Şimdi Ara

GRAN TURİSMO 5 TUNİNG SETUP-ilk mesaja bakın (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
9
Favori
28.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknik bilgim az o yüzden danışayım dedim.

elimde 650 beygirlik gallardo var ve hızlı virajlarda understeer yapıyor (türkçesini bilemedim. dışarı çekiyor demek mantıklı sanırım). tork dağılımı 50 50 fakat yinede kurtarmadı. süspansiyon ayarlarından anlamadığım için sorayım dedim. oversteer için ne yapmalıyım?
  • mesajım bulunsun
  • Elime yeni shelby cobra geçti birtane ayarlanabilir şanzuman ve vitesi taktım ve bir kaç motor modifiyesinden sonra 601 bg oldu. bu aracın ayarlarında bi yardımcı olsanız çok makbule geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovere1gn

teknik bilgim az o yüzden danışayım dedim.

elimde 650 beygirlik gallardo var ve hızlı virajlarda understeer yapıyor (türkçesini bilemedim. dışarı çekiyor demek mantıklı sanırım). tork dağılımı 50 50 fakat yinede kurtarmadı. süspansiyon ayarlarından anlamadığım için sorayım dedim. oversteer için ne yapmalıyım?

Hocam Yarış/Yumuşak lastik kullan. Virajlarda ve yol tutuşunda baya bi yardımcı oluyor.
  • mustang gt ve rx-7 yarışları nerede?
  • formuladaki tuningler yalan yarışlarda sonlardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

formuladaki tuningler yalan yarışlarda sonlardayım

formulayı normal haliyle geçemedim burdaki ayarlarla geçtim.
  • formula gran turismo arabasıyla ferrarinin f1 arabaları arasında performans bakımından çok fark var mı ? ve f1 yarışlarına ferrari ile girebiliyoruz mu ?
  • Bu formula yarışları kaç saat sürüyor acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skull_1905

Bu formula yarışları kaç saat sürüyor acaba.

tamamı 3 saat
  • Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Orijinalden alıntı: BERK*

formuladaki tuningler yalan yarışlarda sonlardayım

formulayı normal haliyle geçemedim burdaki ayarlarla geçtim.

Birol bu konu için tesekkurler 3.mesajdaki ayarlarla devam edıyorum son ıkı yarısta save ettim
    delı yoruldum oynarken:))birinciyim 300 puan var ıkıncı 235 'de.Durum hala krıtık:)3.yarısta ama cinnet gecırdım yarısı otomatik gectim 0 puanla çok fazla viraj var.direksiyonla zorladı baya..
    en son yarısı dedıgın gıbı yagmur lastıgı ile girecem.ınsallah bır aksılık cıkmaz:)

bu arada bu oyun verilen her kurusu sonuna kadar hakkettiriyor.formula yarışlar gercekten zevklı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi twilo01 -- 27 Ekim 2011; 9:16:35 >

• Formula yarışlarında save olayı nasıl oluyor ben bı türlü çözemedim
  • formula gt için bu ayarlar yeterli mi ya? ben en uzun düzlüğe çıktığımda maximum hıza bakıyorum 370 i zorla görüyor ama 420 ye hız ayarla denmiş nedeni ne ?
  • YAHU HERKES BİR ŞEY DİYOR ŞU HISTORIC YARIŞI İÇİN AMA HANGİ ARAÇLA NASIL GEÇECEZ ÇÖZÜM SÖYLEYEN YOK
    TOYOTA 7 İLE DENEDİM YEMEDİ --- 2J ZATEN ÇOK PAHALI
    BAŞKA ALTERNATİFLER NELER ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: macun

YAHU HERKES BİR ŞEY DİYOR ŞU HISTORIC YARIŞI İÇİN AMA HANGİ ARAÇLA NASIL GEÇECEZ ÇÖZÜM SÖYLEYEN YOK
    TOYOTA 7 İLE DENEDİM YEMEDİ --- 2J ZATEN ÇOK PAHALI
    BAŞKA ALTERNATİFLER NELER ????

ben dodgenin bir aracıyla geçmiştim ,
    sen beni ekle profilimden chapparalı kullan geç

psn birol-ozsoy

ekleyince kendini tanıt kabul edeyim

• takip mesajı
  • nascar daytona nasıl bir yarış anlamadım ne ayar verildiyse denedim yine ikinciyim yine ikinci
  • quote:

Orijinalden alıntı: murrz2643

nascar daytona nasıl bir yarış anlamadım ne ayar verildiyse denedim yine ikinciyim yine ikinci

rakiplerin arkalarından gidip rüzgar akımından yararlan.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.