Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
34.159
Cevap
161
Favori
1.024.256
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Nexus >> ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★
Giriş
    373 Mesaj
    cihazı yeni aldım, rootladım, ve çok merak ettiğim paranoid android romunu da kurdum. ancak aklıma takılan 1-2 nokta var

1)öncelikle stock roma göre renkler aşırı koyu. bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır?

2)güç tuşuna dokunmadan ekranı kilitleyip açmak bu romun özelliklerinden biri sanıyordum. yoksa bunun için ayrı bir uygulama mı gerekiyor?

Orijinalden alıntı: genmex

cihazı yeni aldım, rootladım, ve çok merak ettiğim paranoid android romunu da kurdum. ancak aklıma takılan 1-2 nokta var

1)öncelikle stock roma göre renkler aşırı koyu. bunu değiştirmenin bir yolu var mıdır?

2)güç tuşuna dokunmadan ekranı kilitleyip açmak bu romun özelliklerinden biri sanıyordum. yoksa bunun için ayrı bir uygulama mı gerekiyor?

1.Trickster Mod yükleyip renkleri stock haline çevirebilirsin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigeyes0x0.trickstermod&hl=tr

2.Bildiğim kadarıyla PA'nın öyle bir özelliği yok, şunu indirip halledebilirsin(denemedim): https://play.google.com/store/apps/details?id=me.paranoid.touchcontrolfree (ücretli sürümü de var farkı nedir bilmiyorum) Ayrıca ayarlardan ayarlayıp ses açma/kısma tuşunu da ekranı açmak için kullanabilirsin.

Kolay gelsin.

• Emekli Yönetici
    3051 Mesaj
    Widgetları sabitlemek için bir yol var mı? Elim ekrana dokunsa tutarken yada yanlara dokunsa Widget yan sayfaya geçiyor hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

trickster modda otomatik olarak stok renkler var mı yoksa tek tek ayarlamak falan mı gerekiyor?
    |
    |
    Bahsedilenler: psychedelicamel

trickster modda otomatik olarak stok renkler var mı yoksa tek tek ayarlamak falan mı gerekiyor?

Renk ayarlarında LG diye geçiyor sanırım, tek tek ayarlamaya gerek yok yani.
    |
    |

tamam buldum teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: psychedelicamel

Orijinalden alıntı: SS10

Widgetları sabitlemek için bir yol var mı? Elim ekrana dokunsa tutarken yada yanlara dokunsa Widget yan sayfaya geçiyor hemen

Hocam stock launcher'da yok sanırım. Nova Prime kullanıyorum onda var, tavsiye ederim. Apex'te falan da vardır sanırım.

tamam buldum teşekkürler.

Ne demek
    |
    |

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

1.Trickster Mod yükleyip renkleri stock haline çevirebilirsin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigeyes0x0.trickstermod&hl=tr

2.Bildiğim kadarıyla PA'nın öyle bir özelliği yok, şunu indirip halledebilirsin(denemedim): https://play.google.com/store/apps/details?id=me.paranoid.touchcontrolfree (ücretli sürümü de var farkı nedir bilmiyorum) Ayrıca ayarlardan ayarlayıp ses açma/kısma tuşunu da ekranı açmak için kullanabilirsin.

Kolay gelsin.

Denedim free versiyonunda sadece ekrani acabiliyorsun. Diger hareketler calismiyor

|
    |

• Emekli Yönetici
    3051 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Hocam stock launcher'da yok sanırım. Nova Prime kullanıyorum onda var, tavsiye ederim. Apex'te falan da vardır sanırım.

Ben de Nova kullanıyorum ama sanırım bahsettiğiniz Nova ücretli olan sanırım. Bakayım ona bir, teşekkürler.
    |
    |
    bende parano kurmak istiyorumda o altaki 3 tane tuşcagızı kaydebilirmiyim birde resetlemeden bu iş olmuyormu teli rootladım sonra stock geri döndüm güncelleme gelmez diye bölede tel çok sade oluyor parano pil performansı nasıl .. birde paronun link atabilirseniz çok sevinirim son olarak türkçe mi? birde kernel yüklemek zorunlumu yüklemesem olurmu para indiriyorum şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 21 Mayıs 2013; 19:33:02 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: draco1987

quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907

arkadaslar google asistan acildi

Ben de hala Türkiye de desteklenmiyor yazıyor

ben de calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kfy-1907 -- 21 Mayıs 2013; 19:44:12 >

quote:

quote:

ben de calisiyor.

aynen bende de kullanılamıyor

• Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: onernba

quote:

quote:

quote:

ben de calisiyor.

aynen bende de kullanılamıyor

ben dili bi ara ingilizce yapmıştım normal çalışıyodu Türkçe'ye geçince de bi sıkıntı olmadı dili değiştirip bi deneyin
    |
    |

• GTA Vice City oyununu telefona yükleyip full ayarda açtığım zaman fps düşüşleri yaşıyorum. fakat Galaxy S2'ye Nexus'a yüklenen aynı oyun dosyasını kurduğumda yine full ayarda son derece akıcı şekilde oynuyorum. Hungry shark evolotion oyununda da çok nadir saliselik ekran donma sorununu yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? (menüde, programlarda en ufak takılma donma yok)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 21 Mayıs 2013; 20:01:24 >
    Arkadaşlar sirt cantamdan cikardigimda sarj aletini kirik halde buldum. Bu aralar fazlasiyla goze geldim sanirim once arka cam kirildi simdi sarj aleti.. İnternette en ucuz nerde bulunur telefondan bakmaya calistim ama pek bi sonuc elde edmedim

5814 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

GTA Vice City oyununu telefona yükleyip full ayarda açtığım zaman fps düşüşleri yaşıyorum. fakat Galaxy S2'ye Nexus'a yüklenen aynı oyun dosyasını kurduğumda yine full ayarda son derece akıcı şekilde oynuyorum. Hungry shark evolotion oyununda da çok nadir saliselik ekran donma sorununu yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? (menüde, programlarda en ufak takılma donma yok)

Vice city adreno 320 ile uyumlu degil ve bunun gibi bircok oyunla mali400 cok daha performansli calisiyor. Adreno 320 kagir ustunde ucan kacan bir gpu ama gercege yansitamiyor bu durumu maalesef. Zaten thermal throttling ayri bir dert

|
    |

• Yarbay
    8680 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

GTA Vice City oyununu telefona yükleyip full ayarda açtığım zaman fps düşüşleri yaşıyorum. fakat Galaxy S2'ye Nexus'a yüklenen aynı oyun dosyasını kurduğumda yine full ayarda son derece akıcı şekilde oynuyorum. Hungry shark evolotion oyununda da çok nadir saliselik ekran donma sorununu yaşıyorum. Sebebi ne olabilir? (menüde, programlarda en ufak takılma donma yok)

Ben de en son ayarlarda son derece akici bir sekilde oybayabiliyorum. Rockstar optimizasyon konusunda iyi bir gecmisi olan bir sirket degil.

Orijinalden alıntı: RaymonD7

bende parano kurmak istiyorumda o altaki 3 tane tuşcagızı kaydebilirmiyim birde resetlemeden bu iş olmuyormu teli rootladım sonra stock geri döndüm güncelleme gelmez diye bölede tel çok sade oluyor parano pil performansı nasıl .. birde paronun link atabilirseniz çok sevinirim son olarak türkçe mi? birde kernel yüklemek zorunlumu yüklemesem olurmu para indiriyorum şuan

Kernel yüklemek zorunda değilsiniz.
    |
    |
Bey Azura
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.