Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

EDGE bağlantısı sürekli açık, 3G kapalı,
    gün içinde sık sık Whatsapp 'tan mesajlaşma,
    en az 2 saat wireless kullanımı,
    en az 1 saat telefon görüşmesi dahil.

Orjinal rom + franco kernel kullanıyorum.

• hocam bu durumda orjinal kernel daha iyi gibi değilmi?
  • Rootbox v4 romda nevbar gizlenmiyormu. Nevbari gizleme tuşuna basinca ana ekran altta nevbar ustte kaliyor.bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim.

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orijinalden alıntı: Emrah1245

Orijinalden alıntı: thebaboli

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar.

2 sene i4 kullandım ön arka jelatinle bir tane bile çiziğim yok. Bu konuda hassasım. Malımı çok temiz kullanırım. Bu telefonu alınca i4 ü hanıma verdim. Kısmetse yaklaşık 5 seneliğine kullanmayı düşünüyorum. O nedenle sorun olsun istemiyorum. Yoksa bende sevmem gülü gaz maskesi ile koklamayı

Telefonu tek elimle kullanmayı sevdiğim için kabalaştırmak istemiyorum. Bumper ı o nedenle düşünmüyorum. Birde bumper kullanan 2 arkadaşın telefonun arka kısmı kırılmıştı. Böyle bir durum olsun da istemiyorum.

Şimdilik 3 kılıf arasındayım.

1. Bu kılıf güven veriyor. Lakin ben ekranı zırt pırt kullanan biriyim aç kapa artema olacak yalama

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-google-nexus-4-e960-yan-flip-cover-85043806

2. Bu kılıfı kullanıp memnun olanlar var. Birde meret ülkemizde satılmıyor. Sipariş geçsek 40 güne felan geliyor. Yani ulaşması güç olunca insan bunu istiyor Arka kısmının şeffaf oluşu yanları koruması da cezbediyor.

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688

Bu kılıfla ilgili özellikle yorum bekliyorum

3. 2 numaralı kılıfın müadili sayılabilecek bir ürün. Ama arka kısmının şeffaf olmayışından ve müadil duruşunda kaybediyor gibi

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-nexus-4-e960-silikon-flexible-kilif-s-line-85095044

Kılıf kullanmamın nedenleri ;

1. Telefon cam. Kılıf sağlam olsun. Kayar düşer kırılır mırılır uğraşmayalım dimi?

2. Sıcaklık bana değil kılıfa gelsin. Kılıf absorbe etsin bende ısınıyor diye dertlenmeyeyim dimi?

3. Temiz bir telefonumuz olsun pis adammıyız biz

Kılıfla ve ekran koruyucu ile ilgili çekincelerim ;

1. Kılıf kabalaştırmasın estetik çok önemli değil de çok da estetiği bozmasın.

2. Ekran koruyucu parmak izi bırakmasın.

3. Ekran koruyucu çıkarıldıktan sonra telefonda leke bırakmasın.

4. Ekran koruyucu telefonun görüntü canlılığını bozmasın. Güneşte kullanımı zorlaştırmasın.

Yardımlarınızın devamını ve diğer arkadaşlarında yardımlarını bekliyorum. Şimdiden Allah razı olsun. İyi geceler.

http://www.hepsiburada.com/liste/clear-coat-lg-nexus-4-full-body-gorunmez-omurboyu-garanti/productDetails.aspx?productId=telkilclearnex4&categoryId=16102&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d16102%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dtelkilclearnex4%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f217722%253d%257blg%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483642_371967_16102%257d%26fh_refview%3dlister

Hocam aradığınız ekran koruyucu bu diyebilirim

Önerin için teşekkür ederim.

Ama o ekran koruyucu hem pahalı geldi bana hemde suya sabuna dokunmadan yapıştırılanlardan istiyorum. Bir kaç arkadaşın mikrofonuna su kaçmıştı. Başımıza durduk yere sorun açmayalım demi :)

http://www.ebay.com/itm/Black-Google-Nexus-4-Ringke-Fusion-Premium-Hybrid-Hard-Case-Cover-Eco-Package-/271163370688

Bu kılıfı türkiye satan yok mu? Yadan en uygun ve hızlı şekilde nerden temin edebilirim.

Telefon bugün yarın elimde olacak. Heyecanımı mazur görün. Yardımlarınızı bekliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017
    Html5 yokmuş indirdim denedim fakat turbo modunda baya bi veri tasarrufu yapıtığını idda ediyor mobil veri ile kullanırken faydalı olabilir

Nasıl anlıyorsunuz HTML 5 olmadığını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 23 Mayıs 2013; 14:53:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017
    Html5 yokmuş indirdim denedim fakat turbo modunda baya bi veri tasarrufu yapıtığını idda ediyor mobil veri ile kullanırken faydalı olabilir

Nasıl anlıyorsunuz HTML 5 olmadığını?

