Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.351
Cevap
39
Favori
215.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kor_do

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

tamam ya birolcum ne yemin ediyon gözüm
    sen benim gibi boş adam değilsin hem işle güçle çoluk çocukla kolay değil kardeşim

yok abi bu aralar fıtıklarım azdı
    eve gelir gelmez uzanıyorum kanepeye, yapabilirsem 3-5 yarış yapıyorum.

birol abim geçmiş olsun. bu yağmur ustası yarışları nurburgringde sıkıntı yaşadım hangi aracı tavsiye edersin kontrollü gidince 2. oluyorum agresif oluncada talan oluyorum :) yağmur lastiği taktık tırt sanki normal lastik gibi tepki veriyor :)

öncelikle allah razı olsun.
    ben daha onu yapmadım. 4X4 araçlar daha iyi olur yağmurda ,diğer araçlara göre daha iyi yol tutar yağmurda,birde o yarış için yarış sert daha iyi olduğunu yazıyordu burda birisi galiba, bir dene istersen.
    çok ağresif oluyorsan çekiş kontrolü tek tek arttır virajlardaki dağılmaya karşı aracın gücünü kısar.

abi 4x4 arac secilmiyor kısıtlama var :) acs tcs ebd ne varsa actım gene buzda dans var :D gt5 de ilk zamanlar yarış yumuşak yağmur lastiklerine fark atıyordu haklısın sonra güncelleme ile değişti bunda da olabilir akşam denerim teşekkürler

o halde seçtiğin aracın lsd diferansiyal ayarlarının hepsini 5 yap dene.

• ...F.E.A.R... kullanıcısına yanıt
    yok kaldırmışlar iyide yapmışlar
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

tamam ya birolcum ne yemin ediyon gözüm
    sen benim gibi boş adam değilsin hem işle güçle çoluk çocukla kolay değil kardeşim

yok abi bu aralar fıtıklarım azdı
    eve gelir gelmez uzanıyorum kanepeye, yapabilirsem 3-5 yarış yapıyorum.

birol abim geçmiş olsun. bu yağmur ustası yarışları nurburgringde sıkıntı yaşadım hangi aracı tavsiye edersin kontrollü gidince 2. oluyorum agresif oluncada talan oluyorum :) yağmur lastiği taktık tırt sanki normal lastik gibi tepki veriyor :)

ben o yarışı
    oyunun bana verdiği annivarsay audi guatro 4x4 arabasıyla geçmiştim çok rahat
    yarış sert lastiğiyle
    çekiş gücü 3 yaptım abs yi 7 yaparak geçtim
    gövdeden bastırma güçlerini en sağa çektim

• Burada yazan üyelerin birçoğu oyunda baya bir ilerleme kaydetmiş, hatta bitirenler bile var. Ancak benim gibi yeni başlayacak olanlar da var, o yüzden sorduğum sorular için kusuruma bakmayın.

Oyunla ilgili bu konuda yazılanların birçoğunu okudum, sanırım para ile ilgili (AMG - 20 milyon / bmw 4m /Ascola Pisti vs) bazı hileler (bu tabiri sevmiyorum) varmış. Ben oyunu dün kurdum ve bir güncelleme paketi yükledim. Şu aşamada yapabileceğim bir şeyler var mı, amg vs hileler halen uygulanabiliyor mu?

Şimdiden teşekkür ederim.

Not:Acemiyim diye küçük görmeyin, PS1'den beri Gran Turismo oynarım, PES2013'te çok fena ifade alırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kahraman202 -- 25 Aralık 2013; 18:57:47 >
  • kahraman202 kullanıcısına yanıt
    son gelen büyük güncellemeyle o hilleler kalktı bitti yani
    şimdi eğer oyundan hediye araç aldıysan onlarla oynıycaksın
    standart paket aldıysan 30 bin krediyle oyuna
    tavsiye edilen araçla başlıyorsun ilerledikçe araç hediyeleri ve
    kazandığın yarışlarla ikramiyelerde büyüyor
  • ULUSLARARASI A BÖLÜMÜNDE
    yağmur ustaları yarışlarında

LFA nürburgring package '12 ile çok rahat geçtim. en son ring yarışını 17 saniye fark ile 1.oldum.
    araç 596 pp 738 bg 1218 kg
    aracın ön tekeri yarış sert-arka tekeri yarış orta düzey
    keçiş kontrol 2 abs 1
    çekiş sistemi hepsi 5
    fren ön 5 arka 7
    sürüş yükseklik 85-100
    yay oranı 14.00 - 22.50
    sıkıştırma 5-7
    genişleme 6-8
    viraj demirleri 3-3
    kamber 0,6-1,3
    toe 0,06-0,10

belki tam oturmamış bir ayardır ama işine yarayan olabilir.

