Şimdi Ara

Google One İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
3
Favori
1.117
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Google One depolama üyeliklerinden aylık ve yıllık baz olarak 3 aylık indirimli olarak satın alınabiliyor. Değerlendirmek isteyen veya kullanan için paylaşmak istedim. Verildiyse önceden silerim.

Google One İndirimleri

Google One İndirimleri

• Size has bu fiyat çıkmış bana çıkmadı
  • bende de indirim çıkmadı maalesef. çıksaydı 200 gb lık bölüme geçecektim :( 100 gb çok çabuk doldu

• 3 aylık riskli bu bulut depolamalarda. Alınca yılık alıp ömür boyuna çevirnek gerekli.

İlk defa alacaklar için 3 aylık alıp sonra yıllık alarak devam ettirilebilir.

Üyelik zamanında yenilenmezse yandı gülüm keten helva. Gitti yılların birikimi.

• OkumadanAlma kullanıcısına yanıt

Mevcut veriler siliniyor mu yoksa yeni şeyler mi eklenemiyor?

• matandberenice kullanıcısına yanıt

yeni bir şey eklenmiyormuş. uzun süre bırakırsan silinme ihtimali var.

• matandberenice kullanıcısına yanıt

Hiçbir şey silinmiyor, insanlar bilmeden yorum yapmış.

Diyelim 1TB aldınız ve 700GB depolama (yasal içerik) yaptınız. 700GB veri kalır silinmez, mail alıp gönderemezsiniz.

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

200 GB almıştım,yenileme gününde yenilemeyi unutmuştum. Mail gelmiş,ödeme yaparak yenilemezseniz 15 GB ücretsiz alan hariç veriler silinecek diye. Hemen yeniledim uzattım 1 yıl.

Siz emin misiniz google one 200 gb aboneliğimi yıldönümünde uzatmazsam 15 gn harici verilerin silinmeden duracağını yıllarca.

Silinmez hocam sadece yeni ekleme yapamazsınız kesin bilgi;)

mailde silinecek yazıyorsa silinir google dediyse. yeni değişmiştir belki. eskiden kullanılmayan google hesaplarıda silinmiyordu artık silinmeye başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.