Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş ne kadar dolu dolu bir finaldi bu?Özellikle finalin 2. yarısını ağzım açık izledim.İzlediğim diziler içinde bu sezonki en iyi final bölümüydü valla helal olsun.

Harley Quinn diyolardı, ne oldu o iş?Ben mi bir şey kaçırdım acaba?
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    Harley Quinn'i bu dizide görmeyiz muhtemelen.
  • Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    Hocam sezon finalinde görünecek diyolardı. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon Finali:

22. bölümün yarısını izledim diğer yarısını izlemeye kıyamadım 2 gün sonra izlicem çok fena süper şeyler oldu beeeee batman is comingggggg. Hakkatten dizi tam bitti derken tekrardan şahlanmadı mı ? dedik fish gitti penguen öldü gotham çöktü derken ortaya neler neler çıktı özlemişim ama tekrardan birlikte gözükmelerini. Fish öldü ama olsun onların tekrar bir araya gelmeleri yeterdi zaten :D

• hocam butch'ın ölümünü ben de hiç beklemiyordum ama o hastane personelinin konuşmasından onun solomon grundy olarak gelecek sezon falan geri döneceğini düşünebiliriz yani öldü ama diziden ayrılmadı muhtemelen. en azından benim temennim bu yönde.

bir de barbara'nın ölmemesi gerekmiyor mu ya ? gordonla evlenmiyorlar mı bunlar ben mi yanlış hatırlıyorum ?

ayrıca riddler'ın buza hapsolması çok saçma değil mi? o buza hapsolan herkes ölüyor yani bu adam nasıl kurtulacak? kurtarabilseydi adam kendi karısını kurtarırdı nora nora diye ağlayıp durmazdı. ee koskoca riddler'ı batman gelmeden öldürdüler mi şimdi?

bu 2 şey kafamı kurcalıyor sadece bakalım gelecek sezon göreceğiz artık.

• sroad kullanıcısına yanıt

adam kurtarma formulunu bulmustu en son karisini da kurtariyordu ki karisi kapsulleri degistirmisti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam butch'ın ölümünü ben de hiç beklemiyordum ama o hastane personelinin konuşmasından onun solomon grundy olarak gelecek sezon falan geri döneceğini düşünebiliriz yani öldü ama diziden ayrılmadı muhtemelen. en azından benim temennim bu yönde.

bir de barbara'nın ölmemesi gerekmiyor mu ya ? gordonla evlenmiyorlar mı bunlar ben mi yanlış hatırlıyorum ?

ayrıca riddler'ın buza hapsolması çok saçma değil mi? o buza hapsolan herkes ölüyor yani bu adam nasıl kurtulacak? kurtarabilseydi adam kendi karısını kurtarırdı nora nora diye ağlayıp durmazdı. ee koskoca riddler'ı batman gelmeden öldürdüler mi şimdi?

bu 2 şey kafamı kurcalıyor sadece bakalım gelecek sezon göreceğiz artık.

Barbara ölmüyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem for a Dream -- 9 Haziran 2017; 15:39:39 >

• @Batmanlı Betmen o kısmı unutmuşum hocam ben. o zaman orayı toparlarlar gelecek sezon herhalde.

@Requiem for a Dream bundan da emin değiliz ki sonuçta net bir şey göstermediler
    en son yüklü bir miktar elektrik çarptı sonrasını göstermediler mantıken ölmüş olması lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sroad

@Batmanlı Betmen o kısmı unutmuşum hocam ben. o zaman orayı toparlarlar gelecek sezon herhalde.

@Requiem for a Dream bundan da emin değiliz ki sonuçta net bir şey göstermediler
    en son yüklü bir miktar elektrik çarptı sonrasını göstermediler mantıken ölmüş olması lazım

Instagram da 4.sezona hazırım gibisinden bişeyler yazmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler harley quinni
    o son sahnedeki kiz diyolar. Brucenin kurtardigi ailenin kizi..

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
  • OHA O NASIL SONDU ÖYLE BE

Hocam mantığa kalırsak ohoo.
  • Oha son bölümde Butch'un kime dönüşeceğini söylediler resmen

Butch vurulduktan sonra yine iki tane doktor-bilim adamı artık neyse onun sedyede yattığı bir sahnede Butch'un gerçek adı Cyrus Gold diye bir konuşma yaptılar, Solomon Grundy hayırlı olsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

quote:

Orijinalden alıntı: Lawsford27

Harley Quinn'i bu dizide görmeyiz muhtemelen.

Superman'i bile gördüysek onu da görürüz

Superman'i nerede gördük
    hocam tamam da
    öldürüp geri diriltirlerse süper güç falan vermeleri lazım bu da hikayeye aykırı değil mi? barbara gordon sıradan biri diye biliyorum ben. ölmemesi de saçma çünkü bu kadar abartılı bir durum olmadı dizide hiç. geri dirilenleri de gayet güzel bir mantığa oturttular yani.
  • Lawsford27 kullanıcısına yanıt
    Margot oynayacaksa görelim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gotham'ı çıktığı günden beri bir Batman manyağı olarak takip ederim. Sezon finalleri hep güzel olmuştur. Ama o son sahne yok mu 3.sezon finalindeki o son sahne. Aman amann yani.
    Hocam Barbara'nın çizgi romanlardaki olayını bilmiyorum açıkcası.Haklı olabilirsiniz o zaman.
    hocam öyle sıkı bir çr takipçisi falan değilim ama bildiğim kadarıyla barbara, jim gordon'un ilk eşi. ayrıca herhangi bir doğaüstü olay veya kahramanlıkla da ilgisi yok. gordon'un kızı var bir de onun da adı barbara, o da batgirl oluyor.

bunu yazarken de kontrol ettim şurada 2 kere evlendiğini yazmış dediğim gibi ilk eşi barbara eileen kean yani dizideki barbara kean olması lazım işte.

https://en.wikipedia.org/wiki/James_Gordon_(comics)
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.