Şimdi Ara

Görüntülü konuşma ile noterde satış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , Ankara dan bir araç beğendim fakat işlerin yoğunluğundan gidemiyorum . Galeriden noterde görüntülü satış ile araç alan varmı bu işin riski varmı aracı o şekilde alıp çekiçi ile İstanbul a getirtmek istiyorum , bu yöntemi yapan varsa detaylı olarak açıklayabilirmi olumlu veya olumsuz tarafını şimdiden teşekkür ederim

• Aman hocam çok dikkat et. Ekspertizcileri sıkı takip ederim. Aynı araçtan elinde birden fazla olan kişiler, ekspertize düzgün aracı sokup. Satış yapılacağı zaman pert aracı size sattıklarını duyduktan sonra kimseye güvenilmez.

Eş dost arkadaş yoksa bu tip şehir dışında ekspertiz yapan, destek olan profesyonel siteler var. Onlardan yardım alınabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • way arkadaş insanlar ne meşgul aga .Bi ben araba alcağım zaman uykudan uyuyamıyorudm.

adam araç alıyor gitmeye tenezzül etmiyor ekmek alır gibi video konferans istiyor vaybe
  • Baska şehirden araç alıyorsanız ya o şehirde kendine alıyormuş gibi detaylı bakacak bir tanıdık olacak ya da gidilecek güvenli bir alışveriş için. Bakın her zaman karşınıza dolandırıcı çıkacak demiyorum fakat benim eski araçta normal, önemsiz gördüğüm yıpranma, çizik, ufak göçük vs. sizin için göze batan bir sorun olabilir.

Görüntülü satış diye bir sistemi de ilk defa duyuyorum, öyle bir sistem bildiğim kadarıyla yok (değişiklik olduysa düzeltin lütfen). O şehirde satıcı haricinde bir kişiye vekalet vermeniz gerekiyor.

• Bence düzgün bir ekspertiz merkezini yollayın baksınlar okey alırsanız siz gidip alın ama bu işin riski hariç birşeyler çıkarsa yan yana olmadığınız için ekspertiz paranız hiç olabilir. Ben şahsen denemedim ama internette araçı firmalar olduğunu biliyorum ama nekadar güvenilir kullanmadığım için bilemem
  • Görüntülü bilmem ne mi varmış?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gezenadam ile iletişime geçin böyle bir riske girmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevaplar için teşekkürler daha detaylı öğrendiğime göre işin en büyük sıkıntısı yetki verme aşaması bir tanıdık yolluyacağım yetkiyi ona verdirip olursa almayı planlıyorum . Gezen adama baktım fakat oda pek sağlıklı değil şikayet oldukça fazla bu işte otorapor, ümranoto en iyilerinden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.