Şimdi Ara

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
0
Favori
34.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

GENTLEMEN, START YOUR ENGİNE

Bizler, artık serinin yeni oyunun beklendiği, ve hatta GTHD'nin oynandığı şu günlerde; Playstation 2 sahibi olupta Gran Turismo'da online oynama imkanına kavuşamamış kitledeniz. Ancak oynayıp da çoğumuzun tutku ile bağlandığı Gran Turismo ile ilgili olarak, oynarken hissettiklerini daha büyük bir platformda paylaşabilmek maksadı ile Donanım Haber forumlarında bu konuyu açma gereği duyduk.

Oynarken hem deneyimlerimizi birbirimizle paylaşacak, hem de yaptığımız zamanları birbirleriyle kapıştıracaktık. Ve nitekim geçen 5 hafta boyunca da böyle oldu. Konu açıldığından bugüne kadar katılımcıların sayısının az olması nedeni ile bazı değişiklikler yapma ihtiyacı duyuldu. Genel havada herhangi bir değişiklik olmamakla birlikte yarış türleri arttırılacak ve her hafta daha fazla birincinin çıkmasının yolu da açılmış olunacak.

Dilerim turnuvamızın bu hali daha çok beğenilir ve daha çok kişi zevk alır...

NOT: NE ZAMANDIR YARIŞMIYORUZ; HAFTA SONU BİR KAPIŞALIM...

YARIŞLAR
    - Special Licence
    - Time Trial

KURALLAR
    - Tüm yarışlarda zaman sınırlamasına uyulur, belirlenen zamanlar dışında verilen dereceler kabul edilmez.
    - Yapılan dereceler fotoğrafının çekilip konuya eklenmesi ile ilan edilir.
    - Fotoğraflar üzerinde oynama yaptığı anlaşılan kişiler yarışmadan ve kulüpten çıkarılır, derecesi iptal edilir.
    - Turnuva boyunca birbirine hakaret ettiği belirlenen kişiler turnuvadan ve kulüpten ihraç edilir.
    - Yarış haftaları belirlenen tarihler arasında yapılır.

DERECE ALANLAR
    1. HAFTA - SOLIDROCK
    2. HAFTA - VAMP
    3. HAFTA - SOLIDROCK / VAMP
    4. HAFTA - GT_ONE
    5. HAFTA - VAMP / GT_ONE
    6. HAFTA - ENİGM@
    7. HAFTA - VAMP / * / SOLIDROCK / VAMP / * / *
    8. HAFTA - ENGİMA / * / SOLIDROCK / * / * / *
    9. HAFTA - JUNIORHONOUR
    10. HAFTA - ENIGMA
    11. HAFTA - GT_ONE

... HAFTA (.../.../..... saat 12.00'da başlar, (.../.../..... saat 12.00'da biter.)
    ... HAFTA YARIŞLARI
    - SPECİAL LİCENCE - .....................

KULÜP ÜYELERİ
    • SolidRock
    • gt_one
    • serdar_1988
    • MegriM
    • vamp
    • leo
    • kryeck
    • GT 5
    • Fuckara99
    • GoRkEm24
    • EnigM@
    • tekopino
    • juniorhonour
    • RevolverSnake
    • Ormanci

Kulüp imzasını, kendi imzanıza eklemek isterseniz aşağıda vermiş olduğum kodu imza panelinize kopyalayıp yapıştırın.

GT KULÜP İMZASI
    [center][image]http://img256.imageshack.us/img256/1426/gt20logo2011206nd1.jpg[/image][/center] 
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_15719582/tm.htm][size=1][color=#CC0066]BÜYÜK KAPIŞMA, GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, HEMEN KATILMAK İÇİN TIKLA!!![/color][/size][/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 26 Mart 2008; 20:32:31 >

• İşte benim ilk zamanım, fazla kasmadım, 4 turluk en iyi zamanım, artık gelen derecelere göre geliştiririz

ZAMAN : 1.16.020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 10 Temmuz 2007; 13:12:39 >
  • Bu zaman çok mu fazla geldi, niye kimse katılmıyor. Hadi bakalım zamanları bekliyorum. Aslında bir kaç saniye daha rahatlıkla geliştirilecek bir derece...

Hadi PS2'lerin başına
  • Solid ben katılabilirim ama bana resimleri buraya nasıl koyduğumuzu ayrıntılı anlatabilirmisin, hiç yapmadım da
  • Anlatayım...

