Şimdi Ara

Grafik kartımı kullanmaya başlayınca pc pat diye kapanıyor acil yardım !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iyi günler arkadaşlar bilgisayarım çok eskidi, 2014 senesinin başında almıştım msi ge60 2oe modeli bir notebooka sahibim. sagolsun bu günlere kadar beni idare etti idare etmeye de devam ediyor fakat bugün bir sorunla karşılaştım ne oldugunu anlamama yardım ederseniz sevinirim. uzun kullanımdan dolayı bataryam öldü ve bataryasız kullanıyorum pcyi prize takılı olarak. bugün bir oyuna girdim oyuna girer girmez hiçbir ısınma belirtisi olmadan pc kapanmaya başladı fişini çekmişim gibi, ısınma problemi olmadıgından eminim çünkü pc buz gibi, ısınma problemi olmadıgını garantilemek için fanı ve ısı borularını söktüm tozları aldım termal macunu sürdüm ve format attım fakat sonuç aynı, gpu yu kullandıgım andan itibaren pc kapanıyor. benchmark yapmaya calıstıgım start verir vermez programa pc gidiyor, normal şekilde entegre grafik kartıyla kullanılabiliyor ama bir oyun açarsam yani gpu aktifleşirse pc fişi çekilmiş gibi kapanıyor ekran kartımmı öldü acaba yardımcı olursanız sevinirim.

• Adaptör yeterince güç vermemeye başlamış olabilir. Güç karşılanmayınca mavi ekran hataları yada bilgisayarın reset atması normaldir. Adaptörü kontrol ettirin.
  • mcgoktug kullanıcısına yanıt
    haklıymışsınız hocam problem adaptördeymiş, değiştirdim düzeldi herşey hiç aklıma gelmezdi teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.