Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaz saatini şebekeden aldığı sinyalle ayarlıyor. Saat dilimi GMT +2'den +3'e değiştirilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüsnü008

quote:

sonunda şu muhteşem telefonu aldım! artık bu konuda çok daha aktif olurum...

şu mesajı yazmadan yaklaşık yarım saat önce teknosadan nexus 4 almıştım, mesajı yazdıktan yaklaşık 5 dakika sonra da telefonumu açtım..
    ve dokunmatiğinin bir kısmı çalışmıyordu, sanal tuşların hemen üst kısmı yani, donanımsal olduğunu biliyordum, elektriğe taktım, ve açıp kapattım, çalışmaya başladı söktüm çalışması durdu, sonra tekrar kapatıp açtım, tekrar çalıştı, 5 saniye çalışıyosa 10 saniye çalışmıyordu, dehşete düşmemin ardından hemen aldığım teknosaya gittim, böyle böyle dedim, aldığım çocuk kasadaydı, 3-4 dakika denedik vs. sonra teşhir ürünle karşılaştırdık onda bir sorun yoktu tabii, neyse tamam dediler bire bir değişim yapacağız, ve yaptık! çok mutluyum, neredeyse kriz geçirecektim telefonumu o şekilde görünce..
    TEŞEKKÜRLER TEKNOSA!
    çıkarılacak sonuç şu, adamına göre ya servisle uğraştırılırsınız ya da hemen değiştirirler.. bu anlattığım olay, istanbul sefaköy armonipark'taki teknosada oldu.
    edit: sorunumun tıpatıp aynısı, aynı bölgesi..

ARKADAŞ BENDE TEKNOSADAN ALMIŞTIM 15 GÜN ÖNCE SENİN ŞİKAYETİ VE VİDOYUDA SEYRDİNCE DİKATE ETMEMİŞTİM .. BAKTIM HEMEN VE BİR OH ÇEKTİM BENDE YOKMUŞ NE BİLEYİM HERKES TEKNOSADAN ŞİKAYET EDİNCE ORDAN ALINAN TEL DEN BEN ŞİMDİLİK MEMNUNUM BİR YAMUĞUNU GÖRMEDİM ..:)

• quote:

Orijinalden alıntı: hüküm

quote:

quote:

şu mesajı yazmadan yaklaşık yarım saat önce teknosadan nexus 4 almıştım, mesajı yazdıktan yaklaşık 5 dakika sonra da telefonumu açtım..
    ve dokunmatiğinin bir kısmı çalışmıyordu, sanal tuşların hemen üst kısmı yani, donanımsal olduğunu biliyordum, elektriğe taktım, ve açıp kapattım, çalışmaya başladı söktüm çalışması durdu, sonra tekrar kapatıp açtım, tekrar çalıştı, 5 saniye çalışıyosa 10 saniye çalışmıyordu, dehşete düşmemin ardından hemen aldığım teknosaya gittim, böyle böyle dedim, aldığım çocuk kasadaydı, 3-4 dakika denedik vs. sonra teşhir ürünle karşılaştırdık onda bir sorun yoktu tabii, neyse tamam dediler bire bir değişim yapacağız, ve yaptık! çok mutluyum, neredeyse kriz geçirecektim telefonumu o şekilde görünce..
    TEŞEKKÜRLER TEKNOSA!
    çıkarılacak sonuç şu, adamına göre ya servisle uğraştırılırsınız ya da hemen değiştirirler.. bu anlattığım olay, istanbul sefaköy armonipark'taki teknosada oldu.

ARKADAŞ BENDE TEKNOSADAN ALMIŞTIM 15 GÜN ÖNCE SENİN ŞİKAYETİ VE VİDOYUDA SEYRDİNCE DİKATE ETMEMİŞTİM .. BAKTIM HEMEN VE BİR OH ÇEKTİM BENDE YOKMUŞ NE BİLEYİM HERKES TEKNOSADAN ŞİKAYET EDİNCE ORDAN ALINAN TEL DEN BEN ŞİMDİLİK MEMNUNUM BİR YAMUĞUNU GÖRMEDİM ..:)

Vatandan alanlarda durum nasıl acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: canocan_07

quote:

Orijinalden alıntı: axisheytan83

youtube dan videoları izledim ubuntu android en guzel alternatif.. + android uygulamalarıda calıstırması.. suan tam surumu cıkmasada kullanıcı deneyımı yayınlandı.. 2 dosyasını ındırdım kurmayı dusunuyorum.. aranızda hıc ubuntuyu kuran kullanan var mı ? + ları - leri nelerdır..

Hosuma gıtmezse tekrar geri donebılırmıyım daha once hıc hirşey yuklemedım. bu olaylarda yeniyim..

http://www.youtube.com/watch?v=f7g-UkYwbiM

Şöyle bir video belki ilginizi çeker.

http://www.youtube.com/watch?v=jK2CAbL6tcw

şimdi gördum teşekür ederim..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fit_on

quote:

quote:

TEŞEKKÜRLER TEKNOSA!
    http://www.youtube.com/watch?v=6cWALwlAhUk

bende de aynı yerde sorun vardı hemen ertesi gün değiştirdim telefonu. galiba bazı nexuslarda olan bi durum ama neyseki değiştirmek kolay oldu..

bozuk çıkan telefonumun işlemcisinden ses gelmiyordu bundan geliyor, ancak işlemci fast çıktı hiç sorun değil benim için

fast olup olmadığını nasıl kontrol edebiliyoruz?

• http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nexus-4-bumber-case-tr-de-ilk-81513875?urvid=2513001

Siyah number hafta ici stoklar da olacak oem ürün bulundu yüzde yüz uyumlu feedback lere bakabilirsiniz.

