Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.976
Cevap
50
Favori
1.734.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar biri bana fotograf fee hakkinda yardim edebilirmi? Normal premium araclarla nasil foto cekcemi biliyorum fakat ben online oynarken yada normal yaris yaparken hem standart hemde premium araclarin fotolarini cekebilmek istiyorum(ozellikle online) ve cektikten sonra pc ye o resimleri nasil atcami soyleyebilirseniz sevinirim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

selam beyler dun sezonluk etkinlikl yarisina girmeden dikkattimi ceken olay diyorki pp 430 eger siz 400 pp yle yarisirsaniz extra bonus puan alirsiniz diyordu yani100/200 iken iki kati seviye ve kredi verdi zaten yarislar kolay oldugundan bu olay iyi olmus bence

evet ben 400 pp lik le yarıştım hep 2 misli bonus kazandım

son go kart pistinde olan yarışı ne ile geçtiniz ben bi türlü geçemedim .s

yılmazcım o yarışı roadstar eunos ile geçtim hani üstü açık bir araba var ya küçük tam modifiyeli daihhatsuydu galiba ya unuttum tam markasını
    ama eunos roadstar olduğunu biliyorum mazdada olabilir

ali abi yalnışın olmasın o araç arkadan itişli. önden çekişli araç istiyor yarış.

• ha ff ya değilmi ufak arabyla geçtim hatta premimda var o araba ya bak şimdi aklıma gelmedi

o tek yarışlık b-speck yarışınıda honda yeşil takatayla geçtim karma lastik taktım 2 nci turun sonunda pit yaptım iyicede arayı açtım
  • hah ya hatırladım woswos lupoyla geçtim yarış versiyonu yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

selam beyler dun sezonluk etkinlikl yarisina girmeden dikkattimi ceken olay diyorki pp 430 eger siz 400 pp yle yarisirsaniz extra bonus puan alirsiniz diyordu yani100/200 iken iki kati seviye ve kredi verdi zaten yarislar kolay oldugundan bu olay iyi olmus bence

evet ben 400 pp lik le yarıştım hep 2 misli bonus kazandım

son go kart pistinde olan yarışı ne ile geçtiniz ben bi türlü geçemedim .s

dostum ben bütün yarışları tek araçla yani honda PRELUDE SİR S SPEC'98 araçla geçtim son turda şanzımanı düşür bide yardımlarda abs hariç hepsini kapat ok..

• quote:

hah ya hatırladım woswos lupoyla geçtim yarış versiyonu yaptım

400 pp ile mi geçtin?.430 pp de kafa kafaya bitti yarış.Çok zorlandım lupo'yla.
  • Tourin ya da cup car alırsanız pek avantaj sağlayamassınız çünkü bu araçlar full donanımlı oldugu için pp yüksek fakat güçsüz araçlardır.
  • bayağıdır girmemişim oyuna bi girdim 475mblik update vardı geri çıktım net yavaş şu sıralar ne geldi bu updateyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayyildizb

quote:

hah ya hatırladım woswos lupoyla geçtim yarış versiyonu yaptım

400 pp ile mi geçtin?.430 pp de kafa kafaya bitti yarış.Çok zorlandım lupo'yla.

400 pp y le geçtim
    sen bana bakma ben 3 senedir oynuyorum bu oyunu + birde g27 direksiyonla
  • Abilerim kusura bakmayın yarın akşam ve sonraki 3 gün oyuna giremeyeceğim sınavlarım var 1 Haziranda yeniden online olacağım bu yüzden kusura bakmayın psn adresimi eklemeden geçmeyin yardımlarınıza ihtiyacım var lütfen boş geçmeyin . İlginize şimdiden çok teşekkür ederim .

Psn adresim : ozgurcan2929
  • Son 5'lik yarısı 400pp ile geçtim, cok iyi para verdi. 200% online bonizi da eklenince iyi para geldi.

Kart pistini Honda motul ile geçtim.

400ppnin daha da altına inince 2 kattan da yükseğe mı çıkıyor ödül?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet. LAstikleri konfor yaparsan dahada yükseliyor
  • Nürburgring 24 saat pistindeki timetrial' de GT-R specV ile 8.52 yaptım, millet 8.35' lere kadar inmiş
  • son gelen a spec sezonlukların hepsini hpnda type r 05 rm ile rahat geçersiniz .zaten yarışlar bitincede bu aracı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

son gelen a spec sezonlukların hepsini hpnda type r 05 rm ile rahat geçersiniz .zaten yarışlar bitincede bu aracı veriyor.

Artık istenilen PPli araçı alarak bitirme yok daha düşük pp ile daha yüksek ve farklı ödüller alınabiliyor. Sorun daha fazla zorlanıp daha fazla para almak. Herkes bunu deniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

quote:

Orijinalden alıntı: birol özsoy

son gelen a spec sezonlukların hepsini hpnda type r 05 rm ile rahat geçersiniz .zaten yarışlar bitincede bu aracı veriyor.

Artık istenilen PPli araçı alarak bitirme yok daha düşük pp ile daha yüksek ve farklı ödüller alınabiliyor. Sorun daha fazla zorlanıp daha fazla para almak. Herkes bunu deniyor

nerdeyse 2 senedir oyunu oynuyorum neden kendimi çok fazla zorluyumki
    ha onlıne yarışlarda eğer idaalı olucam dersem idman açısından süper olur
    benim bir idaam olmadığı için maksat oyundan sürüş keyfi almak fazlada zorlamam
    kendimi doğrusu
  • Bazıları zorlandığı zaman keyif alır..PD bunu duymuşki artık sezonlukları bu şekilde ayarlayacak. Eski sistem olsaydı PPyi sonuna kadar daya geç bitti. Ödülde aynı olurdu. Diğer arabaları kullanmaya gerek kalmazdı. Şimdi ödüllerde farklılaşıyor arabalarıda farklı farklı seçebilliyorsun. Mevzu idman değil yani çeşitlilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGIN3 -- 27 Mayıs 2012; 12:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENGIN3

Bazıları zorlandığı zaman keyif alır..PD bunu duymuşki artık sezonlukları bu şekilde ayarlayacak. Eski sistem olsaydı PPyi sonuna kadar daya geç bitti. Ödülde aynı olurdu. Diğer arabaları kullanmaya gerek kalmazdı. Şimdi ödüllerde farklılaşıyor arabalarıda farklı farklı seçebilliyorsun. Mevzu idman değil yani çeşitlilik.

senin fikrine saygı duyarım
    bende oyunu sürüş keyfim olsun diye oynıyanlardanım
    çokda fazla kendimiz zorlamam doğrusu
  • aldım race modlu integra tpye-r ı sonuna kadar kıstım şanzımanı aldım ifadelerini =)
  • bend egirmeyeli çok oldu oyun ayav.
  • 
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.