Sahibinden.comda ornegin otomobil sekmesine girdiniz chromeda modelleri asagi kaydirabilirken opera da kaymiyor komple sayfa kayiyor

• Next browser i da tavsiye ederim.deneyin

• Cevaplar için teşekkürler,dediginiz uygulamalari mutlaka deneyecem.Rehberden isimlerin silinmesi çok kötü oldu.Şuan neden kaynaklandigınida bilmiyorum.Ayrica stok rehberden kişileri silmek de imkansiz.Yani en rahatsizlik veren şey bu oldu.Bakalim dediginiz rehber ise yarayacakmi.Teşekkürler...

• arkadaşlar şimdi lg teknik servisle görüştüm win8 desteklemiyor dediler xp falan içinde drivere ihtiyaç yok dediler bende xp bilgisayara taktık tekrar görmedi telefonu yine mtp ile bağlanıyordu onu değiştirince fotograf olanı seçince driverleri yüklemeye başladı bide yukardan bildirim çubuğunu indirince ordaki tethering off tu onuda on yapınca ADB yükledi sonra masaüstüne çıkardığım usb driverlerinide seçince herşeyi yükledi nexus4tollkit çalışıyor artık benim gibi yeni alacaklar bu uyarıları dikkate alırsa kolaylıkla halledebilirler.
  • Bi batarya performansı da benden gelsin o zaman

bu sadece video film ve müzik, müzik dinlerken internetteydim bu kadar gitti ekran parlaklığı otomatik.Wifi açık.

http://imgim.com/8691inciw6320239.png
    http://imgim.com/1122.png

Bu da sadece internette takılarak ,2-3saat wifi açık devamı 2g açık şekilde;parlaklık en düşükte (2dakkalığına usb kablo takılı kalmıştı o kadar

http://imgim.com/5696incie4208012.png
    http://imgim.com/8058incis6317938.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michu9 -- 23 Mayıs 2013; 17:06:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hidoriumen

Cevaplar için teşekkürler,dediginiz uygulamalari mutlaka deneyecem.Rehberden isimlerin silinmesi çok kötü oldu.Şuan neden kaynaklandigınida bilmiyorum.Ayrica stok rehberden kişileri silmek de imkansiz.Yani en rahatsizlik veren şey bu oldu.Bakalim dediginiz rehber ise yarayacakmi.Teşekkürler...

https://www.google.com/contacts/ burdan silebilirsin stock rehberdeki kişileri.
  • Buda benden olsun 50 dakika full parlaklikta real racing 3 oynadim %91 den %60a dustu. Ama nedense real racing cikmadi orda anlamadim bende
     ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Edit: wifi acikti bunlar olurken whatsapdan gonderiler filan oldu oyun sirasinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 23 Mayıs 2013; 17:43:33 >
  • hem nova launcher hemde apex launcher deneyen varmıdır? Nova da sayfa geçişlerinin hızını ayarlayabiliyoruz gerçi ayarsız bile hızlı geçişleri var ama apex baya baya yavaş geçişlere sahip sizde de durum böyle midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

hem nova launcher hemde apex launcher deneyen varmıdır? Nova da sayfa geçişlerinin hızını ayarlayabiliyoruz gerçi ayarsız bile hızlı geçişleri var ama apex baya baya yavaş geçişlere sahip sizde de durum böyle midir?

ikisinide kullandim apex daha yavas ve daha sorunlu novaya gore ... nova daha akici ozellik olarak pek fark yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

arkadaşlar, cihazı 25 nisanda servise götürdüm, kasada çatlak vardı ve burda yazan kronik sorunların birçoğu.. cihaz elime bugün geçti, verdiğim cihaz 302k idi aldığım cihaz da 302k şuan, servis rezalet... normalde cihazı cuma günü almam gerekirdi ancak genel merkezden servise illaki kargo ile göndermeleri lazım imiş cuma günü kargolandı servise bugün ulaştı... bende bugün alabildim, daha elime ilk aldığımda titreşimden gelen aşırı sesi farkettim, nexus 4lerde sık rastlanan bir durummuş, tamam dedim şansımız kötüymüş, fakat yarım saat cihazı kullandıktan sonra cihazın sol üst kısmında bariz ışık sızması olduğunu farkettim.. çok rahatsız oldum, tekrar servise götürdüm, para iadesi talep ettim, fakat ordaki eleman, tüketici haklarına başvurmazsanız lg çeki verirler, başvurursanız da çok uzun sürer dedi, bende değişim istedim, ilk götürdüğümde direk değişim işlemini başlatmamışlardı, bu sefer direk ben oradayken servisteki elemanlara götürdüler sorun olduğu onaylandı ve değişim başlattılar, şimdi genel merkezden onaylanması lazım, umarım bu sefer de 18 gün beklemek zorunda kalmam.. bu cumaya kadar değiştirirler diye tahmin ediyorum bu sefer...
    lg türkiye genel merkezindeki değişim departmanını aradım, ben hüsnü deyip sorunu anlattığımda (tekrardan 2.5 hafta mı bekleyeceğim vs.), evet haberimiz var, not düşüldü, telefonunuz bu hafta içi kesinlikle mecidiyeköy servisinde olur denildi

