Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler telefonda cızırtı ve wifi sorunu var diyor bazıları, ben inanmadım
    var mı böyle bir durum?
  • Bugun itibariyle Rootbox framework-settings-contacts-mms-systemui turkce cevirileri rom a entegre etti artik yeni cikacaragi surumler turkce olarak gelecek arkadaslar saygilar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

beyler telefonda cızırtı ve wifi sorunu var diyor bazıları, ben inanmadım
    var mı böyle bir durum?

bende teknosadan aldm 2 hafta oldu )s3 kullanıodm daha önce) ne cızırtı var ne wifi sorunu sanırım ilk parti mallarda sorun butarz problemler var çünkü forumda aynı konu için ak diyende var kara diyende. bnm telin üretim tarihi 2013 şubatmış kaçıncı parti oluo bilmiorm ama. söylenen herhangibir problem yok ısınma var sadece oda doğal.
  • quote:

var mı böyle bir durum?

Ben ahizeyi kulağıma koyduğumda (ekran açık kapalı, farklı rom/kernel fark etmiyor) bir cızırtı duyuyorum.

Bunun dışında çok memnunum telefondan. Ama cızırtının kaynağı nedir merak ediyorum.

Wifi ile ilgili bir problem yok bende. Bazı arkadaşlar wifide sürekli dalgalanma(dalgalanmadan kasıt nedir bilmiyorum) yaşadıklarını belirtmişlerdi.
    Ancak bu telefonla ilgili de olmayabilir, modemden veya wifinin telefon hattından kaynaklanıyor da olabilir.
  • homescreen kişiselleştirmelerde kullanılan "minimalistic" diye geçen ikonları nereden bulabilirim acaba? bi fikri olan var mıdır? apex launcher'da kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frenze

quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

quote:

Orijinalden alıntı: frenze

Arkadaslar,
    Stok rom icin kisayol menusu portlanabiliyor mu ? Yani bildirim cubugunu indirdigimizde custom romlarda ki gibi ozellestirebildigimiz kisayol menusu var mi ?
    Stok romda her bildirim cubugunu indirdigimde sag kosedeki tusa basmadan kisayollar gelmiyor ?

Bildirim çubuğunu 2 parmakla tutup çekersen köşedeki tuşa basmana gerek kalmaz.

Telefonu genelde tek elle kullaniyorum ve cift parmakla indirme zoruma gidiyor. Varsa boyle bir mod orjinal roma ronup yukleyecegim

Ben notification toggle kullanıyorum. Googgle un kendi toogle ları zaten kişiselleştirilebilir deil. söylediğin gibi al çevir yada iki parmakla çek vs pratik deil.
    Notification toogle direk uyarı ekranında en üste geliyor. İstediğin gibi özelleştirebiliyorsun, ikonların çizimleri dahil. Tavsiye ederim.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.notificationToggle&feature=search_result

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyPC

quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Arkadaşlar cihazdan çok memnunum, kılıf işini de hallettiğim zaman daha da iyi olacak. Şuanlık sorunum batarya, 3 saat küsürlerde genelde 3 buçuk saat ekran süresi alıyorum ve açıkçası az geldi bana, gün içinde cihazı kullanmaya korkar oldum. Juice defender kurdum onunla görüyorum bu süreyi bu arada. Custom romlarda 5-6 saat gören arkadaşlar vardı hatırladığım kadarıyla, bana önerebileceğiniz rom, kernel vs. var mı?

Kılıf arıyorsan önerebilirim.

Kılıf önerebilir misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

Bugun itibariyle Rootbox framework-settings-contacts-mms-systemui turkce cevirileri rom a entegre etti artik yeni cikacaragi surumler turkce olarak gelecek arkadaslar saygilar..

Eline sağlık üstad, buna en çok androidkolik sevinecek rootbox bırakmadı ise (:

@androidkolik
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4hi

quote:

Orijinalden alıntı: Dexxter

Bugun itibariyle Rootbox framework-settings-contacts-mms-systemui turkce cevirileri rom a entegre etti artik yeni cikacaragi surumler turkce olarak gelecek arkadaslar saygilar..

Eline sağlık üstad, buna en çok androidkolik sevinecek rootbox bırakmadı ise (:

@androidkolik

Eline sağlık @Dexxter hocam.

