Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: norton772

İyi ki nexus almamışım. Görebildiğim kadarıyla wifi, ses ve şarj problemleri fazlasıyla var. İphone5 kullanıyorum jb'li ve gayet memnunum. Hanım'a verecektim iyi yeni android cihazlar geliyor diye ama yine hayal kırıklıkları var gibi duruyor. Bakalım xperia z ve s4 ne sunacak? Yine tek gerçek seçenek sanırım s4 kalacak gibi. Bu gidişle cihazlar çıkana kadar emektar efsane s2'imle devam edicem . Şu nexus bi adam gibi pili ve donanımı olan sağlam bir şey çıkaramadı gitti. Hep bir tarafları tırt. İphone alanlara şimdilerde daha çok hak veriyorum. Şarjı iyi gidiyor, kamerası iyi, stabil, malzeme kalitesi iyi. Pek adam akıllı alternatif kalmıyor geriye.

Oncelikle iphonun sarji iyi gitmiyor kamerasinda pembe yansima vb sorunlar var kisitlamanin diger adi stabilite olmus daha kutusundayken cizikli darbeli cikan cebine koyunca yamulan bir hafta bile gecmeden siyab boyalari dokule iphone 5 mi. ?...
    Nexus 4 te speaker sesi yeterince yuksek
    Ahize sesi cok yuksek cikiyor cok yuksek seste birakilirsa parazit yapiyor burada okuyup zorla duymaya calisan insan belkide her telefonda duyacaktir
    Bataryayla ilgili calismalarim devam ediyor yakinda forumdaki arkadaslari buyuk olcude rahatlatacagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Merhaba,

Benim nexus 4 dun geldi amerikadan.

Bugun baya bir kurcaladım.

İphone 4 ten geçiş yaptım.

Merak ettiğim bir şey var

Mesela nexus 4 için ya da genel olarak android telefonu olanlar için OLMAZSA olmaz uygulamalar ve widgetlar nedir?

Böyle ayrı bir başlık var mı açıkcası göremedim

Başka tavsiye edebileceğiniz android ile ilgili forum var ise tavsiyelere açığım

apex launcher , power toggles , widget locker bu makinayı tanınmaz hale getirmeye yetiyor :)))
  • quote:

Yoo, yanlış anladın sen. Ben ciddi ciddi almayı düşünüyordum hatta androkolik ile yazıştık da fakat depolama alanı azlığından ötürü vazgeçtim. Hatta kasası şık da geldi gözüme fakat son anda almadım ki iyi ki de almamışım. Tam bir hayal kırıklığı olurdu benim için çünkü s2'nin üstünde pek bir şey sunmuyor.

bi sözününe takıldım. lütfen beni yanlış anlamayın amacım tartılmak değil. iphone 5 iphone 4 ün üzerine ne sunuyor? ve eklemek isterim şurda yaşanan sorunlar benim cihazım da yok
  • Root box sorunlari: bataraya simgesi kaldirilamiyor kaldirilsa dahi simdi menuden tam gitmiyor.. Telefon sahibine rehberde resim eklerken galeri hata veriyor.. Simdilik bunlar.. Buldukca paylasmaya devam edecegim.. Tabi bulursam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_41

quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

quote:

Arkadaşlar birkaç sorum olacak..
    1.Bir mp3 nasıl zil sesi ederiz
    2.Bir mp3 nasıl bluetoot la gönderebiliriz.
    3.Rehbe de ki kişilerin fotolarını otomatik facebook üzerinden nasıl gösterebiliriz
    4.Hotmail hesabı ekleyebilirmiyiz ekleyebilirsek onu nasıl yapabilirim.

