Şimdi Ara

Gözüm net görmüyor buhulu gibi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son 3 4 gündür eskisi gibi değil. 0.0 diye biliyordum ama suanda cok uzak olmasınada gerek yok eskiden cok rahat okuyabildigim yazıları net göremiyorum. Ve gözüm kasınıyor gibi hafif bir yanma oluyor. 1 hafta kadar önce telefon sert bir şekilde gözüme gelmişti onla ilgili olabilir mi acaba? Geçici olma ihtimali varmıdır yoksa kalıcımıdır acaba lütfen.

((Suanda köyde olmam sebebi ile doktora gidemiyorum 4 5 gün kadar sonra gidip baktırıcam ama bu durum cidden kafama takıldı umarım kalıcı birşey yoktur))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ağızda kuruluk ve sık idrara çıkma var mı hocam

• Lancelot13 L kullanıcısına yanıt

Hayır sadece gözümle ilgili durum başka hiçbir sorun yok ondada hafif yanma var ( göz kurulugu diye tahminde bulundum ama) ve eskisi gibi net değil 

• Uzun süre telefon ekranına, monitöre bakıyorsan gözlerde kuruluk,batma yapar.Bulanıklıkta yapabilir haliyle.

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt

Benim anlam veremedigimde o normalde uzun süre geçiririm bilgisayar basında ama gözümüde dinlendiririm. Ancak 10 gün kadar bir süredir hiç bilgisayar dahi açmadım ve bu sorunu yeni yeni hissediyorum. Acaba öncedende vardıda hiç mi fark etmedim diyicem ama fark ederdim diyorum . Belki gözüm o yoğun bilgisayar ortamına ve karanlığa alışmıştır dicem varmı acaba öyle birşey.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.