Şimdi Ara

Görüşme sırasında son aramalara bakma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iPhone ile dün görüşme yaparken son aramalardan numara bakmam gerekti ve de güö bela bulabildim numarayı. Tekrar deneyeyim dedim fakat görüşme sırasında kişilere de girsem telefon simgesine de dokunsam son aramalar kısmını açamadım. Nasıl yapıldığını bilen var mı?

Saygılar

• Aramada iken 6 ikon cikiyor ya 3 ustte 3 altta sol attaki butona arama ekle butonuna tiklayin hocam asagiya telefon menusu cikicak orda 4 ikon var soldan 2. Sagdan 3. İkon son aramalar simdi denedim max 2-3 saniye aliyor bakmak
  • iphone'mden bankayla görüşme yaparken, telefona gelen onay kodu mesajına bakıp, arama esnasında kodlamam gerekti ve bunu yapamadım bir türlü. telefonu kapatmam gerekti. bunun bir çözümü var mı? görüşme esnasında mesajlara girmenin bir yolu var mı?
  • terlemez31 T kullanıcısına yanıt
    Arama esnasında home butonuna basarsanız ana menüye dönersiniz mesajlara girip onay koduna baktıktan sonra ekranın üstündeki (saatin olduğu yerde) arama satırına dokunarak tekrar arama ekranına dönersiniz orada ki klavye ikonuna basarak kodu tuşlayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: terlemez31

iphone'mden bankayla görüşme yaparken, telefona gelen onay kodu mesajına bakıp, arama esnasında kodlamam gerekti ve bunu yapamadım bir türlü. telefonu kapatmam gerekti. bunun bir çözümü var mı? görüşme esnasında mesajlara girmenin bir yolu var mı?

Görüşme sırasında home tuşuna basarak Menüye erişim sağlayabilirsiniz.
  • aynen abi bu aramalarla ilgili benimde çok sıkıntım var gelen aramayı nasıl reddediyoruz ve cevapsız geldiğinde o kişiyi armadan bildirim gitmiyo hep 1 yazıyo orda onu nasıl yapcaz cevaplarsanız mutlu olurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: terlemez31

iphone'mden bankayla görüşme yaparken, telefona gelen onay kodu mesajına bakıp, arama esnasında kodlamam gerekti ve bunu yapamadım bir türlü. telefonu kapatmam gerekti. bunun bir çözümü var mı? görüşme esnasında mesajlara girmenin bir yolu var mı?

Zaten bir tane tuş var cihaz üzerinde nasıl yapamadınız anlamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmet_glryz kullanıcısına yanıt
    mesela biri seni çaldırıp kapattı orda sürekli bir yazıyo anca o kişiyi bi kere araya dokunup kapatınca gitti o bildirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

mesela biri seni çaldırıp kapattı orda sürekli bir yazıyo anca o kişiyi bi kere araya dokunup kapatınca gitti o bildirim

Pardon ?

diyorumki hani çağrı gelinde bildirim oluyo ya kırmızı 1 yazıyo o bildirim gitmiyo anca cağrı bırakan kişiyi arayınca gidiyor
  • quote:

diyorumki hani çağrı gelinde bildirim oluyo ya kırmızı 1 yazıyo o bildirim gitmiyo anca cağrı bırakan kişiyi arayınca gidiyor

Aramasan da o ekranı gordükten sonra gider

off gitmiyo ya :(
  • quote:

off gitmiyo ya :(

Son arama ekranını temizle

öyle yapcaz artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.