Şimdilik bu kadar :)

1.Herhangi bir mp3 playerda şarkı çalarken menüyü açarsan orada zil sesi yap seçeneği vardır %90... Zedge uygulamasını tavsiye ederim, zil sesleri, wallpaperlar vs...
    2.Bluetooth File Transfer uygulamasını kullan. Her türlü dosya gönderimi için başarılı bir uygulama.
    3.Facebook hesabını telefona eklediysen senkronizasyon kısmından Kişiler'in aktif olduğuna emin ol. Otomatik olarak rehberinle eşleşen kişilerin doğum günlerini, fotoğraflarını vs.. eşliyor.
    4.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hotmail.Z7&feature=search_result

Tam istedğim cevapları alamasam da yine sağol ben program kullanmadan bunların nasıl yapılacağını merak ediyorum

1.Dediğin şekilde mp3 zil sesi yapmaya çalıştım olmadı.
    2.o programı kullanmadan nasıl yapabiliriz
    3.Facebook hesabım telefona ekli senkronizasyon kısmında kişiler de aktif olduğuna eminim ama yine olmadı.
    4.Programın yorumlarına baktımda çoğu kişi olumsuz yorum yazmışlar ii bir uygulama değil sanırım

Yardımlarınızı bekliyorum.

1-Zil sesi yapmak istediğin mp3 ü esfile explorer ile ringtones klasörüne kopyala. daha sonra ayarlardan ses telefon zil sesi medya deposu dediğinde istediğin mp3 çıkacaktır.

2-yine esfileexplorer ile yollamak istediğin mp3 e basılı tut seçenekler çıkacak en altta paylaş var ona tıklar isen istediğin gibi paylaşabilir ve bluetoot ile gönderebilirsin.

3-facebook olayını bende çözemedim daha önceki htc cihazımda kendisi yapıyordu.

4-uygulamalarda e-posta var ordan kurabilirsin ben ordan kurdum ve sorunsuz kullanıyorum. Eğer kullanacak olur isen de dikkat et telefondan siler isen gelen maili sürücüdende siliyor ve bir daha ulaşma sansın azalıyor.

• quote:

İyi ki nexus almamışım. Görebildiğim kadarıyla wifi, ses ve şarj problemleri fazlasıyla var. İphone5 kullanıyorum jb'li ve gayet memnunum. Hanım'a verecektim iyi yeni android cihazlar geliyor diye ama yine hayal kırıklıkları var gibi duruyor. Bakalım xperia z ve s4 ne sunacak? Yine tek gerçek seçenek sanırım s4 kalacak gibi. Bu gidişle cihazlar çıkana kadar emektar efsane s2'imle devam edicem . Şu nexus bi adam gibi pili ve donanımı olan sağlam bir şey çıkaramadı gitti. Hep bir tarafları tırt. İphone alanlara şimdilerde daha çok hak veriyorum. Şarjı iyi gidiyor, kamerası iyi, stabil, malzeme kalitesi iyi. Pek adam akıllı alternatif kalmıyor geriye.

Hocam ben çok sık cihaz değiştiren birisi olarak nedense nexus a geçince duruluyorum ve aklım başka cihazlara kaymıyor. Neden? Çünkü nexus serisi gerçekten farklı. Bu kullanıcıdan kullanıcıya göre değişir.

Arkadaşımda da iphone 5 var. Stabil olduğu doğru ama jailbreak olmadan...Hatta orjinal yazılımında bile en solda ki arama kısmına geçerken lag dediğimiz olay bazen iphone 5 dede oluyor...Hatta telefonu internette gezerken kitlemişliğim bile var...(arkadaşım hiç jailbreak yapmadı) Yani sonuç olarak o da kusursuz değil. Şarj konusuna gelecek olursak piyasa da ki en iyi şarj ömrünü sunan telefon note 2 şuan. Önceki mesajlarımda da dediğim gibi note 2 ile akşam 5 de şarjım %25-30 kalırken nexus 4 de bitiyor. Ama şunu da söylemek gerekiyor ki ben telefonun CANINA okuyan bir insanım. Yani hiç bir şeyden kısmam...Yok konum ayarıymış yok ekran parlaklığı azdaymış yok 2g ye almakmış gibi. Note 2 ile kabaca bir kıyaslama yapacak olursak ;

Note 2 3100 mah bataryası ile full kullanımda 12 saat gidiyor ise
    Nexus 4 de 2100 mah ile full kullanımda 8 saat gitmesi gayet normal diye düşünüyorum.

