Şimdi Ara

GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU] (1612. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.977
Cevap
50
Favori
1.734.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

Orijinalden alıntı: rossoscuderia

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Merhaba dostlar bir süredir konuya uzak kaldım EA'nın Porsche Exclusive lisansının 2012 başında bittiği söyleniyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Bu yıl içerisinde GT3 RS, GT2, 911 Turbo S falan görme ihtimalimiz olur mu acaba diye aklıma takıldı.

RUF' u bile premium yapmadılar ama GT6 da premium RUF olabilir, Forza Porsche DLC çıkarttı ama GT5 için zor ihtimal, belki GT6 için yaparlar

Zaten Forza için DLC yi de görünce "Acaba..." dedim. EA'nın leş oyunlarında Porsche olması ama GT5 gibi değerli bir yapımda olmaması beni gerçekten üzüyor. Ayrıca GT3 RS 4.0 ı cidden merak ediyorum.

Bu arada geçenlerde bir arkadaşımda G5P oynadım da GT5 amma yol kat etmiş o günden bu güne, Fizikler, sesler, akıcılık her şey değişmiş, uzun vadede ve yavaş yavaş olduğu için kanıksamışız bazı şeyleri ama aradan geçen zamanda sarf edilen çaba büyükmüş.

hocam sana aynen katılıyorum inşallah yeni bir DLC verip bizi sevindirirler.Bu G5P dediğin ne hocam Prologue mu ?

Evet Prologue dan bahsediyorum ama GT5P yazacağıma G5P yazmışım.

• quote:

Orijinalden alıntı: HGÜLOĞLU

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arda_tirmas

quote:

Merhaba dostlar bir süredir konuya uzak kaldım EA'nın Porsche Exclusive lisansının 2012 başında bittiği söyleniyor, bu konuda bilgisi olan var mı? Bu yıl içerisinde GT3 RS, GT2, 911 Turbo S falan görme ihtimalimiz olur mu acaba diye aklıma takıldı.

RUF' u bile premium yapmadılar ama GT6 da premium RUF olabilir, Forza Porsche DLC çıkarttı ama GT5 için zor ihtimal, belki GT6 için yaparlar

Zaten Forza için DLC yi de görünce "Acaba..." dedim. EA'nın leş oyunlarında Porsche olması ama GT5 gibi değerli bir yapımda olmaması beni gerçekten üzüyor. Ayrıca GT3 RS 4.0 ı cidden merak ediyorum.

Bu arada geçenlerde bir arkadaşımda G5P oynadım da GT5 amma yol kat etmiş o günden bu güne, Fizikler, sesler, akıcılık her şey değişmiş, uzun vadede ve yavaş yavaş olduğu için kanıksamışız bazı şeyleri ama aradan geçen zamanda sarf edilen çaba büyükmüş.

hocam sana aynen katılıyorum inşallah yeni bir DLC verip bizi sevindirirler.Bu G5P dediğin ne hocam Prologue mu ?

Evet Prologue dan bahsediyorum ama GT5P yazacağıma G5P yazmışım.

• Evet abilerim yeniden burdayım şimdi benle yarışmak isteyen varsa beklerim psn adresim : ozgurcan2929 hemen ekleyin oynayalım ...
  • Valla ben çoğu kişiyi ekledim saolsunlar ama online olarak nasıl gruplaşıp oynarız bilmiyorum valla...
  • Yeni server açıyorum gelen var mı 16 kişilik dev yarış yapabiliriz ......
  • Her aksam yarısacak bır grup olsa ne kadar guzel olur ? Bu aksam musaıt olun varsa bır oda acıp bulusalım ne dersınız?
  • Nürburgring GP-F , Spa ve grand valley speedway de uzman olan varsa beraber bir ekip kurabilir beraber yarışabiliriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Nürburgring GP-F , Spa ve grand valley speedway de uzman olan varsa beraber bir ekip kurabilir beraber yarışabiliriz..

Güzel fikir ben çok uzman değilim ama katılıp kendimi geliştirmek isterim beraberce
  • Ben genelde iş dönüşü 7-8 arası online oluyorum, kafa dağıtmaya iyi geliyor Drifte sardım bu aralar, dün açılanlarda 500. sıradaydım bi ara Online oynamak isterim, hele hele arkadaşlarla... Bazen giriyorum adamlar gulu gulu bişeyler konuşup duruyor
  • ufak bi güncelleme gelmiş nedir ne değildir bilen var mı?
  • Route X pistinde bug vardı pit ile ilgili o düzeltildi bu update ile 2mblık update
  • Arkadaşlar şimdi benimle online yarışmak isteyen var mı ?
  • Baya gec oldu ama Birol Abi allah bagislasin yanaklarini isir bizim icin de.

Malum online oynamiyorum.

Acaba bol parasi olan varsa save dosyasini benimle paylasir mi ? Bir yontem varmis save yuklemek icin olursa cok iyi olacak.

Malum online oymadigimdan cok cuzi miktarda para kazanabiliyorum.

Simdiden tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GRAN TURISMO 5 (2010) [ANA KONU]

bu arabanın adı nedir beyler?
  • 'Scorpion28'

(S) Honda S2000 LM Race Car
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

Baya gec oldu ama Birol Abi allah bagislasin yanaklarini isir bizim icin de.

Malum online oynamiyorum.

Acaba bol parasi olan varsa save dosyasini benimle paylasir mi ? Bir yontem varmis save yuklemek icin olursa cok iyi olacak.

Malum online oymadigimdan cok cuzi miktarda para kazanabiliyorum.

Simdiden tesekkurler

allah razı olsun.
  • ruf ctr aldım ikinci el biraz bakım yaptım 760 bg oldu ama kontrol edemiyorum lastikler yarış yumuşak aldım araç arkadan çekişli olduğu için tutamıyorum virajlara cok yavaş girmek durumunda kalıyorum yardım edebilecek varmı ? ( bu aracı bosu bosuna aldım bi dünya para harcadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthdrncCc

ruf ctr aldım ikinci el biraz bakım yaptım 760 bg oldu ama kontrol edemiyorum lastikler yarış yumuşak aldım araç arkadan çekişli olduğu için tutamıyorum virajlara cok yavaş girmek durumunda kalıyorum yardım edebilecek varmı ? ( bu aracı bosu bosuna aldım bi dünya para harcadım

ilk olarak araçta aerodinamik olarak ne var? arka kısmını sonuna kadar bas ki yere tutunsun.. balast ayarı yapıp bi 100 kilo ekleyebilirsin onunda merkezini arkaya doğru at biraz olsun çözersin. kimi arkadan itişli araçlar çok güçlü ve hafif olunca böyle bir sorunla karşılaşabiliyorsun. son olarak anti patinaj ve çekiş kontrolü açarsan bu sorunun önüne geçersin.
  • selam beyler bugun hic TURK odasi olmadigindan yabancilarin odalarinda yaristim devamli yarisan arkadaslar varsa ekleyebilir
  • merhaba arkadaşlar bugün dayanıklılık yarışlarından 3.olanı yaparken aklıma bir soru takıldı:

örneğin: 01.01.2012 tarihinde %200 bonus olarak 24 saatlik yarışa başladık.. ve bunu 5 gün sonra save ede ede oynadık.. yarış bittiği zamanda 5 gündür panele giremediğimiz için %200 olan bonus 0'a mı iniyor? birde 24 saatlik yarışa başlarken %200ken yarış bitiminde bu oran düşüyor mu ? umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir
  • 
Sayfa: önceki 16101611161216131614
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.