Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1611. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.976
Cevap
50
Favori
1.734.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • özel etkinlikteki büyük turdaki ilk yarışı uzun uğraşlar sonucu geçebildim sonunda diğerleri kolaydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

quote:

Orijinalden alıntı: Gökberk88

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

Yav bu lancer neymiş ya her virajda takla atıyor
    ----------------------------

Bunuda paylaşayım dedim

Bu nasıl oldu ???

hocam o honda hangisi paylaşıma açarmısın kullanayım

• Yarışa girdiğimde yarışa başlamaya tıklıyorum başlamadan önce sağ tarafta araç isimleri koyu gözüküyor. Onlar tek tek açık renk oluyor yarış öyle başlıyor. Beklemek gerçekten sıkıcı oluyor. Bu oyundanmı kaynaklanıyor yoksa düzeltilebilirmi?
  • Araçları yüklüyor loading o. Önceden çok yavaştı şimdi yüklemeyi hızlandırıp araçları sonradan yükletiyor makineye.
  • GT Akademi 5-6 geldi.6 nın sonunda dereceye oynamaya çalıştım genel klasman 80. liğine kadar geldim.Daha iyiside çıkabilirde zaman istiyor.

Diğerlerinide kasmadım 200-400 arası değişiyor sıralar.

psn:emo61

GT en uzun süreli oynadığım oyunum.Ara ara açıp oynadığım nadir oyunlardan
  • Daha dün gece saat 3 gibi açıldı açılır açıılmaz gold yaptım..Millet oynadıkça 30binciliklere 20binciliklere kdar gerileyecek herkes.
  • Ben bu gt akademiyi yukleyemiyorum bana yardimci olurmusunuz? Ps store a gidiyorum buluyorum almak icin basinca hata veriyor alamiyorum. Sadece bu dlc icin degil dikkatinizi cektiyse eski dlc lerin family upgradeli halleri geldi. Onlara basincada ayni hatayi veriyor. Yardim!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ACADEMY DLC değil zaten. UK ya da usa storeden indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aralbasar11

Ben bu gt akademiyi yukleyemiyorum bana yardimci olurmusunuz? Ps store a gidiyorum buluyorum almak icin basinca hata veriyor alamiyorum. Sadece bu dlc icin degil dikkatinizi cektiyse eski dlc lerin family upgradeli halleri geldi. Onlara basincada ayni hatayi veriyor. Yardim!!!

selam dostum bendede aynısı oluyordu dlc ler başka bir hesabın varsa onunla dene ama US yada UK hesabın olması şart gt akademiyi indirmen için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

GT5 2.06 güncellemesi
    Resmi detaylar

-Artık yarış esnasında oyun müziğini ''Hızlı Ayarlar'' kısmından ayarlamak mümkün
    -Save dosyasını otomatik yedekleme özelliği eklendi
    -Guillemot TH8 RS direksiyonun modelinin vites kolu uyumluluğu eklendi.
    -Sezonluk Etkinliklerin ödüllerine ''Performans Farkı Ayarı'' eklendi.(Sadece güncellemeden sonra yapılan sezonluk etkinliklerde görülecektir.)
    -Driving Force GT, GT Force pro, G25, G27, ve T500 RS direksiyonlarının Force Feedback özelliği geliştirildi.
    -Yarışa yönelik bir modifikasyon uygulandığında, artık o araç ''modifiyeli araç'' sınıfına değil de''yarış aracı'' sınıfına girecek.
    -Pist dışına çıkma cezası tekrar düzeltildi.
    -Yeni GT5 Foto özelliği sayesinde oyun içinden çektiğiniz her fotoğraf granturismo.com web sitesinde yayınlanacak.

Bilinen hataların düzeltimi
    -Bazı araçlarda lastikler değiştirildiğinde farklı renk kar ve toprak lastiklerinin görüntülenmemesi sorunu giderildi.
    -Kart ve Ferrari F1 araçlarının lobide beraber yarışabilmeleri problemi giderildi.
    -Çok nadir görülen bir sorunda olsa, lobiden çıkarken sistemin donması sorunu giderildi.
    -Modifiye parça dükkanında 125SPL yarış kart aracı için lastik alma sorunu giderildi.(Önceden alınan lastikler geçersiz olacak)
    -Direksiyon kullanırken Lancer EVo X aracının düz çizgi hassasiyetinin düşmesi giderildi.
    -Elektrikli araçlarda gazlama operasyonu direksiyon gaz pedalından değil de, kumandada yapıldığı zaman yaşanan gecikme sorunu giderildi.
    -Çok nadir bir sorunda olsa yarış bittikten sonra sistemin donması sorunu giderildi.
    -Çevrimiçi yarışlarda diğer araçlarla yarışırken kendi aracınızı duymamızın zorlaşması sorunu giderildi.

Gizli Geliştirmeler
    -Nurburgring'teki gece-gündüz döngüsü sırasındaki ışıklandırma hataları çözüldü
    -Yansıma ve gölge efektleri geliştirildi. Güneş ışınları arabanın üzerinden yansıyor.
    -Nurburgring pistindeki her bump'ın araçla etki-tepkisi geliştirildi.
    -V8 ve V10 motorlu araçların motor sesleri geliştirildi.
    -Araç seçerken aracı çalıştırma sesi geliştirildi ve uzatıldı.
    -Araçlar darbelere karşı artık daha duyarlı.
    -Kokpitteki ışıklandırma geliştirildi artık kokpitlerdeki detaylar kolayca seçilebiliyor.
    -Kokpit kamerası oturuş poziyonu geriye alındı. Bu sayede yan ve dikiz aynasını rahatlıkla görebiliyoruz(bazı araçlarda bu daha belirgin)
    -FT-86 aracının dış kamerası geriye alındı.
    -Save dosyası yedekleme işlemi otomatik.
    -Çarpışma sesleri geliştirildi.
    -Standard araçlardaki kokpitte artık pilotun eldivenleri daha da net görünüyor.

