Şimdi Ara

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
0
Favori
34.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben o arabayı alamadım gt mode denmi yapacaz solidrock ayıp ediyosun yardım etsene şu mağsum kardeşine.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar_1988

ya ben o arabayı alamadım gt mode denmi yapacaz solidrock ayıp ediyosun yardım etsene şu mağsum kardeşine.

Abicim araba falan alınmıyor. License yazan yere giriyorsun GT Mode'da. Sonra Super Lisansın 13. sınavına katılıyorsun. Hepsi bu. Yaptığın zamanların resimlerini çekip buraya koyuyorsun; tabi ki, milleti geçince ortaya çıkan zamandan bahsediyorum.
  • ya ilk önce a ve b lisanslarını mı almam gerek çünkü bende yok bunlar ama bence ilk subaru arabası daha iyiydi şimdi birde lisaslamı uğraşılım.bence eskiye dönelim.
  • Sen biraz lisanslarla uğraş bakalım, yarın eğer yeni katılanlar olursa, artık taleplere göre hareket ederiz. Benim için farkeden bir şey yok, her iki türlü de bana uyar...
  • Deli oldum ya!!!!

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

Sanırım bu gecelik bu kadar yeter. gt_one yarın senden iyi dereceler bekliyorum, ama benimki kadar olacağına pek ihtimal vermiyorum, ne dersin???

1'14.147
  • Yarın 1'13'lük zamanlara hazırlanın!!! Altına 3 saniye fark atacağım - İnşallah
  • ben hiç time yapamamda sevmemde evde güzel olmuyo sen ona para verip jetonla oynıcan öle daha çok kasıyosun param gidiyo boşa gitmesin hesabı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vüsal

ben hiç time yapamamda sevmemde evde güzel olmuyo sen ona para verip jetonla oynıcan öle daha çok kasıyosun param gidiyo boşa gitmesin hesabı

Eğer şartlar müsaitse bekleriz, turnuva turnuvadır. En azından biraz heyecan yaşarsın. Artık seçim senin...
  • Şu an işteyim akşam eve gidince denerim.
    Yalnız her yarış için bir süre koyalım yoksa bunun sonu gelmez. Örneğin yarışı ilan ettikten sonra 3 yada 4 gün gece 12 ye kadar devam etsin sonra yeni yarış yaparız, hep aynı yarışa takılmak sıkar...
    Skorun için tbr ler solid.
  • Süre koyduk ya, bir hafta boyunca yarışacağız. Bence katılımcılar olacak daha, onlarında fırsatı olmalı, bu yüzden bir hafta yeterli. Başta belirttiğim gün ve saat itibarı ile birinci olan haftanın birincisidir. Zaten her gün böyle kasmamız mümküm değil. O yüzden aralıklı oynammız açısından da bir hafta iyidir.
  • Tamam, haftaya salı gecesi süper license 13 yarışı tamamlanmış olacak ve yeni yarış başlayacak.
    Bu arada yeni katılan arkadaşlardan da skor bekliyoruz, hadi kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt_one

Tamam, haftaya salı gecesi süper license 13 yarışı tamamlanmış olacak ve yeni yarış başlayacak.

Sen dün gece kaça kadar oynadın? Ne bileyim işin gücün de var Fazla zorlama kendini yoksa bitap düşeceksin.

Katılım artınca daha zevkli olacağına inanıyorum. Bakalım bugün katılım olacak mı?
  • arkadaşlar ben bugün lisansı yaparım ama en sevdiğim yarış yeri dirt ler ben şampiyon olursam dirt lerden bir tane yol seçebilirim değil mi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar_1988

arkadaşlar ben bugün lisansı yaparım ama en sevdiğim yarış yeri dirt ler ben şampiyon olursam dirt lerden bir tane yol seçebilirim değil mi??

Haftanın galibi istediği lisansı seçer. Artık bakalım birinci olabilecek misin?

1'14.147 bu zamanı görmedin herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Temmuz 2007; 13:31:14 >
  • gt fancluba yazın ben yazdım imzaya bakın falan dedim gören katılır.aramızda kalsın ha kimseye söylemeyin.
  • Çok iyi oyunuyorsun kardeş bende bir deniyecem şimdi açamıyorum ps2 sebebi ps2 tv ye takarken az daha kocaman tv düşüyordu annem babam da ordaydı hemen kapattırdı ps2 yı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

quote:

Orjinalden alıntı: gt_one

Tamam, haftaya salı gecesi süper license 13 yarışı tamamlanmış olacak ve yeni yarış başlayacak.

Sen dün gece kaça kadar oynadın? Ne bileyim işin gücün de var Fazla zorlama kendini yoksa bitap düşeceksin.

Katılım artınca daha zevkli olacağına inanıyorum. Bakalım bugün katılım olacak mı?

1.14.413 den sonra yattım , senin skorunu bugün gördüm, akşam denerim artık, skorun iyi tbr ler

• Saat bu saat oldu ama hala GTHD cephesinden kimseyi aramızda göremedik. Yoksa PS2'nin grafikleri çok canınızı sıkıyor, belkide bizimle kapışmaya korkuyorsunuzdur?

E hadi bakalım, katılın şu muhabbete de ortalık şenlensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Temmuz 2007; 15:06:26 >
  • 1.13.323 Yaptım Resimi Ekliyicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: TommyAngelo1

1.13.323 Yaptım Resimi Ekliyicem

Ne yaptın sen böyle Nasıl geçeceksek, iyi bir skor tbr ler.
    Ama en kısa zamanda resmini bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.