Şimdi Ara

Göstergenin göstermediği an :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
5
Favori
6.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir ucak 290 yada 300 km de havalanıyor bu arac ucak olsa havada fazla kalmaz eminin yere inene kadar deposu boşalır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 18 Mart 2013; 1:54:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MaxPayne_

12 km'de yaklaşık çeyrek depo benzin yaktı Ayrıca hangi araç bu ?

ARABA VOLVO S80 KADRANA BENZİYODA MOTIR NE BİLEMİYECEĞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: conquête

gazladıktan sonraki durum

Bari bıraksaymış son cümleleri yazsın
  • tahminime göre araç askıda iken fabrikada ya da benzer yerde test edilirken çekilmiş bir görüntü. yüksek hızda lastik yere temas etmiyor araç askıda olduğu için, ama motor titremesi vs gürültü gibi dış sesler duyulmaktadır. volvonun viral reklamıda olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematikcimm

Herşey iyi hoşta o hızda o kamerayı kim çekti? 220 den sonra yol resmen ip oluyor ve gözlerim yaşarmaya başlıyor, yol üstüme üstüme geliyor gibi oluyor. Bu araç 380 deyken motor devir saatine zoom yapılmaya çalışılıyor. Bana çok gerçekçi gelmedi, açıkçası.

go hd pro ile hicte zor degil sabitlemistir ustune
  • Araç ister askıda olsun, ister ilahi bir güç yukarıda tutuyor olsun, o devir, o hızlanma, o hız.. Bu ne yahu harbiden gece gece moralim bozuldu En çok da çeyrek depo benzine acıdım
  • aracın lastikleri yolda olmayabilir. havaya kaldırmış olabilirler aracı.
  • En basiti yavaşladığı an devir göstergesine bakın otomatikte hız düştük vites küçülüyor ve devir tekrar yükseliyor düşük viteste ama bunda öyle bişey yok
  • kilometre 100 ile gidermiş gibi artması garibime gitti. bu hızda ortalama 5-10 saniyede bir yükselmesi gerekmiyor mu ?
  • ailemin yarısına izlettim,bana deli muamelesi yapıyorlar
  • yok artık
  • stand üzerinde olabilir araç
  • Beyler adam 100'den sonra Nitro'ya basıyor...
  • Aracin motoru orjinal motoru degil yada baska biseyler var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana fake gibi geldi.
    Volvo gibi sıradan otomobiller 380 km hıza çıktığında havalanıp ebediyete doğru giderler. Esasından 380 km gibi bir hıza asla çıkamazlar.
    Düşünün Bugatti veyron 407 km son hız ve araçta neler neler var.
  • bence orda nos çekiyor yoksa bir anda o kadar hzılanması çok zor
  • Oha demekten kendimi alamadım
  • hız göstergesi sınırı geçebiliyor ama devir saati neden takılı kaldı
  • http://www.youtube.com/watch?v=Ap_XolJpm2k

Oyundan alınmış öyle gölgemi olur.Grafik detaylarından belli zaten.
  • Lift üzerinde veya teker boşta olsa dahi aracın bu kadar yüksek devir döndürebilmesi , vites oranları göz önüne alındığında imkansız. Herhangi bir araç ile yapılabilecek birşey değil. Ya gösterge paneli ile oynayıp fake bir video hazırlandı veya bir oyundan vs çekim alındı veya biri volvoya 5 volvo parası daha harcayıp böyle birşey ortaya çıkardı diyeceğim ama benim bildiğim volvonun hiç bir modeli 380 km hıza çıkabilecek bir aerodinamiğe sahip değil.

İş sadece 1000 hp motor swap değil , araca konulacak kanat vs benzeri iyileştirici eklentiler de bir yere kadar. koeniggseg , pagani gibi özel araçların bile buna yakın süratlere ulaşabilmek için aerodinamik üzerinde ne kadar yoğun çaba harcadıkları ortada. Ki o araçların motorları da genelde piysadaki en büyük hacimli ve modifiyeli motorlar oluyor ( 7,3 litre AMG gibi)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.