• arkadaşlar nexus 4'ümü toolkit ile 8. tek adımla unlock cwm root a tıkladım yalnız root adımında waiting for usb debugging enable adımından ileri gidemiyorum :s HATA AYIKLAMAYI ACMAMA RAGMEN orada kaldı birşey olmuyor ne yapabilirim yardım edermisiniz ?

vede aokp son romunu nereden indirebilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/nexus-4-bumber-case-tr-de-ilk-81513875?urvid=2513001

Siyah number hafta ici stoklar da olacak oem ürün bulundu yüzde yüz uyumlu feedback lere bakabilirsiniz.

kardeşim ürünü sen mi satıyosun
  • merhaba

viber ile konusurken kesilme oluyor ayni sorunu yasayan var mi ?
  • cihazı burdan alan arkadaşlar varmı önerirmisnz veya burdan alınırmı? fiyatta iyi galiba veya önereceğiniz yer..
    http://www.herseyenucuz.com/LG-E960-Nexus-4,PR-149.html
  • Arkadaşlar rehberle Facebook'u senkronize edemedim bir türlü, senkronize etmek için tıklayın bölümüne tıklıyorum sağ tarafta halka çıkıyor sonra yok oluyor ve değişen bir durum yok. Yanlış mı yapıyorum, nasıl yapılmalı bu senkronizasyon?

Bir de ana ekrana hava durumu widgetı ekledim ancak hava durumu bilgisi göstermiyor, konum ekli değil diyor. Konumu kendisi bulması işaretli, bulmadı ve bulmaya çalışıyor gibi de değildi, manuel konum ekleme kısmı da kapalıydı sanırım onu da yapamadım. Nasıl çözüyorsunuz bu sorunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lepanto

Arkadaşlar rehberle Facebook'u senkronize edemedim bir türlü, senkronize etmek için tıklayın bölümüne tıklıyorum sağ tarafta halka çıkıyor sonra yok oluyor ve değişen bir durum yok. Yanlış mı yapıyorum, nasıl yapılmalı bu senkronizasyon?

Bir de ana ekrana hava durumu widgetı ekledim ancak hava durumu bilgisi göstermiyor, konum ekli değil diyor. Konumu kendisi bulması işaretli, bulmadı ve bulmaya çalışıyor gibi de değildi, manuel konum ekleme kısmı da kapalıydı sanırım onu da yapamadım. Nasıl çözüyorsunuz bu sorunu?

Face senkronizasyonu nu bende yapamadim rehbere gelmedi resimler bi arkadaş contact + i önerdi o da istedigim gibi olma di yarisinda resim yok du

• quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

MOD] Navigation Bar (Softkeys)
    http://www.android-hilfe.de/modding-themes-fuer-google-nexus-4/376960-mod-navigation-bar-softkeys-hoehe-groesse-aendern.html

Deneyen arkadaslar screen shoot paylassin lutfen :)

http://img694.imageshack.us/img694/9506/screenshot2013033110424.png

Benin gibi stokcular için güzel oldu teşekkürler.

28 dpi çok küçük kaliyor, 32 dpi modladim gözüne ufak gibi gelen 34 lüğü kurabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 31 Mart 2013; 11:16:48 >

• wipe dalvik cache yaparken E:unknown volume for path [/sd-ext böyle bir hata alıyorum.

bu durumla karşılaşan, bilgisi olan var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpyWar -- 31 Mart 2013; 11:00:50 >
  • cihazını satmak isteyen olursa pm ile haberleşelim
  • Kılıf düşünen varsa ilanım günceldir

http://forum.donanimhaber.com/m_72431040/mpage_1/f_/key_//tm.htm
  • Arkadaşlar vatan da indirim var diye gittim senheiser cx200 stret aldım ama telefonla uyumlu değil galiba iğrenç ötesi bir ses geliyor incecik boğuk bir ses moralim bozuldu çok fena. Kardeşimin mx170 daha mükemmel ses veriyor su anda bu modeli kullanan yoktur herhalde bu telefonda. Geri verip değiştirirlermí

• quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907
    quote:

bozuk çıkan telefonumun işlemcisinden ses gelmiyordu bundan geliyor, ancak işlemci fast çıktı hiç sorun değil benim için

fast olup olmadığını nasıl kontrol edebiliyoruz?

basitçe anlatayım,
    usb debugger'i açıp telefonu pc'ye bağlıyosun, sonra şu adrestenhttp://www.wugfresh.com/nrt/ nexus root toolkit'i indiriyorsun, açıyorsun, sol alt köşede advanced utilities var, altındaki launch'a bastığında başka menü çıkıyor, orda sağ altta logcat/bugreport generator var, launch generator'e basıyosun, tamama basıyosun, orda alttaki dump bugreport to file'ye basıyosun, telefondan alıp sana dosyaya veriyor, benimki 2.74 mb örneğin, onu açıp "pvs" aratıyorsun, onun yanında ya -slow- -nominal- -fast- -faster- yazar ya da 1 2 3 4 yazar... 4 faster, 1 slow
    bu dediklerim rootsuz cihazlar için en iyi ve tek yöntem...
    tabi rootlu cihazınız var ise ve busybox yüklü ise direk şurdaki yöntemi kullanabilirsiniz
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2052496

• Arkadaslar Son zamanda telefon görüşmelerimde karşı ile tarafa sesim az gidiyor söyle söyleyeyim mesela eski bir nokia telefonla konuşma Yaparken aynı ses düzeyinde konuştuğum da karşı taraf dediklerimi çok net anlarken nexus ile ayni ses düzeyinde karşı taraf beni anlamıyor telefonumda şu anda xenonhd 6.1+franco kernel var ayrıca faux Speaker kullanıyorum sorunun çözümü ile ilgili tavsiyelerinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.