Şimdi Ara

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
0
Favori
34.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TommyAngelo1

1.13.323 Yaptım Resimi Ekliyicem

Vallahi resim isteriz. Ben de bugünün resimlerini koyacağım.
  • 1'14.005

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

Bu da 1'13.663

GRAN TURİSMO 4 TURNUVASI, GT4 O KADAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Temmuz 2007; 18:08:56 >
  • TommyAngelo1 takma isimli arkadaş çok iyi zaman yapmış, ama hala resimleri bekliyoruz! Daha öncede belirttim. Youtube'de bu sınavda 1.11.660 yapan bir eleman var dehşet birşey. Söylenene göre en iyi ikinci zamanmış.

Benim 1'13.663'de aslında hatalar çok, oynarken hissediyorum. Bugün vakit bulursam 1'12'li zamanlar yapmaya çalışacağım, olacak gibi duruyor. En kötü olduğum bölüm son sektör, oradaki hızlı S virajları eğer frensiz veya gaz kesmeden geçebilirsem 1'12'li zamanlar çok da zor olmayacak gibi.

Bakalım ne olacak!

gt_one ses seda yok sende, en son ne yaptın???
  • eklicem de telefonumun pc ye aktarma kablosunu bulabilsem
  • Cyberscore'a göre 1'13.663 en iyi 5. zamanmış

AHANDA İŞTE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 11 Temmuz 2007; 21:43:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SolidRock

Cyberscore'a göre 1'13.663 dünyanın en iyi 5. zamanıymış

AHANDA İŞTE...

Dediğin siteye baktım, onlara dünyanın en iyi skorları diye bakmak doğru değil bence. Çünkü oynayan herkes skor vermemişki oraya. Örneğin arkadaşın s-13 skoru en iyi 3. skor oluyor, oysa herkes skor verseydi kaçıncı olurdu sen düşün. Üstelik çok asılmadığım halde bazı skorlarım 7. yada 8. sıraya yerleşiyor.
    Yinede 1. ler dikkat çekici.
    Bu arada joystick kullanma özürlüyüm galiba, nasıl asıldıysam sol başparmağım ağrıyor ve ben ara verdim, son skor iyi zaten geçebilmem için çok uğraşmam lazım

• Cyberscore ciddi bir sitedir, sallama dereceler ispata davet edilir. Dünyanın en iyilerini yansıttığı konusu dediğin gibi şüpheli, ama yapılması zor dereceler olduğu bir gerçek. Özellikle birinci derecenin youtube'de filmi var. BURADAN İZLEYEBİLİRSİN. Dünyanın en iyi ikinci derecesi olduğu belirtilmiş.

Ben yanlış anlaşılma olmasın diye gerekli düzeltmeyi yaptım. Artı arkadaşın hala derecesinin resmini bekliyoruz.
  • Benim asıl merak ettiğim video, nurburgring te en iyi derecenin nissan 350z gran tourismo limited edition ile yapılmış olması, 4 dk x sn . İşte bunu görmeden inanmam, youtube ta videosu varsa görmek isterim.

Not: solid sana pm attım aldınmı
  • PM alınmıştır.
  • Sen bunu bir izle bakalım gt_one

TIKLA
  • ya ebn çıkıyorum illa lisanslarımı almam lazım hiç uğraşamam ben şimdi 2 gün onlamı uğraşayım ya.bence ilk arabalara dönülsüb subarulara.yoksa hoşçakalın...
  • Çıkmana gerek yok sen Subaru ile zaman yapmaya çalış arcade mod, time trial de. Ama Quick Tune'dan aracın ayarlarını yükseltmeyi unutma. Benim orada da zamanım var. Bakalım geçebilecek misin? Lisansları da arada almaya çalış, çünki turnuva bir hafta sürecek ama, devamından yollar ve araçlar değişecek.

Belkide böylesi daha iyi, her hafta iki alanda kapışma olur, isteyen istediği dalda veya her ikisinde katılır. Bence en esnek çözüm bu. Hadi bakalım zamanlarını bekliyoruz.
  • Benim Subaru ile Deep Forest'daki zamanım 1'13.752, resmi bir önceki sayfada mevcut.

Bu arada durum şöyle:

Special Licence 13 - İnfenion Raceway, Audi R8: 1'13.663 SolidRock ( TommyAngelo1 zamanının geçerli olabilmesi için resim koymalısın!)
    Arcade Mode - Deep Forest, Subaru Impreza Rally Car 99: 1'13.752 SolidRock

Görüldüğü üzere her ikisinde de birinci durumdayım. Tüm katılımcıların bu zamanları geçmesini bekliyorum, aksi takdirde birincilik bana kalacak, millet hile yaptı diyecek. Geçin de kurtarın beni bu elim durumdan

İnşallah asıl zamanlarımı hafta sonu göstereceğim. Cumartesi, Pazar bekle beni...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SolidRock -- 12 Temmuz 2007; 1:24:03 >

• ya ben başladım almaya çalışıyorum lisansları şuan international a dayım 10 tane kaldı sonra ne olacak???
  • Beş grup lisans var, her biri 16 sınavdan oluşuyor. Bunları alması çoğu kişiye sıkıcı gelir ama, adama oyunu öğretir lisanslar. Toplam 80 sınav var. Bunları geçince artık dilediğin yarışa girebilirsin. Eğer hepsini altın yapabilirsen her lisansa bir, toplam 5 araç veriyor.
  • Zamanlar çok mu uçuk, millet deniyor da geçemiyor mu? Yoksa şöyle bir ciddi meydan okumamı olması lazım? Hadi bakalım zamanlarınızı bekliyorum, geçsin artık birileri beni!!!
  • Cumartesi pazar denerim ara verdim ben, angelo resim koyamadığından geçerli olmuyor skoru
    Solid, 1,13 lük skorun hazırmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: gt_one

Cumartesi pazar denerim ara verdim ben, angelo resim koyamadığından geçerli olmuyor skoru
    Solid, 1,13 lük skorun hazırmı

Niye abicim, var ya işte 1'13.663. Yoksa sen geliştirdin mi bu zamanı, yani kolay değil ha bu zamanı geçmek yanlış anlaşma olmasın da... Varsa bir şeyler görelim. Zaten hafta sonu kendimi bu zamana adayacağım, 1'12'li bir şey çıkarsa sakın şaşırma!
  • en fazla 1.16 yapabiliyorum,
    tüm lisansları geçtim süper lisanstayımilerledim baya ama hani 10 dk lik yarış var öldüm onda ya çarparım falan diye daha sonraki son yarış inanılmazdı dümdüz upuzun yer vardı 234 bastım en fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: serdar_1988

en fazla 1.16 yapabiliyorum,
    tüm lisansları geçtim süper lisanstayımilerledim baya ama hani 10 dk lik yarış var öldüm onda ya çarparım falan diye daha sonraki son yarış inanılmazdı dümdüz upuzun yer vardı 234 bastım en fazla

Tamamdır serdar, artık sende yarışabilirsin
    İlk yarışa geç katılmış oldun elinden geleni yap ama bir dahaki yarışta şansın daha fazla olur. Ben henüz solid in rekorunu geçemedim, zaten iki gündür deneme bile yapmadım bu hafta sonu denerim artık.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.