@kor_do
  • Bilgilendirme için teşekkür ederim. Zaten bu oyunu ilk çıktığından beri hilesiz oynadık, bundan sonra da öyle olacakmış demekki :)

Yaş ilerleyip evlenip barklanınca insan fazla vakit bulamıyor. Gerçi buradaki bir çok arkadaşta benimle aynı durumda herhalde :)
  • GT6 da kariyer %100 olduktan sonra ( ya da %101 de diyebiliriz) geriye platinum trophy kalmıştı, günlerdir iş yoğunluğum ve seyahatler sebebiyle kilometre trophysini alacak vakit bulamıyordum. Az önce GT6 da platinum trophy aldım. Böylece GT5 den sonra bu da platinum oldu. Bundan sonra sadece sezonluk etkinlikler eklendikçe oynarım. Artık GT7 yi bekliyorum:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bitti istediğim arabalarıda aldım. 22milyonda kredi var. yarışacak yarış yok özel etkinlk yok.. hiç bişe yok kalmadı.. baya kısa oldu Gt6.. sanırım GT5'de B space ve 24 saat yarışlar olduğu için uzun sürdü 1 senede bitirebilmiştim oyunu. şimdi ise GT6 bana bakıyo ben ona...

Bu arada bugun dünya gözüyle Ps4 gördüm ds4 de elime aldım biraz killzone oynadım dehşet alet ps4 içimi kıpır kıpır etti.. :)
  • bana davutla golyat kupasını verdi alanınız varmı saniyenin binde biriyle
    rüzgar gibi yarışında kazandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

oyun bitti istediğim arabalarıda aldım. 22milyonda kredi var. yarışacak yarış yok özel etkinlk yok.. hiç bişe yok kalmadı.. baya kısa oldu Gt6.. sanırım GT5'de B space ve 24 saat yarışlar olduğu için uzun sürdü 1 senede bitirebilmiştim oyunu. şimdi ise GT6 bana bakıyo ben ona...

Bu arada bugun dünya gözüyle Ps4 gördüm ds4 de elime aldım biraz killzone oynadım dehşet alet ps4 içimi kıpır kıpır etti.. :)

Aynen dediğin gibi yapacak birşey kalmadı. Yeni gelecek sezonluklar ve redbull etkinliğinin açılmayan ocakta açılacak yarışlar var sadece.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam vitesli kartingde kafayı sıyırdım
    3.pistte zorla .oldum ehliyet bölümlerinden 20 kat zor oldu
    şimdiye kadar oynadığım bölümleden en zoruydu
  • psn de acaip indirimler var crysis3 15 tl. haberi olmayana duyurulur.
  • quote:

akşam vitesli kartingde kafayı sıyırdım
    3.pistte zorla .oldum ehliyet bölümlerinden 20 kat zor oldu
    şimdiye kadar oynadığım bölümleden en zoruydu

arenadaki piste değilmi birol
    yok ya bu cartinglerle fazla uğraşmadım ben
    1-2-3 bölümleri yapıp bıraktım 4-le 5 e hiç bulaşmadım bile
  • Gokart arena pisti ciddi anlamda zorluyor ve insanı sinir ediyor.. hep 2. oluyordum... 1. olmak mümkün sakin oynayınca.. zorda olsa 1. oldum orada... ama ds3 ile oynadım hep go kartı.
  • GT6'da şöyle bir sorun yaşayan oldu mu?
    Peş peşe giriş yapıp % 200 bonustan yararlanmak istiyorum. 3 gündür her gün giriş yapıyordum % 150 olmuştum dün, ama bugün giriş yaptığımda tekrar başa dönüp % 110 seviyesine indirdi beni. Anlamadım niye böyle oldu? Yalnız sadece oyuna giriş yapıp geri çıkıyordum, yarış yapmamış olmamın bir etkisi olabilir mi?
  • oyunda aracın setupları ile uğraşmak işkence.
    ibreleri hareket ettirirken bir gidiyor bir duruyor sonra birden sona atlıyor.
    hele şansıman ayarları ile uğraşmak hepten işkence değerler düzenli ilerlemiyor atlaya atlaya.
    heralde cd li versiyonlarda böyle oluyodur sanki okuyamıyor gibi.
    araçlara parça almak gt5 ten hızlı ama yağ,kanat,cant almak uzun sürüyor bekle babam bekle.
    hele cantları resimleri açana kadar baya bekliyor ekranda görünenleri açıyor yukarıda daha önce açtığı resimleri tekrar açmaya çalışıyor.

geçen yağmurda yarıştım tekerin arkasındaki yağmur görüntüsü çok kötü görünüyor kare kare.
    acaba benim tv den mi diye düşünmeye başladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karaf

GT6'da şöyle bir sorun yaşayan oldu mu?
    Peş peşe giriş yapıp % 200 bonustan yararlanmak istiyorum. 3 gündür her gün giriş yapıyordum % 150 olmuştum dün, ama bugün giriş yaptığımda tekrar başa dönüp % 110 seviyesine indirdi beni. Anlamadım niye böyle oldu? Yalnız sadece oyuna giriş yapıp geri çıkıyordum, yarış yapmamış olmamın bir etkisi olabilir mi?

bende dün 5 gün bonus almam gerekirken
    nurburgring 24 saat yarışında 307.000 kredi verdi
    daha sonra bir daha yaptım 614.000 kredi verdi
    oyunda çok hata var

bazen pite giriyorum ilk girişteki lastik ve benzin listesi çıkmıyor
    yavaşlıyor gidiyor gidiyor sonra pit den çıkıyor ne lastik değişiyor
    nede depo doluyor

birde haddinden fazla go-kart yarışları koymuşlar çok gereksiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 26 Aralık 2013; 13:34:14 >

• BASE modeller nedir? bilen varmı?
  • quote:

BASE modeller nedir? bilen varmı?

ana model oluyor birol
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.