Ek olarak GT ACADEMY ödülleri akademi bitiminden bir hafta sonra ya da 4 temmuzda kullanılabilir hale gelecek.

bide şu araçla hayvani bır hızla gıderken çarpma makas vb seyler oldugunda arabanın sankı 20yle gidiyormuşcasına rahat tepki verme olayını geliştirseler .. sırf bu yuzden oyunda sımulasyon denılen şey bence 0 , bildiğimiz 0 ..

• Sürüş olarak simulasyon tarzında, çarpma vurma olarak simulasyon gerçekçiliğinde olması için daha bir üst sistem gerek mesela PS4
  • Merhaba dostlar bir süredir konuya uzak kaldım EA'nın Porsche Exclusive lisansının 2012 başında bittiği söyleniyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Bu yıl içerisinde GT3 RS, GT2, 911 Turbo S falan görme ihtimalimiz olur mu acaba diye aklıma takıldı.
  • Arkadaşlar Ps Storedeki GT 5 Türkçe mi? Storeden oyun alan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunrey

Arkadaşlar Ps Storedeki GT 5 Türkçe mi? Storeden oyun alan varmı?

storede gt5 full oyun yok.
    storede uk ta gt acedemiy var,ve storelerde gt5 dlc ler var.

storelerde gördüysen Gran Turismo 5 Prologue 'dir bu gt5 yeni versiyon değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rossoscuderia

Merhaba dostlar bir süredir konuya uzak kaldım EA'nın Porsche Exclusive lisansının 2012 başında bittiği söyleniyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Bu yıl içerisinde GT3 RS, GT2, 911 Turbo S falan görme ihtimalimiz olur mu acaba diye aklıma takıldı.

RUF' u bile premium yapmadılar ama GT6 da premium RUF olabilir, Forza Porsche DLC çıkarttı ama GT5 için zor ihtimal, belki GT6 için yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Merhaba dostlar bir süredir konuya uzak kaldım EA'nın Porsche Exclusive lisansının 2012 başında bittiği söyleniyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Bu yıl içerisinde GT3 RS, GT2, 911 Turbo S falan görme ihtimalimiz olur mu acaba diye aklıma takıldı.

RUF' u bile premium yapmadılar ama GT6 da premium RUF olabilir, Forza Porsche DLC çıkarttı ama GT5 için zor ihtimal, belki GT6 için yaparlar

Zaten Forza için DLC yi de görünce "Acaba..." dedim. EA'nın leş oyunlarında Porsche olması ama GT5 gibi değerli bir yapımda olmaması beni gerçekten üzüyor. Ayrıca GT3 RS 4.0 ı cidden merak ediyorum.

Bu arada geçenlerde bir arkadaşımda G5P oynadım da GT5 amma yol kat etmiş o günden bu güne, Fizikler, sesler, akıcılık her şey değişmiş, uzun vadede ve yavaş yavaş olduğu için kanıksamışız bazı şeyleri ama aradan geçen zamanda sarf edilen çaba büyükmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Storede Complate Pack gibi birşey var, 22 TL yazıyor.

Şuan işte olduğum için bakamıyorum ama akşam bakacağım, birde dlc nedir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

quote:

Storede Complate Pack gibi birşey var, 22 TL yazıyor.

Şuan işte olduğum için bakamıyorum ama akşam bakacağım, birde dlc nedir?

dlc oyuna sonradan eklenen içerik demek .

yani önce bir gt5 cd olarak oyun alıyorsun bu forumda ikinci el bölümünde 30-40 tl ye rahat bulursun oyunu. sonra bu oyunu makinaya takıyorsun oyuna sonradan çıkarılmış dlc (extra içerikler) isteğe bağlı dır alma mecburiyetin yok ister alır zevkini çıkarırsın ister almazsın.

dlc leri almasanda gt5 oyunun içeriği çok geniş, dlc ler ile şu an kadar 3-4 pist 20-30 araç çıkarıldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Zaten Forza için DLC yi de görünce "Acaba..." dedim. EA'nın leş oyunlarında Porsche olması ama GT5 gibi değerli bir yapımda olmaması beni gerçekten üzüyor. Ayrıca GT3 RS 4.0 ı cidden merak ediyorum.

Bu arada geçenlerde bir arkadaşımda G5P oynadım da GT5 amma yol kat etmiş o günden bu güne, Fizikler, sesler, akıcılık her şey değişmiş, uzun vadede ve yavaş yavaş olduğu için kanıksamışız bazı şeyleri ama aradan geçen zamanda sarf edilen çaba büyükmüş.

hocam sana aynen katılıyorum inşallah yeni bir DLC verip bizi sevindirirler.Bu G5P dediğin ne hocam Prologue mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

Daha dün gece saat 3 gibi açıldı açılır açıılmaz gold yaptım..Millet oynadıkça 30binciliklere 20binciliklere kdar gerileyecek herkes.

Hocam binler yokta ilk 20 yeter mi? 6-5 te.

psn:emo61

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ex_silver -- 29 Mayıs 2012; 19:13:16 >
  • 
Sayfa: önceki 16091610161116121613
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.