Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
39
Favori
215.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bel fıtığı artık büyük bir şey değil ben göbek fıtığından ameliyat olduğumda yanımdaki hasta bel fıtığından oldu
    akşama ayağa kalkıp tuvalete yürüyerek gitti
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun Birol abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

Telefunum yani.da değil.eşimin telinden yzıyorun beni aramayin.
    13 gundur yatiyordum 3 bel fitigim iyice kotulesti bugun hastaneye yattim .
    Allahin izni ve siz dostlarimin da dualarıyla iyi bir ameliyat gecireceğim inşallah.

birol abicim ALLAH acil şifalar versin az acılar cekip kurtulursun hastalığından inşallah dua ederim abicim
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha oyundaki yeni arabaların yarısını deneyemedim durmadan yeni araba geliyor Bu ay sonun daki büyük güncelleme ile de yeni arabalar gelir, yanlız bu toyota FT1 çok fena bir alet, yol tutuşu harika iki denemede 1.32 yaptım direksiyonla 1.30 un altına rahat iner

Birol geçmiş olsun ben de geçen sene fıtık ameliyatı oldum, ilk aylarda ameliyatın etkisi belli olmuyor şimdi çok iyiyim ama dikkat etmek gerekiyor çünkü hiç bir zaman tam geçmiyor, kişiye göre değişir tabiki
  • quote:

Allahin izni ve siz dostlarimin da dualarıyla iyi bir ameliyat gecireceğim inşallah.

cok gecmis olsun birol,insallah en kisa zamanda sagligina kavusursun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi mi arkadaşlar?
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Geldi 99mb, yanlız güncellemeyi yaparken sorun olabiliyormuş, güncelleme uyarısı çıkınca 2 saniye içinde basıp başlatmak gerekiyor yoksa sistem donup kapanıyor, ben hemen bastım sorun olmadı

açıklama buradahttp://www.gran-turismo.com/tr/news/00_3266694.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

Geldi 99mb, yanlız güncellemeyi yaparken sorun olabiliyormuş, güncelleme uyarısı çıkınca 2 saniye içinde basıp başlatmak gerekiyor yoksa sistem donup kapanıyor, ben hemen bastım sorun olmadı

Plus üyeliğin oto update özelliğinde sorun çıkar mı acaba. 18:00 - 20:00 arası ayarladım.
  • asla fan boy değilim; kazu'ya sürekli söverim, taraf tutmayı da sevmem.. ama kim ne derse desin, ne project cars, ne assetto corsa, ne forza serisi , ne f1 2013 (codemasters dirt vs..) hiçbirinde gran turismo da aldığım hazzı alamıyorum.. Gecenin zifiri karanlığında, adil yarışçılara online oynerken nurburgring'de attığım o turların hazzını başka hiçbir oyunda alamadım, alamıyorum..
  • quote:

geçmiş olsun.. umarım ameliyat güzel geçer ve tez zamandan sağlığına kavuşursun.
  • Dün Uluslararası bölümünün son yarışı olan Dünya GT Şampiyonasını bitirdim. Sonra sürpriz bir video başladı. Nürburgring'i Nissan GTR'nin içinden turladığımız çok güzel bir video idi. Açıkcası GT serisine bir kez daha hayran kaldım. Bayağı duygulandım oyunun sonuna yaklaştım diye ya.

Birol bey çok geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

evet ya arda bendede 2 sefer reset yaptırdı makineye
    sonra direksiyonu çıkartıp ds3 le açıp güncelleyebildim
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    İşte biz de ne zamandır sana bunları anlatmaya çalışıyorduk, sonunda sen de itiraf etmişsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 14 Ocak 2014; 20:21:16 >
  • 1.03 güncellemeyi yapabilen varmı ? Bende ps3 'ü resetletiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NicoBelick

1.03 güncellemeyi yapabilen varmı ? Bende ps3 'ü resetletiyor.

sorunsuz bir şekilde yaptım.
  • NicoBelick kullanıcısına yanıt
    Yukarıda C-TRanger isimli arkadaş sorunun çözümüyle ilgili linki paylaşmıştı ama dikkatinizden kaçmış muhtemelen.
    GT6 açıldıktan sonra "güncelleme var" şeklinde pencere açılıyor. O pencere açıldığı anda 2 sn içinde onaylamanız gerekiyormuş. Geç kaldığınızda reset attırıyor cihaza.
    Detaylı bilgi için:http://www.gran-turismo.com/tr/news/00_3266694.html
  • Mesajı yazdıktan sonra kontrol ederken farkettim . Hallettim teşekkür ederim
  • saat 5 te ameliyatt ciktin.ilri duzeyde fiitik vardi 2 platin takildi.simdi gayet iyiyim.
    Tum arkadaslarin iyi niyetleriniz ve dualariniz icin allah razi olsun.
    Zate biliyordum Bir kez daha anladim ne guzel doslarim varmis burda.
  • Plusın oto güncelleme özelliği ile sorun olmuyor.

Bu arada FT-1 efsane olmuş. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 14 Ocak 2014; 21:28:41 >
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.