- Önce resmini çekiyorsun, biliyorsun resimsiz olmaz
    - Sonrahttp://imageshack.us adresine gidip, çektiğin resmi seç diyip yerini gösteriyor sonra host it!'a basıyorsun.
    - Resmin upload edildikten sonra gelen sayfadaki direct link kısmındaki linki kopyalıyorsun.
    - Ardından DH'da cevap yazmak istediğin bölümde image yazan kutucuğa tıklayıp ortasına ([simage]ahanda buraya[/simage]) kopyaladığın linki yapıştıryorsun.
    - Bundan emin değilim ama aşağıda mesajda resmi göster yazısı var onun yanındaki kutucuğa işaret koyuyorsun

Hepsi bu kadar.

Hadi bakalım zamanlarını heyecanla bekliyoruz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 10 Temmuz 2007; 17:49:11 >

• Açıklaman için tşk ler yalnız bir nokta daha var. Yarışın adaletli olması için license testlerinden yarış seçelim.
    Toplam 80 license var ve bize yeter, ayrıca hepsini altın yaptığına göre senin için sorun olmaz, ne dersin?
  • Zaten arcade mod da time trial'a gireceğiz, araçlar standart. Quick tune'dan beygiri %20 arttır, ağırlığıda %10 düşür. Artık maksimumu hızı kendin ayarlarsın. Sonuç olarak herkes eşit şartlarda.
  • Tamam da en adili license testleri, buna mission24 e kadar olan missionları da dahil edebiliriz istersen.
    Bunlarda herhangi bir ayar değişikliği sözkonusu değil, arcade modda epey bir değişiklik yapılabiliyor, bu yüzden daima akılda soru işareti kalacaktır.
  • Dediğin modlar da araçlarda söylediklerim dışında hiç bir şey yapamazsın. Senin dediklerin seçeneklerimizi azaltır. Ne bileyim haftanın birincisi istediği araçla, istediği yolda yarışır. Bence bu daha keyifli.

İstersen böyle devam edelim eğer talepler bu yönde çoğalırsa senin dediğini yaparız.
  • Henüz ikimiz dışında katılım olmadı
    Ben yinede license konusunda ısrarlıyım, daha önce başka bir forumda bu şeyi yaptık senin dediğin tarzda, tutmadı. Ayrıca 1. olan istediği license ı seçer. Seçeneğe gelince 80 seçenek az değil.
    Bir sorun daha var, benim arcade modda bütün yollar açık değil, çünkü her yolun açılması için o yollarda belirli sayıda gün yarışmak lazım, ben hepsini tamamlamamışım.
  • Katılım için biraz bekleyelim. Sen hiç denedin mi zamanın kaç?
  • Denemedim, bir süredir oyun rafta. Bende böyle bir turnuva isterim ama license olmayacaksa adil olduğuna kanaat getirmek zor oluyor. Sen bir license seç ve bir deneme yapalım. Bu arada başka bir fikri olan varsa onuda değerlendiririz. Showdown yarışları hariç missionlarda olur. Showdown yarışlarının başındaki bekleme süresi yüzünden onlarla yarışmak pek pratik olmaz.
  • Dediğini deneyelim bir o zaman. Sen seç, ben geliyorum
  • Peki ilkini seçtim, süper license 13. İkincisinide senden beklerim, kazanan kim olursa olsun.
  • İnfenion Raceway - Audi R8

Başlıyorum o zaman.....
  • üüfff bea bende gelıcek gıcık makına donuyor yarısa gırıyorum cıkısında yukleme ekrenındakı donen gosterge cubugu kırmızı oluyor cve dondu lanet shitt
  • Şimdilik 1.17.010, bakacağız daha bakalım ne kadar gelişecek bu zaman. Eski altın zamanımda 1.15.621'miş
  • 1.16.953 yaptım, eylemlerim devam edecek.
    Ya siz nasıl net foto çekiyorsunuz, benim çektiklerim hep dalgalı.
    Belli oluyor olmasına ama yeterince iyi değil, deli etti beni
  • Sanırım bu yeterli

1'15.618 Kendi eski zamanımı da az da olsa aşmışım. Biraz çalışsam 1'15'in altına rahat inerim. Altın için 1'16.120 istiyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Temmuz 2007; 12:12:13 >
  • 1.15.414

Son bir geliştirmeden sonra fotoğraf koyarım. İlk foto denemem olacak.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.