi de normal fiyatından çekildi. Acaba ilk defa mı alışveriş yaptınız bu kartla belki bir kereliğine çekiyordur geri öder

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt
    ouz1806 kullanıcısına yanıt
    Anladım, teşekkür ederim cevaplar için ps3'te split screen arkadaşlarla kapışması keyifli oluyordu, biraz da bunun için almaya karar verdim.
  • Hakanergul kullanıcısına yanıt
    Benden de 152,87 çekmiş şimdi baktım ,

• Dün oyuna online olarak 2 yarış yaptım hiç keyifli değildi , sürekli sağa sola yalpalayıp avantaj kazanmaya çalışanlar denk geldi, Türk bayrağı olduğumdan önlerinde olmam zorların gidiyor herhalde

Yarış oyunu için tek kişilik kariyer olmazsa olmaz , bunu anlamış oldum, son olarak şunu söylemek isterim, oyuna ilk başladığımda grafik olarak bumu efsane GT dedim, Lakin oynadıkça gayet güzel grafikli pistler olduğunu gördüm , Bazı pistler çok güzel bazısı ise yetecek kadar iyi

• Doğru söylüyorsunuz hocam kabul ettim isteği dün. Teşekkürler ekleme için
  • Oyunu erken indirime girdi diye gömdüm gömdüm, sonra akşam gittim online 2.yarışımı yaptım A sınıfında. Golf GTI ile mi ne yarıştık. Sıralamalarda 3.sırayı elde ettim, yarış başladı daha ilk virajlarda 2.elemanı geçtim, bir de çarpma kapalı sanıyorum, çizgiye geçeyim diye üzerine kırdım adamın donk diye, sonra flaşörleri açtım, o da açtı kapattı, anlaştık

Önümdeki İngilizdi baya temiz ve güzel kullandı, birkaç yerde çok güzel yaklaştım, hata yaptı ama geçemedim. Son turda paso dip dibe gittik, arkadaki gruptan sağlam koptuk, kesin hata yapacak dedim ama yapmadı, bi yerde de ben hata yaptım ara açıldı, kapattım biraz ama olmadı, ikinci olarak bitirdim, baya zevkli oldu.

Online yarış taraftarı hiç değildim bu çarpan eden çoluk çocuk yüzünden ama ilk defa keyif aldım.

Şu senaryo işi de gelsin, önceki gömdüğüm mesajları geri alırım belki duruma göre

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz1806

Benden de 152,87 çekmiş şimdi baktım ,

bankaya itirazımı yaptım.sonucu bekliyorum.büyük ihtimalle bir şey çıkmayacak. tahminimce işlem bedeli adı altında alıyorlar.bende bir daha kredi kartı ile buradan alışveriş yapmamaya karar verdim.hesap kartım ile alacağım.geçen sene pes 17 yi hesap kartımla almıştım tam ücreti neyse o şekilde çekilmişti.aradaki parayı geri vermezlerse haram edicem artık.kefen parası yapsınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakanergul -- 28 Kasım 2017; 14:48:59 >
  • 
Sayfa: önceki 270271272273274
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.