Şimdi Ara

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR... (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
0
Favori
34.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

Audi TT Coupe 3.2 Quattro 2003
     GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

• Arda hocam nedir bu haftaki pist?
  • Arkadaşlar bende pspden katılayım pist ve araba ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

Arkadaşlar bende pspden katılayım pist ve araba ne acaba

Hocam pist ve aracı siz seçin bu hafta.
  • Bu kıyak için teşekkürler araba Nissan Motul GT-R pist ise Gran Valley olsun
  • Arkadaslar Gran Turismo5 Prologue almak istiyorum hangi magazadan alabilirim. Mutlaka magazadan almam lazım fatura gerek.
  • Nissan Motul GT-R dediğiniz araç, Nissan Motul Pitwork mü? Bende gözüken tek Motul bu.
    Gran Valley uzun versiyon mu kısa versiyon mu?

Nissan Motul Pitwork Gran Valle Uzun versiyonda 1:38:2xx yaptım. Yarın fırsat bulursam biraz daha süreceğim.
  • Bende PSP den girebilirmiyim acaba?Kızılay'a inemediğim GT4 alamadım.Ama GT3'te var.PSP'de var.Hangisi uygundur sizce?
  • Konu yine gündeme gelmiş, aslında PS2'de yine böye bir turnuva fena olmazdı, katılan varsa ben varım...
  • Ben de burdayim
  • Abi şimdi sen hangi sürümle oynayacaksın şaşırırsın o kadar oyun içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Abi şimdi sen hangi sürümle oynayacaksın şaşırırsın o kadar oyun içinde.

Abi bırak GT4 ü de GT2 ile GT3 vardı sende gönderde takılalım biraz
  • quote:

Hahaha, GT4 Online Public Beta kullanirim.

quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

Pm yazmistim en son sana ama cevap gelmedi. Hangi gt3 versiyonunu istedigini soylersen yollayacagim sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortus -- 11 Ağustos 2010; 14:17:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mtkp

quote:

Orijinalleri mi istiyorsun, kopyaları mı? Ben de sadece GT4'ün NTSC-U kopyası var o da 1080i oynamak için, diğer tüm GT'ler PAL ve orijinal. Bu işin membaası ortus, sen ona bir PM çek sana istediğin sürümü yollar, adam da yok yok...

• Bende varım da GT4 işini çözmemiz lazım önce
  • Bu konuyu gördükçe canım gt 4 oynamak istiyor valla,bir ara açıp oynayayım bari.Turnuvanızada katılmak isterdim ama berbat oynuyorum araba yarışlarını maalesef.
  • bende oynarım hangi araba ve pist arkadaslar.cok zevkli olur.
  • Dostlar Special Licences ın 16. yarışı olan Nurburgring 1Lap Time Trial da gold deniyorum yaklaşık 2.5 saattir ama nafile. Artık pes ettim canım çıktı. En iyi derecem limitlerde virajlar ve kusursuz bir tur ile 7.16.219. ilk denememde 7.45 li bir süre yaptım sonraları 7:30 ve 7:20 lerde dolandım son denemelerim 7.19 ve aşağısında oldu. 7.07.700 e gold veriyor yani bu kadar kasmama rağmen 10sn daha iyi derece yapmam lazım demek bu. Aramızda gold alan oldu mu? Veya en iyi dereceler neler? Merak ettim cidden.

İsterseniz turnuva gibi yapalım diycem ama ben bir süre 190E görmek istemiyorum, yeterince haşır neşir oldum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rossoscuderia -- 18 Ağustos 2010; 22:58:27 >
  • En son S16'da yaptığım zamanın videosu, o sıralar aramızdan bir arkadaş 6.57'ye kadar düşmüştü unutmam... Varsanız yapalım bu hafta bir turnuva...

Bu arada buradaki zamanım 7.02 falandı, altın 7.07 idi yanılmıyorsam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 18 Ağustos 2010; 23:03:35 >
  • Anam gamepad ile 7.14 yaptım Direksiyonla daha iyi olması gerekmez miydi sürenin yahu? Belki yarın gamepad ile gold denerim tekrar ama çok anlamsız oldu bu iş şimdi.

Bu arada 6:57 efsane süreymiş gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.