Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.133
Cevap
78
Favori
117.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni sezonda ra's al ghul gelecek deniyordu. en son bruce'ye söylenilen yer sanırım orası ? iblisin başı bilmem ne falan dedi adam
  • 2. sezonda bırakmıştım diziyi. Devam etmeye değer mi sizce nasıl gidiyor dizi?
  • Altyazı bulan var mı? Tüm altyazı siteleri organize mi çalışıyor? Birinde olmayınca hiçbirinde olmuyor.
  • Lee'ye bir kez daha aşık oldum bu bölüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler silver nezamandir gözükmüyo. Harley oda cikabilir. Haftaya 2 saatlik sezon finali var. Harley queen kesin gözükecekmis diyolar.

• 5 gün oldu altyazı yok hala, işi mi bıraktı çevirmenler ne oldu.
  • turkcealtyazi.org da başka çevirmen işi ele almış..

duyurulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosaga -- 5 Haziran 2017; 0:25:21 >
  • altyazı gelmiş çok şükürde farklı sunumlara senkron yapan elemanlar s*çıp sıvıyor.
    CasStudio sunumu için altyazıyı senkronlayan arkadaş bir daha yapmasın mümkünse. 3-4 bölümdür indirdiğim altyazıları VLC üzerinden elle senkronluyorum. o da pek verimli olmuyor.
    neyse ki bitiyor sezon, umarım önümüzdeki sezonu çeviri işini adam akıllı bir arkadaş devralır.
  • Turk dizileri gibi gelisen olaylar olsada kendi izletiyo dizi ya :D Yasli adamın Bruce dan bulmasinı istedigi kisi Ras'al olabilir mi sizce?

• Önümüzdeki sezon ne zaman başlayacak

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Süper bölümdü. Sondaki Bruce'un bu kadar çabuk super kahramana evrilmesi saçmaydı.

Onun dışında Ras Al Ghul çıktı sonunda. Oradan değişik şeyler olacak.

Benim en hoşuma giden sahne Penguenin, Riddleri düşürdüğü tuzak ve Butchun Solomon Grundy çıkmasıydi. O sahnelerde şok oldum.

Tabithayi seviyorum./spoiler]

• Çok iyi iki bölümle bu sezon bitti gerek oyunculuk çekimler atmosfer güzel yansıtıyolar

Tabi barbara üzdü
  • Tüm sezonun değerlendirmesini yapacak olursam , 1 olay haricinde her şey harikaydı muhteşemdi.

Sezon içindeki Penguin ve Riddler'ın saçma salak aşk olayı sezonun en mantıksız ve gereksiz kısmıydı bence.
    Onun dışında Alfred ve Harvey Bullock'un oyunculukları efsane ötesi insan sadece şu 2 adam hatrına bile izleyebilir diziyi. Ra's Al Ghul'un gözükmesi harika oldu. Dizinin en sevdiğim yönü hiçbir karakteri harcamadılar sezon boyunca çok güzel bir alt yapı oluşturdular Gotham evreni için , neredeyse Gotham'ın en önemli düşmanlarının hepsine , hikayelerine değindiler. Bruce un evrimi gelişimi bence son derece güzel işlendi. Dizinin önü bayağı açık , ellerinde harika malzeme var zaten , gelecek sezonu merakla bekliyorum. Başlamayı düşünüp dizi arayan forumdaşlarıma kesinlikle tavsiyemdir başlayabilirler.
    1.sezon ilk bölümler hazırlık ve karakter tanıtımları.
    2.sezon harika genel itibari ile.
    3.sezon 3 4 bölüm hariç sıkmadan kendini izlettiren , genellikle villianların tanıtıldığı ağırlıklı bir sezon. aksiyon hemen hemen hiç düşmedi.

• Butch
    sevdigim bi karakter. Diziye acayip yakisiyo. Öldü sanmistim baya üzülmüstüm ama ölmemis sanirim. Bu cyprus gold olayi nedir? Bence barbarada ölmemistir geri gelir. Ama fish harbi gitti busefer galiba.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Spoiler olabilir !

Hocam Cyrus Gold, Solomon Grundy karakteri DC evreninde. Bir çeşit zombi. Ölümsüz. O sahnede bende çok şaşırdım. Bu sebeple geri gelecektir Butch.

• hocam googlede okudum green lanternin düsmani filen yazinca sasirmistim.

• Çok iyi bir sezon finali oldu. Son sahneye gerek yoktu bence, çok erken olmuş.

Bir an için Game of Thrones izliyor gibi oldum. Barbara, Butch ve Fish gibi önemli karakterler öldü. Tekrar geri döneceklerini sanmıyorum.
    Butch benim de sevdiğim bir karakterdi, kendisinin aslında Cyrus Gold olmasına sevindim. Önümüzdeki sezonlarda belki bir ihtimal Solomon Grundy görürüz.
    Ra's Al-Ghul'u beğendim, Arrow'dakinden daha iyi gözüküyor. Acaba küçük Talia'yı da görür müyüz ?
    Penguen'in, Nygma'yı alt etmesi de güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 7 Haziran 2017; 13:50:8 >

• Bu sahne bana Ezel'in son sashnsini hatırlattı

Gotham (2014 - 2019)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4TL4NT1S

yeni sezonda ra's al ghul gelecek deniyordu. en son bruce'ye söylenilen yer sanırım orası ? iblisin başı bilmem ne falan dedi adam

doğru çıktı
  • 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.