Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06eserci

Arkadaşlar birkaç kez cihaz açıkken elektrik kesildi ve dün yarışırken iki kez oyun kendi kendine kapandı. Cihazda bi sorun olmuş olabilirmi sizce?

bir şey olmaz merak etme benimde olmuştu 3-5 kez
    oyunda zaten otomatik kayıt yapıyor artık
  • Şu oyunu ne zaman taksam ps3'e hep güncelleme yapıyor, ne güncellemesi varmış maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: polattss

arkadaşlar sanırım yanlışlıkla ps3 sisteme format attım gt5 oyununu %50 bitirmiştim 200 araç 40 40 levelim vardı fakat format sonrası tüm update ler ve savelerim sanırım silindi.ancak trophy kısmında halen %50 oyun göstergesi ve kazandığım trophyler görünüyor ama oyunu açınca oyun sıfırlanmış. eski haline döndrme şansım varmı ne yapmalıyım Note : herhangi bir back up yok elimde.

hiç bir çözümü yok baştan başlıyacan.
    alınmış trophlerin durur alınacak olan trophylerini aldığında üstüne eklenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: 06eserci

Arkadaşlar birkaç kez cihaz açıkken elektrik kesildi ve dün yarışırken iki kez oyun kendi kendine kapandı. Cihazda bi sorun olmuş olabilirmi sizce?

bir şey olmaz merak etme benimde olmuştu 3-5 kez
    oyunda zaten otomatik kayıt yapıyor artık

Oyun kendi kendine kapanınca biraz korktum açıkçası. Bir şey olmaz diyorsanız sorun yok.
  • Bir tane bile yarış kazanamıyorum, oyun çok zor geliyor.

Gt5 modunda olan profili silmenin bir yolu var mı yeniden başka bir arabayla başlamak istiyorum, seçtiğim araba mı çok dandik ki.
  • Arkadaşlar güncelleme yapıyor 2 saatir 30-500-300 şimdi de 1gb yapıyor 17/10 oldu daha 1gb kadarvarsa iptal edeceğim cidden ne güncellemeymiş ben bile bukadar güncellenen oyun görmedim hayatımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue Fox

Arkadaşlar güncelleme yapıyor 2 saatir 30-500-300 şimdi de 1gb yapıyor 17/10 oldu daha 1gb kadarvarsa iptal edeceğim cidden ne güncellemeymiş ben bile bukadar güncellenen oyun görmedim hayatımda.

Sakın iptal etme. Oyun anca adam gibi oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

Bir tane bile yarış kazanamıyorum, oyun çok zor geliyor.

Gt5 modunda olan profili silmenin bir yolu var mı yeniden başka bir arabayla başlamak istiyorum, seçtiğim araba mı çok dandik ki.

O oyunu birine hediye et ya da sat sen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Profili silmeyi biliyor musunuz, yeniden başka arabayla başlamak istiyorum, arabayı değiştiremiyorum yeterli para yok diyip duruyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turki5hmo

quote:

Profili silmeyi biliyor musunuz, yeniden başka arabayla başlamak istiyorum, arabayı değiştiremiyorum yeterli para yok diyip duruyor.

arabanı upgrade et sonra tekrar yarışlara gir kazanırsın bu şekilde.

• gt5 forumunda konuları benmi göremiyorum forumda bir gariplikmi var konular yok olmuş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

gt5 forumunda konuları benmi göremiyorum forumda bir gariplikmi var konular yok olmuş .

ya aynen birol bende 4 gündür yok sadece 2 konu başlığı gözüküyor bendemi bir gariplik var birisi yazacakmı diye bekledim bende gariplik yokmuş demek:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shiftdriver -- 30 Temmuz 2012; 19:36:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

gt5 forumunda konuları benmi göremiyorum forumda bir gariplikmi var konular yok olmuş .

ya aynen birol bende 4 gündür yok sadece 2 konu başlığı gözüküyor bendemi bir gariplik var bende birisi yazacakmı diye bekledim bende gariplik yokmuş demek:))

aynı durum bende de var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu olayı bilen varsa çaresini yazarsa iyi olur:))
  • Eger teknik bir aksaklik olmadiysa yetkili bir kisi buyuk ihtimal gran turismo forum konularini silip sadelestirme islemine gitmis. Sadece gt5 ana konu ile , gt5-prologue arasindaki fark ile ilgili konu birakilmis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle forumda temizlik yapmışlar
    bazen forumda gerekiyor bazı gereksiz şişme yapmış konuları silmek gerekir
    yoksa sayfalar geç açılıyor kasma oluyor falan filan
  • Konular silinmemiş daha önce mesaj yazdığımız konuya mesaj yazınca görünmeye başlıyor, yöneticilere söylemek gerek düzeltirler
  • arkadaşlar Logitech Driving Force GT mi satıyorum.sadece bağlı kaldı hiç kullanmadım kutusu mevcuttur ve tertemizdir.
  • quote:

İnternet bağlantın varsa güzel bir araba yollayabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: V-FouR

quote:

İnternet bağlantın varsa güzel bir araba yollayabilirim

Var hocam.
  • 
Sayfa: önceki 16351636163716381639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.