Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1638. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.976
Cevap
50
Favori
1.734.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstadlar GT PLANET GT6 için forum açmış hayırdır heyecan ve merak yenidenmi alevleniyor acaba :)

http://www.gtplanet.net/gtplanet-opens-new-gran-turismo-6-forum/
  • Bencede artık gt6 zamanı gelmiştir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelmst

üstadlar GT PLANET GT6 için forum açmış hayırdır heyecan ve merak yenidenmi alevleniyor acaba :)

http://www.gtplanet.net/gtplanet-opens-new-gran-turismo-6-forum/

Eh zamanı geldi artık, Ps3 için çıkacaksa kesinlikle TGS da bir açıklama gelir ama e3 e kalırsa Ps4 için çıkar. Ps3 e çıksın diyeceğim ama Ps4 içinde bir gt bekleyecek durumda değilim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence de gt6 nın zamanı geldi. Ps3 için bi oyun daha çıkar diye bekliyorum.
  • GT5 candır Canandır.

• Gran Turismo Serisi candır canandır :) GT6 bence yakındır PS3 için
  • quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

Gran Turismo Serisi candır canandır :) GT6 bence yakındır PS3 için

kesinlikle katılıyorum sana hakan kardeşim
  • Ben de gt6 gelmeden bir signature edition alip hatira amacli arsive koysam mi diye dusunuyorum. Buna deger mi sizce?

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx

Ben de gt6 gelmeden bir signature edition alip hatira amacli arsive koysam mi diye dusunuyorum. Buna deger mi sizce?

değer valla bir sürü hediyelik eşyası var kitabı var

ben şimdi gt6 çıksın direkt signature editıon unu alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Ben de gt6 gelmeden bir signature edition alip hatira amacli arsive koysam mi diye dusunuyorum. Buna deger mi sizce?

değer valla bir sürü hediyelik eşyası var kitabı var

ben şimdi gt6 çıksın direkt signature editıon unu alacağım

Bende CE var, yeterli bence.

İlk çıktığında SE çok pahalı olur.

• Signature edition su an 159tl ile 147 tl arasinda buldum. Aslinda benim ilgimi ceken stealth cars ve apex kitabi collectors bir ara dusunmustum ama kararsiz kaldim, bir yanimda bosver artik alma gt6 cikiyor zaten diyor bilemedim:)

• arşivlik al bence hocam
  • quote:

Signature edition su an 159tl ile 147 tl arasinda buldum. Aslinda benim ilgimi ceken stealth cars ve apex kitabi collectors bir ara dusunmustum ama kararsiz kaldim, bir yanimda bosver artik alma gt6 cikiyor zaten diyor bilemedim:)

gran turismo işi bu belli olmaz 6 çıkıyor deriz bakmışsın bi 3 sene daha beklemişiz 5 de nasıl 5-6 sene bekledik
  • quote:

quote:

Signature edition su an 159tl ile 147 tl arasinda buldum. Aslinda benim ilgimi ceken stealth cars ve apex kitabi collectors bir ara dusunmustum ama kararsiz kaldim, bir yanimda bosver artik alma gt6 cikiyor zaten diyor bilemedim:)

gran turismo işi bu belli olmaz 6 çıkıyor deriz bakmışsın bi 3 sene daha beklemişiz 5 de nasıl 5-6 sene bekledik

Bende arsivlik alayim diyorum gerci elimde iki tane gt5 olmus olacak ama alici bulursam sifiri satarim. Elimdeki eskiyle devam ederim:)

• GT5 ilk çıktığında sadece oyunu almıştım.Fiyatı ucuzlayınca 160 tl'ye signature edition aldım.En başta çok pahalıydı ama 160 tl'yi kesinlikle hakeder.Bence imkanı olanlar bu fiyata almalı derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

GT5 ilk çıktığında sadece oyunu almıştım.Fiyatı ucuzlayınca 160 tl'ye signature edition aldım.En başta çok pahalıydı ama 160 tl'yi kesinlikle hakeder.Bence imkanı olanlar bu fiyata almalı derim.

İcinden cikan cuzdan kalitelimi gercekten? Bir de stealth car araclar nasil keyifli mi? Apexi zaten sormuyorum cok kaliteli, mercedes arac oyuncak gibi durmuyor di mi? Belki cok soru sordum ama merak ettigimden soruyorum. Tesekkurler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jack_sparrow_82

GT5 ilk çıktığında sadece oyunu almıştım.Fiyatı ucuzlayınca 160 tl'ye signature edition aldım.En başta çok pahalıydı ama 160 tl'yi kesinlikle hakeder.Bence imkanı olanlar bu fiyata almalı derim.

İcinden cikan cuzdan kalitelimi gercekten? Bir de stealth car araclar nasil keyifli mi? Apexi zaten sormuyorum cok kaliteli, mercedes arac oyuncak gibi durmuyor di mi? Belki cok soru sordum ama merak ettigimden soruyorum. Tesekkurler.

hocam cüzdan iş görür ince ve derisi oldukça iyi.
    mercedes lisanslı valla tam koleksiyon işi biraz ufak ve detaysız ama kaliteli.
    stealth carlar inan bana mükemmel keyifli araçlar çok yüksek hızı viraja taşıyabiliyorsun..
    üstelik oyunun içinde bir chromeline araçlar var sendeki collector değilse o araçlar da gelecek..
    apex kitapçığı resmen başucu kitapçığı her bilgi mükemmel şekilde barındırıyor.
    çıkan usb mükemmel bi şey tasarım olarak daha iyisini görmedi araba anahtarlığı şeklinde gören şaşırırıp nerden bulduğumu soruyor =)

kısacası signature alınır hocam =)

edit: bir de kaliteli sağlam bir anahtarlık çıkıyor pek kullanmadım ama kaliteli bi şey.
    son olarak kutusu bile bir başka güzel al koy dursun odanda =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurt35 -- 2 Ağustos 2012; 2:52:12 >

• Signature Edition'ı almayı düşünenler kesinlikle alsın.

Ben PS3'ü yeni aldığım (5 ay) halde, F1 2011'den fırsat bulup GT5 oynayamayacağımı bildiğim halde gittim aldım :) İçeriği çok zengin, kesinlikle fiyat/performans ürünüdür

Not: En yakın zamanda GT5'te de adam gibi yarışmaya başlamak ve sizlerle yarışmak ümidiyle...
  • quote:

quote:

quote:

Bende arsivlik alayim diyorum gerci elimde iki tane gt5 olmus olacak ama alici bulursam sifiri satarim. Elimdeki eskiyle devam ederim:)

Hocam Apex kitapçığı gerçekten çok güzel, eğer 2 oyundan birini satabilirseniz alın mutlaka CE veya SE.

• Sırf bu oyun için ve boşta duran logitech dfp mi kullanmak için ps3 aldım.Oyuna yeni başladım ve başından kalkmak istemiyorum.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Online olarak açık genelde.Oyunu Türkçe ve 3d versiyonundan aldım ancak 3d ye alınca görüntü kalitesi hoşuma gitmedi.Televizyonum 42" lg 5400 modeli...
  • 
Sayfa: önceki 16361637163816391640
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.