Şimdi Ara

Gotham (2014 - 2019) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.134
Cevap
78
Favori
117.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alex tetch ve virus gercekten fazla olmadi mi ya ? tek sikilan ben miyim bu konuda ?

bane is coming
  • evet gordon kadinin hayatini kurtardi hala aglanip duruyo gercekten bende cok uyuz oluyorum su siralar
  • 3x18
    Dizi güzel gidiyor ama senaristler biraz daha özen gösterse keşke.

Gordon'ın kocakarının evine girip kartı eliyle koymuş gibi bulması çok saçma oldu.Sonrasında Divanın silah olarak virüsü kullanacağını bilmeleri de öyle.Sonuçlara çok kolay ulaşıyorlar.
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt

evet orasi basta oyleydi ama sonra kadin aciklayinca zaten gordon bisi yapamadan bir onemi kalmadi bence strangei bulma haricinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Yine müthiş bir bölümdü.
    Ben bu Barnesi tam Bane benzetmeye başladım. Karakterler inanılmaz oturdu artık. Her bölüm film havasında geçiyor. Benim merak ettiğim Bruce-Yarasa ilişkisini nasıl bağlayacaklari.

Birde bizim bir Scarecrowumuz vardı. Gelsin o da artık.

Benimle alakası yok o karakterin.Geçmişimiz ve hikalerimiz tamamen farklı,onun ben olması imkansız yağ tulumu gibi herif.Üstelik benim ortaya çıkmam için daha çok erken

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Yav bende ne diyorsunuz diyorum Nicki sonradan farkettim

Zaten Nolan Bane'nine tip olarak benziyor hocam. Dediğiniz gibi hikayesi tutmuyor. Ama şu var çoğu karakter erkenden çıktı bile. Değişik bir Bane yorumu olabilir. DC de Executioner diye bir karakter yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Caner-Medley kullanıcısına yanıt

Öylesine koymuşlardır hocam fish gibi.Maksat villains olsun.
  • Merhaba

Kısıtlı zamanım olduğu için Sezonu 20 bölüm üzeri olan dizileri izlemekte sıkıntı yaşıyorum.Person of interesti bile 2. Sezon 8. Bölüme kadar izleyebildim Çünkü ana konu çok az işleniyordu bu dizi de öyle mi acaba?

• Guzel bir bölüm daha

• Beyler agir spoiler icerir

lee thompins=harley queen. Muhtemelen kendisini alicenin kaniyle enfekte etti. Veya neyse ismi.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    Bunu önceden biyerde okumustum ve simdi yeni bölüm bitti. Dogru cikcak gibi.

Kaş göz olarak falan uygun ama ten rengi falan cok aykiri degil mi sizce

barbaraya yakisir da ya
  • bence olsun yani cunku gercekten cok uyuz bir karakter haline burundu. her bolum dirdir etmekten baska bir sey yapmiyor.
  • iris baska bir dizidendi galiba ona benzetiyorum demistiniz yine siz sanirim ama ben o diziyi izleimyorum
  • hocam resmen kendi sevgilimmis gibi diziyi izlerken o arkhamda ilk tanistiklari zaman aklima geliyo sonra su sigara paketten cikip yanayim mi abi dedi esprilerine gidiyor kafam

gercekten neydiler ne oldular. gordon her seyi kiz icin yapti ama iste kiz milleti
  • hahah barnesin tepkisi gercekten efsaneydi hatirliyorum.

peki edle aksam yemegi yemis olmalari couple date olarak
  • ed dedik, penguenle oyunculuklari aklima geldi. kesinlikle muazzamlar cok yetenekliler

lucius'a dedigi im the riddler sahnesi efsaneydi polis arabasindaki
  • Bakip görecez hocam :D. Ben böyle biseyler okuyup yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: KOEMAN32

Beyler agir spoiler icerir

lee thompins=harley queen. Muhtemelen kendisini alicenin kaniyle enfekte etti. Veya neyse ismi.

İmkansız. Hem tip olarak alakasız hemde Harley'nin hikayesi bambaşka.
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.