Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar japon psn nasıl alacagız verılen lınkte bısey yok ya yardım edın yaw..
  • gene aa yok abc var cevre detaysız olmuş
    yav ben anlamıyom şimdi mesela gt oynarken arabayı bırakıp cevreyi izleyen yada cevre izlemek için gt alan varmıdır,
    gt alınıyorsa sürüş dinamigi ve simulasyon tarzı bir oyun oldugundan alınır(birde hasar modellemesi koysalar tam süper olcak oda gelicekmiş bekliyoruz neyse)
    demonun demosu bir oyun bu arkadaslar onun için karar vermek için erken
    anlamadım cevre de cevrede,çevre görmek isteyen arkadaşları Afrika ya bekleriz bol bol çevreli bir oyun olcağa benziyor
    herkese iyi oyunlar,ne olursa olsun gt alınır indirilir oynanır.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: xavi06

ya arkadaslar japon psn nasıl alacagız verılen lınkte bısey yok ya yardım edın yaw..

Şimdi dikkat ettim ilk mesajı silmişim.

Pardon, silmiş.

PM attım arkadaşım o mesajı sana. Lazım olan arkdaş olursa gönderebilirim.
  • Allah tan bu AA ..HDR falan ne bilmiyorum bide bilsek oyun oynayamiycaz bosverin beyler binin arabaya basin marsa surun tadini cikarin gt5 yav adi yeter
  • araç modellemeleri kusursuz. yiyesim geldi. demoda kilitli araçlar var 3 tane nasıl açılıyor japoncam el vermedi anlamaya.
    Sürüşde fena değil her şeyi kapadım ama R3de araç yere baya sağlam basıyor S Ve N'de kaymalar başlıyor. ama AI'de aynı lastiği kullanmıyorsa onu seçmenin bir anlamı yok sanırım.
    Kokpit camde oldukça başarılı.
    Üst ayna başarılı ama dikiz aynalarında detay biraz daha blurlu.
    Pistin çevresi genel olarak başarılı ama çok fazla detaylı tasarlanmamış.
    AI biraz güçsüz olmuş zorluk seviyesi full oyunda olmalı
    Oyun başarılı ancak bu demo gerçekten tadımlık olmuş. Çok fazla içine giremedim ben oyunun. Online modu çok daha sürükleyici ve rekabetçi olacaktır

son olarak oyun SSlerdeki gibi değil
    en azından ben 226bwde custom modda oyunu o şekilde oynamıyorum çok daha iyi görüntüsü
  • Nasil Japon hesabi aliyoruz? Yani Japoncadan malum anlamiyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Attila-HUN

Nasil Japon hesabi aliyoruz? Yani Japoncadan malum anlamiyoruz.

PM attım.
  • Arkadaslar bizim tuplu tv cosdu grafikleri gorunce baya sasirdim...yarin cafede deniyecem oyunu hdtvlerde orda dusunemiyorum bu oyunun grafiklerini .tuplude asmissa hd de ucar....
  • Yaw SS de neymis.Ilk yayinlanan sslerden daha iyi.tuplude hemde
  • Kardeşler şuraya resim koyun da şenlenelim
  • bu oyun degil baska bisey o ne oyle ya
  • linguistics arkadasım tesekkurler sayende basladım ındırmeye bakalım sabaha kaldık artık...tabı arkadaslar resım ekleyelım buraya oynayabılen var oynayamayan degılmı..
  • begendiniz mi?
  • quote:

linguistics arkadasım tesekkurler sayende basladım ındırmeye bakalım sabaha kaldık artık...tabı arkadaslar resım ekleyelım buraya oynayabılen var oynayamayan degılmı..

Önemli değil hocam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrankBunny

quote:

linguistics arkadasım tesekkurler sayende basladım ındırmeye bakalım sabaha kaldık artık...tabı arkadaslar resım ekleyelım buraya oynayabılen var oynayamayan degılmı..

Önemli değil hocam.

Oğuz'u geçeceksin hacım, az kaldı.

• Oyun cok iyi bmw 135i coupe la 1. oldum ama kitli arabalar acilmadi bide coming soon olan araba var gizli hic bisi olmadi 1. olunca. bu arada diger gercek demo 10/25demi cikiyo bu ay yani?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metall82 -- 20 Ekim 2007; 2:46:18 >
  • yarın indirip deniyeyim bari epeydir girmiodum psn e.
  • arakadaşlar biriniz resim çekip koyabilir mi.ekran götrüntüsü nasıl bi görek
  • GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

Oyun fevkalede, bugüne kadar gördüğümüz bütün GT5P görüntülerinin oyun içi olduğunu doğruluyor.Demoyu 2 saatten beri oynuyorum hiç sıkılmadım ayrıca demonun hafta sonuna denk gelmesi ayrı bir şans tabi

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEMiZ -- 20 Ekim 2007; 3:30:48 >

• arkadaslar pc den ındırıyorum bıttıkten sonra flash atıp dırek ps3 kurabılıyomuyuz bılen varmı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.