ve bugün cihazı aldım, işlemci fast, ekran Mükemmel! kullandığım 4 tane nexus 4'ten en iyi ekran bunda diyebilirim, yine alt 2 tarafta çatlak var gibi gözüküyor ama onların kasa birleştirme sırasında çıkan plastik "iz" - "artık" olduğuna kanaat getirdim tekrar servise verip beklemek istemiyorum, cihaz diğerlerinden daha fazla ısınıyor gibi geldi bana şuan ama bilemiyorum belki yaz'ın etkisidir belki stok romda çok voltaj çektiği içindir, usb girişinin yanına bastırında hafif göçme var ( görünür birşey değil sadece elle hissediliyor), titreşiminde de sorun yok gayet sessiz,
    cihaz 303k
    kısacası bütün sorunlu telefonlar bana denk geliyor ve şuan en az sorunlu olanı bu bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüsnü008 -- 16 Mayıs 2019; 2:15:18 >

• Arkadaslar bisey sormak istiyorum bu telefonun pili sizlerinde soyledigi gibi li-po farkli yapiya sahip dendi ama ben pek bisey goremedim bu google neden boyle yani guncelleme de cikarmadi cikacaksa eger pil ve isinma sorununa deginirler mi nolacak bu google in ilgisizligi

• quote:

quote:

arkadaşlar, cihazı 25 nisanda servise götürdüm, kasada çatlak vardı ve burda yazan kronik sorunların birçoğu.. cihaz elime bugün geçti, verdiğim cihaz 302k idi aldığım cihaz da 302k şuan, servis rezalet... normalde cihazı cuma günü almam gerekirdi ancak genel merkezden servise illaki kargo ile göndermeleri lazım imiş cuma günü kargolandı servise bugün ulaştı... bende bugün alabildim, daha elime ilk aldığımda titreşimden gelen aşırı sesi farkettim, nexus 4lerde sık rastlanan bir durummuş, tamam dedim şansımız kötüymüş, fakat yarım saat cihazı kullandıktan sonra cihazın sol üst kısmında bariz ışık sızması olduğunu farkettim.. çok rahatsız oldum, tekrar servise götürdüm, para iadesi talep ettim, fakat ordaki eleman, tüketici haklarına başvurmazsanız lg çeki verirler, başvurursanız da çok uzun sürer dedi, bende değişim istedim, ilk götürdüğümde direk değişim işlemini başlatmamışlardı, bu sefer direk ben oradayken servisteki elemanlara götürdüler sorun olduğu onaylandı ve değişim başlattılar, şimdi genel merkezden onaylanması lazım, umarım bu sefer de 18 gün beklemek zorunda kalmam.. bu cumaya kadar değiştirirler diye tahmin ediyorum bu sefer...
    lg türkiye genel merkezindeki değişim departmanını aradım, ben hüsnü yurdayanık deyip sorunu anlattığımda (tekrardan 2.5 hafta mı bekleyeceğim vs.), evet haberimiz var, not düşüldü, telefonunuz bu hafta içi kesinlikle mecidiyeköy servisinde olur denildi

ve bugün cihazı aldım, işlemci fast, ekran Mükemmel! kullandığım 4 tane nexus 4'ten en iyi ekran bunda diyebilirim, yine alt 2 tarafta çatlak var gibi gözüküyor ama onların kasa birleştirme sırasında çıkan plastik "iz" - "artık" olduğuna kanaat getirdim tekrar servise verip beklemek istemiyorum, cihaz diğerlerinden daha fazla ısınıyor gibi geldi bana şuan ama bilemiyorum belki yaz'ın etkisidir belki stok romda çok voltaj çektiği içindir, usb girişinin yanına bastırında hafif göçme var ( görünür birşey değil sadece elle hissediliyor), titreşiminde de sorun yok gayet sessiz,
    cihaz 303k
    kısacası bütün sorunlu telefonlar bana denk geliyor ve şuan en az sorunlu olanı bu bence.

kasa birlesme yeri kenar kisimlar. alltta

• Telefonu elinizden bırakmazsanız tabiki pil yetmez. Bana rahat 1+ gün yetiyor. Sık sık WiFi internete giren biriyim oyun nerdeyse oynamıyorum.
    Sürekli dışarda net kullananlar yalnızca 2G ağlarını seçsinler çok farkediyor.

• kullanmış olduğum 4 nexus'un 2sinde var bu birleşme yerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Orijinalden alıntı: hidoriumen

Cevaplar için teşekkürler,dediginiz uygulamalari mutlaka deneyecem.Rehberden isimlerin silinmesi çok kötü oldu.Şuan neden kaynaklandigınida bilmiyorum.Ayrica stok rehberden kişileri silmek de imkansiz.Yani en rahatsizlik veren şey bu oldu.Bakalim dediginiz rehber ise yarayacakmi.Teşekkürler...

https://www.google.com/contacts/ burdan silebilirsin stock rehberdeki kişileri.

Harikaymış,insan bilmeyince herşey zor :)Eyvallah bilgi için...Teşekkürler..

• 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.