@d4hi

Bende bugün rootbox a geçtim :)

•  ★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★

n11.com daki nexus 4 lg türkiye garantiliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 5 Nisan 2013; 15:03:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahx1987

quote:

var mı böyle bir durum?

bende teknosadan aldm 2 hafta oldu )s3 kullanıodm daha önce) ne cızırtı var ne wifi sorunu sanırım ilk parti mallarda sorun butarz problemler var çünkü forumda aynı konu için ak diyende var kara diyende. bnm telin üretim tarihi 2013 şubatmış kaçıncı parti oluo bilmiorm ama. söylenen herhangibir problem yok ısınma var sadece oda doğal.

ben ilk gelen teknosadan nexus lardan almıştım. bendede bahsedilen problemlerden hiçbiri yok. s desenli slikonla kullanıyorum şuanda o kılıftan sıcaklık bile hissedilmiyor. oyunlarda hafiften hissettiriyor oda her telefonda olan şey, iphone 5 te ısınıyor oyunlarda. web te vs basit uygulamalarda kesinlikle hiçbir ısınma yok. hoparlörden falan konuşurken hiçbir cızırtı gelmiyor. ben menunum ve iyiki almışım.

• Bu daha önce sorulmuştur büyük ihtimalle ama bulamadım;

Stock rom ile kullanabileceğim pil ömrünü uzatan kernel tavsiye eder misiniz?

Aslında her şey stock + rootlu kullanmayı düşünüyordum ama stock'ta pil ömrü oldukça kısa ne yazık ki..

Düzenleme: franco_Kernel r118'i yükledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psychedelicamel -- 5 Nisan 2013; 17:33:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackmagicman
    Kılıf önerebilir misiniz

Çoğu yerde bulamayınca internetten aldım. http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/lg-nexus-4-desenli-silikon-kilif-81816491

Kredi kartı kullanmıyorsanız mobilcadde.comda aynı ürünü başka ödeme seçenekleriyle alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Ege -- 5 Nisan 2013; 17:08:46 >
  • Ocak ayi cıkısli nexus 4 kullananlarda sorun var mi benim ki ocak ayina ait evet var cızırtı hoparlörde ama çok rahatsiz etmiyor suan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovex91 -- 5 Nisan 2013; 19:30:31 >
  • HTC Sensation XL dan buna geçeceğim.Sizce mantıklımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korkunçlu Kadın

HTC Sensation XL dan buna geçeceğim.Sizce mantıklımı

Bence bütçen iyi ise tabiki alabilirsin.Bu fiyata bu telefon çok iyi.CHİP Nisan 2013 sayısında nexus 4 için neler neler demişler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar demin telefonla ilgili bi şey farkettim ses açma kapama tuşlarının üzerine basınca çıt çıt ses geliyor sanki temassızlık varmış gibi bi dener misiniz aynı olan var mı? ses açma kapama tuşlarının üst kısmına basın kasaya yani tuşlara değil.
  • Bende öyle bir sorun yok.
    Tuşların kullanılabilirliğini etkilemediği sürece çok büyük bir sorun olacağını sanmıyorum.
    Ama istersen teknik servise göster.
  • Arkadaslar benim bir sorum olucak telefonumuza gore ucretsiz en iyi navigasyon programi hangisidir ve badava yukleyebiliyormuyuz

• windows 8 leri merak ediordum ama bu fiyata bu donanım olunca insanın canı çekiyo tabi. hemen lmıcam ama merak ettiğim bir iki konu var.

peki u telefonda kaç saat kesintisiz müzik dinleye biliriz. müzik dinlerken şarkıyı değiştirmek için ekranı açmak gerekiyormu.. yoksa ekranı çok sık açıp kapamak gerekicek.

ben şu an sony erricson kullanıyorum. bu telefonda mesela yandaki ses açma kapama düğmelerine basılı tutunca listedki bir sonraki yada önceki şarkıya geçiyor. cenimden bile çıkartmama gerek kalmıyor.. bunda böyle bir işlev varmıdır?

bu etelfona alternatif olarak LG 4x p880 i tavsiye dermisinz yada başka bir telefonu.?
    (çok mu uzun yazdım )
  • 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.