Şimdi Ara

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU] (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.352
Cevap
39
Favori
215.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gran turismo 6 yı seçmişler değilmi anladığım kadarıyla
  • Evet GT6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunun dijitali hala 129 tl mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

Evet GT6

buyursunlar işte kargadan başka kuş tanımam arkadaş
    artı birde Türkçe oynuyoruz imini cimini ayarlıyabiliyoruz
    daha ötesi varmı
  • d16v1 D kullanıcısına yanıt
    25 araba hediyeli olanı ben 149-tl ye alıp indirdim psn den
    yalnız 9 saat sürdü oyunu indirip kurmak 15 gb artı 1 gb da yama
  • ya arkadaşlar bende aynı sorun devam ediyor sorun şu gt6 yükledikten sonra oyundan çıkınca lütfen bekleyin diyor çat restart yapıor makine şimdi diğer oyunlardada yapmaya başladı dün oyunu kaldırdım diğer oyunlar henüz yapmadı ama genede oyundan çıkınca lütfen bekleyin kısmında çok bekliyor ne yapmam lazım sizce ? sizde böyle bi sorun yaşayan varmı bu arada gt 6 yı kurmadım tekrar kurmaya korkuyorum yeni uptadedi yapmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ya arkadaşlar bende aynı sorun devam ediyor sorun şu gt6 yükledikten sonra oyundan çıkınca lütfen bekleyin diyor çat restart yapıor makine şimdi diğer oyunlardada yapmaya başladı dün oyunu kaldırdım diğer oyunlar henüz yapmadı ama genede oyundan çıkınca lütfen bekleyin kısmında çok bekliyor ne yapmam lazım sizce ? sizde böyle bi sorun yaşayan varmı bu arada gt 6 yı kurmadım tekrar kurmaya korkuyorum yeni uptadedi yapmadım

bu son güncelleme ile reset sorunu bende düzeldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RAINN-TURK

quote:

Orijinalden alıntı: AlbNil

ya arkadaşlar bende aynı sorun devam ediyor sorun şu gt6 yükledikten sonra oyundan çıkınca lütfen bekleyin diyor çat restart yapıor makine şimdi diğer oyunlardada yapmaya başladı dün oyunu kaldırdım diğer oyunlar henüz yapmadı ama genede oyundan çıkınca lütfen bekleyin kısmında çok bekliyor ne yapmam lazım sizce ? sizde böyle bi sorun yaşayan varmı bu arada gt 6 yı kurmadım tekrar kurmaya korkuyorum yeni uptadedi yapmadım

bu son güncelleme ile reset sorunu bende düzeldi.

Bende de güncellemeden sonra başladı :(

• quote:

Orijinalden alıntı: duster_06

Sony'den yıldönümü sürümü kodum bugün geldi. Oyunu Vatan'dan almıştım.Kod gelmeyince Sercan beye Facebook'dan mesaj yazdım.O da benden email ve telefon istedi.1 gün sonra faturanın fotoğrafını mail yoluyla istediler , gönderdim.Bugün de kod geldi.

Hangi mail adresine gönderdiniz acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: Requiescat In Pace

Evet GT6

buyursunlar işte kargadan başka kuş tanımam arkadaş
    artı birde Türkçe oynuyoruz imini cimini ayarlıyabiliyoruz
    daha ötesi varmı

Aynen abicim katiliuorum sana . Bu arada bana da sony den redem cod anniversary tum araclari geldi saolsunlar gec oldu ama neyse :)

• quote:

Orijinalden alıntı: No-One

quote:

Sony'den yıldönümü sürümü kodum bugün geldi. Oyunu Vatan'dan almıştım.Kod gelmeyince Sercan beye Facebook'dan mesaj yazdım.O da benden email ve telefon istedi.1 gün sonra faturanın fotoğrafını mail yoluyla istediler , gönderdim.Bugün de kod geldi.

Mail adresi böyle yazıyor ; SonyCustomerCare.STUR@eu.sony.com
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: No-One

quote:

Mail adresi böyle yazıyor ; SonyCustomerCare.STUR@eu.sony.com

Bana aldığınız yerle görüşün dedi burası da. Vatan'a yazıyorum, onlar da dijital içeriklerden bahseder misiniz diyor. Şimdi tekrar bir mail attım Sony'ye; Vatan'la yaptığım sohbetin ekran görüntüsü ile forumdan bir arkadaş kodu sizden temin etmiş diye yazdım. Bakalım ne cevap verecekler.
  • ben bir gece bu mail adresine derdimi anlatmıştım bugun 14.00 gibi dönüş yapmışlar yardımcı olmamız için GT6 faturasının resmini yollayın diye bende hemen çekip yolladım sanırım sony kodu yakın bir zamanda yollar...
  • Carting yarislarinin oldugu butun bölümleri protesto ediyorum. Bu ne yaa. Dön dön basim döndü, birde sonuncu oldugumuz cabasi.

• kor_do K kullanıcısına yanıt
    bende şimdi sony iletişm mail adresine kutunun ve faturaların resmini çekip gönderdim codu istedim
    cod gelirse burdan bir arkadaşıma vereceğim ben kime vereceğimi belirledim bile
  •  Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU]

Gran Turismo 6 (2013) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Carting yarislarinin oldugu butun bölümleri protesto ediyorum. Bu ne yaa. Dön dön basim döndü, birde sonuncu oldugumuz cabasi.

ben 1-2-3 bölümlerden sonrakileri yapmaya uğraşmadım bile

her girişimde son bölümdeki süper yarışları sırasıyla yapıp bi dünya kredi alıp araba alıyorum
    çok keyifli oluyor en son bölüm yarışları hemde bonusla beraber çok iyi kredi veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 27 Aralık 2013; 22:10:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: blacksea2601

Carting yarislarinin oldugu butun bölümleri protesto ediyorum. Bu ne yaa. Dön dön basim döndü, birde sonuncu oldugumuz cabasi.

ben 1-2-3 bölümlerden sonrakileri yapmaya uğraşmadım bile

her girişimde son bölümdeki süper yarışları sırasıyla yapıp bi dünya kredi alıp araba alıyorum
    çok keyifli oluyor en son bölüm yarışları hemde bonusla beraber çok iyi kredi veriyor

Ben hiç bakmıyorum bile gt5 den kalma bi alışkanlık diyelim ;) bu arada Ali abi mail adresini versen bende atsam bi mail iyi olur Kardesim in ps3 ne bari indireyim artık yeni başladı oyuna o

• Bahsettiğiniz maile bende fotoğraf koyarak yazdım. Umarım olumlu geri dönüş yaparlar.

Bu arada girişteki "Saat ve tarih doğru ayarlanmamış" uyarısından ne yaparak kurtuluyoruz? GT5'te de sürekli çıkıyordu bu
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.