Şimdi Ara

Görüntü Bozulması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimde forumdan aldığımg gtx 970 ekran kartı var , kartı takıp çalıştırdığımda normal ekran geliyor bios ekranında normal açılış ekranında her hangi bir sorun problem bulunmuyor fakat windows geldiğinde ekranın bir çok yerinde kırmızı yeşil sarı mavi çizgiler çıkıyor ve 15 20 sn sonra komple turkuaz rengi bir ekran gelip pc kendini kapatıyor burada sorun ne oılabılır ?

Psu kontrol ettim 500w 80 plus Sağlam bir psu

sistemim çok eski ddr2 phenom x3 8259 işlemci var :) deneme amaçlı kart normalde başka bir sistemde denemedim daha deneyeceğim fakat sorunun sistemsel olduğunu düşünmedim

her hangi bir tecrübesi olan arkadaş var mı acaba ?

forumdan r9 280x aldım arızalı çıktı

hd 7950 aldım arızalı çıktı

şimdi forumdan gtx 970 aldım böyle bir sıkıntı yaşıyorum bedevi gibiyim valla çıldırıcam :D

• 2. el kart almanın sonuçları

sorun istemiyorsan sıfır alacaksın 2. el satanlara akrabanmış gibi güvenmeyeceksin

sağlam 2. el kart bulmak çok zor hele yalan söylemeyen satıcıyı da
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

2. el kart almanın sonuçları

sorun istemiyorsan sıfır alacaksın 2. el satanlara akrabanmış gibi güvenmeyeceksin

sağlam 2. el kart bulmak çok zor hele yalan söylemeyen satıcıyı da
    Sorun değil dostum üç kuruşluk ürünler için uğraştırıyorlar hepsi bu iki tanesini geri verdim

baka bu sorun benım sıstemlemı alakalı diye düşünüyorum acaba ? var mı bir tecrüben kart çünkü görüntü veriyor biosta normal açılışta vs bir problem yok windoswda sıkıntı yaşanıyor ,
  • onboard varsa onda dene bir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.