Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: birol özsoy

saat 5 te ameliyatt ciktin.ilri duzeyde fiitik vardi 2 platin takildi.simdi gayet iyiyim.
    Tum arkadaslarin iyi niyetleriniz ve dualariniz icin allah razi olsun.
    Zate biliyordum Bir kez daha anladim ne guzel doslarim varmis burda.

geçmiş olsun hocam, acil sifalar inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oynayanlara bir sorum online bölümde yarış nasıl yapılıyor spoiler olmasın diye youtubedan bakmadım yarış 5 deki gibi düzenleniyor
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    şükürler olsun kurtuldun birolcum
    şimdi acilen eski sağlıklı günlerine biranönce dönmen dualarımızla
    belkide baş ağrıların bu yüzdendi
  • birol özsoy kullanıcısına yanıt
    Birol abi geçmiş olsun.

• Ne güzel muhabbetler dönüyor burada, canımı çektirdiniz valla.Ah keşke becerebilsem şu araba yarışlarını oynamayı.

Bu arada geçmiş olsun hocam.Umarım bir an önce iyileşirsiniz.

@birol özsoy
  • Arkadaslar oyuna dlc gelecek mi? Pist,araba vs ona gore japon versiyonunu saticam ya da oyniycam.

• gunaydın, guncelleme bende de bır reset attı makıneye ama ıkıncı denemem de sorun olmadı,
    m4 ıcın hıcbır değısıklık ımkanı sunulmamıs bu guncellemeyle acılır dıyordum ama olmadı bu durum moralımı bozdu bıraz
  • Dun ben makinayi actigimda guncelleme istemedi benden neden acaba yeniliklerde gelmis herkes reset atmis benim makinadami bir sorun var acaba..??

• quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

Dun ben makinayi actigimda guncelleme istemedi benden neden acaba yeniliklerde gelmis herkes reset atmis benim makinadami bir sorun var acaba..??

mesut belki güncellemeyi geri çekmiş olabilir kazu.. bir çok insanda güncelleme yaparken reset ve donma sıkıntıları vardı belki bu sebebten olabilir. ben ilk açtığımda çıktı ve sorunsuz güncelledim.
  • quote:

Dun ben makinayi actigimda guncelleme istemedi benden neden acaba yeniliklerde gelmis herkes reset atmis benim makinadami bir sorun var acaba..??

Yukarıda bahsedilen problemden dolayı belki geri çekmişlerdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

quote:

mesut belki güncellemeyi geri çekmiş olabilir kazu.. bir çok insanda güncelleme yaparken reset ve donma sıkıntıları vardı belki bu sebebten olabilir. ben ilk açtığımda çıktı ve sorunsuz güncelledim.

tesekkurler Selcuk yoksa bendemi bir sorun var sandim.

• farklı bır bolgeye kayıtlı olma ıhtımalından kaynaklanan bır terslık olmasın ?
  • selçuk
    bu güncellemeden sonra oyun bir tuhaf oldu zaten
    son bölüm yarışlarında apricothill yarışlarında
    1 nci gidiyorum gidiyorum aa yarışın finiş bölümünde birden 4 ncülüğe düşüyorum
    dün gece deli oldum ya 1 dakika farkla hatta 1 tur farkla 1 nciyken
    son finiş bölümünde birden 4 ncü oldum 2 -3 kere denedim aynısı oldu

bu güncellemede hata var mutlaka
  • Güncellemeden dolayı mı bilemedim ama güncelleme ile verilen iki aracıda denedim, ikisine de 2 kere takla attırdım.

Daha önce hiç başıma gelmemişti. İyi mi yapmışlar kötü mü çözemedim. Ama biraz tuhaflık var gibi.
  • update yüklenirken reset atanlar bu linktekini uygulamanız gerekiyor

http://www.gran-turismo.com/gb/news/00_3266694.html
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    google translateden çevirili şekli

Bazı kullanıcıların 14 Ocak'ta yayımlanan Updatedownload ( 1.03 ) , sırasındaaşağıdaki sorunla karşılaşabilirsiniz bir sorun keşfettim .

Yeniden oluşturmak için adımlar :
    1. .
    PSN bağlıyken Gran Turismo 6 başlatıldığında, bir mesaj " Bu yazılım içinson güncelleme veri bulunmuştur ( Sürüm 1.03 )" Okullanıcıları bilgilendirmek ekranda belirecektir .

2 .
    Once ( [Tamam ] seçerkenX düğmesine basarak ) kabul edilen , bir " Lütfen bekleyin ... " mesajı görüntülenir. Birkaç saniye sonra ,PlayStation ® 3 sistemi 3 akustik sinyalleri yayarlar ve otomatik olarak yeniden başlatacak .

3 .
    Bu noktada , bazı kullanıcılarsistemin düzgün son kez kapatıldı olmadığını belirten bir ileti alabilirsiniz . Sistem bir sistem dosyası denetimi ve daha sonrayeniden tamamlandıktan gerçekleştirmek için zaman isteyecektir .

4 .
    Kullanıcılar, 3. adımda ya da değilmesaj aldım olsun , 1.03 Güncellemesi indirmek için tekrar istenir .

Bu sorunu önlemek için Prosedür :
    Bu sorunu önlemek için , istendiğinde ekranda görünümü 2 saniye içinde [ OK ] seçerekGüncelleme indirmek için kabul edin . Bu düzgünoyun güncelleyecektir .

2 saniye daha uzun beklerseniz , 1. adımdamesajı görüntülendiğinde , daha sonra ekran " PSN Sign - In "sonraki [BACK ] seçeneğiniDaire butonuna basarakGüncelle düşüş lütfen . Oyun , başlangıç​​[ My Home ] ekranında ikenPS düğmesini kullanarakoyundan çıkmak ve yukarıda açıklananprosedürü takip edecek .

Not :
    3. adımda da " Sony Computer Entertainment için bu sorun Raporu ? " Bir mesaj alabilirsiniz . Ya [Evet ] veya [ Hayır] devam etmek olabilir .

Biz derinden bu sorunun neden olabileceğirahatsızlık için özür dileriz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 15 Ocak 2014; 12:23:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

selçuk
    bu güncellemeden sonra oyun bir tuhaf oldu zaten
    son bölüm yarışlarında apricothill yarışlarında
    1 nci gidiyorum gidiyorum aa yarışın finiş bölümünde birden 4 ncülüğe düşüyorum
    dün gece deli oldum ya 1 dakika farkla hatta 1 tur farkla 1 nciyken
    son finiş bölümünde birden 4 ncü oldum 2 -3 kere denedim aynısı oldu

bu güncellemede hata var mutlaka

Ali abi guncellemeden baya once banada ayni olay olmustu 1. giderken son turda 12.siraya atiyordu makinayi kapatip actigimda duzelmisti bir dene istersen abi

• shiftdriver kullanıcısına yanıt
    daha sonra makineyi kapatıp açtım düzeldi zaten gece 2.5 a kadar kafama takıldı mesut
    sonra düzeldi ben yattım
  • Bmw nin kokpiti, toyota nın da yol tutuşu muazzam...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarıda DXM06'nın verdiği linkin Türkçe'si var zaten abi. Dün C-TRanger paylaşmıştı.
    http://www.gran-turismo.com/tr/news/00_3266694.html

Özeti: Güncelleme var penceresi açıldığı an onaylamanız gerekiyor. 2 sn'den fazla beklediğinizde bu reset sorunu oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.