Şarj konusunda da ayrıca iphone 5 deki yapılamayan şeyleri de yaptığımızı unutmayalım. Ayrıca iphone 5 den de şarj konusunda daha aşağı kalır bir yanı olduğunu sanmıyorum. Ekranı daha büyük olmasına rağmen. Sizi aydınlatmak adına ben yukarıdaki bahsettiğiniz sorunların hiçbirini yaşamıyorum. (wifi, ses ve şarj problemi)

Saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

quote:

Orijinalden alıntı: Yudmud

quote:

Orijinalden alıntı: teknobah

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Xperia Z ile Nexus 4 arasında kaldım. Şu anda Galaxy Nexus kullanıyorum. İşlemcileri aynı. Z ekranda önde. Batarya konusunda bir şey bilmiyorum. Fiyat olarak düşünürsek de Nexus önde. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

1080p ekran ve s4 pro adreno 320 ikilisi performans vermeyecektir. o yüzden nexus 4 tabiki ayrıca o rezalet ekranla xperia z nasıl nexus 4 ten iyi onu anlamadım. nexus 4 batarya olarak memnun etmeyebilir sadece, kağıt üstünde xperia z nin daha çok pil harcaması lazım ama saf android biraz pili içiyor kullanırken gördüğüm kadarıyla

Ekran konusunda bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Batarya konusu beni düşünürüyor. Aşırıya kaçmayan bir kullanımla bir günü çıkarsam yeter. Bu durumda nisanın başında Nexus 4 benimdir

hocam xperia z.ye yetecek kadar paran varsa galaxy s4 al kafana bak

S4 istemiyorum ya. Nexus 4 - Xperia Z - HTC One - Yeni Nexus

neden hocam plastik diye mi. O zaman çekbi kılıf kafana bak.

Daha birkac gun once yuzeysel olarak tanitilan kullanici deneyimi batarya performansi hizi saglamligi testleri donanim uyumlulugu kronik sorunu olup olmadigi turkiye gelis tarihi net fiyati sartlari neredeyse hicbir seyi netlesmemis bir telefon veya baska bir cihazi bunlarin tam aksi bir durumdaymis gibi fikir soran bir kisiye "s4 al kafana bak" seklinde tavsiyede bulunmak ne derece dogrudur?

Sorun çıkacağını pek zannetmiyorum. Zaten şimdi almayacaksınız. Biraz daha bekleyeceksiniz. Siz alana kadar her şey belli olur. Ve zaten S4, ONE'den daha önce TR'ye gelmesi bekleniyor.

• quote:

quote:

Oncelikle iphonun sarji iyi gitmiyor kamerasinda pembe yansima vb sorunlar var kisitlamanin diger adi stabilite olmus daha kutusundayken cizikli darbeli cikan cebine koyunca yamulan bir hafta bile gecmeden siyab boyalari dokule iphone 5 mi. ?...
    Ahize sesi cok yuksek cikiyor cok yuksek seste birakilirsa parazit yapiyor burada okuyup zorla duymaya calisan insan belkide her telefonda duyacaktir
    Bataryayla ilgili calismalarim devam ediyor yakinda forumdaki arkadaslari buyuk olcude rahatlatacagim.

Arkadaşım niyetim tartışma çıkartmak değil. Ben tespitte bulundu. Ayrıca pil konusunda nexustan çok çok iyi olduğuna emin olabilirsin. Zaten gsmarena testlerinde açık farkla İphone 5 önde. Ben sıkı bir androidçiyim fakat bir süreliğine iphone5 kullanıyorum ve bunlar benim objektif olarak gördüklerim. Ayrıca kamera konusunda iphone'un hepsinden daha iyi olduğunu ( Nokia hariç) bir çok otorite belirtiyor, ben demiyorum dikkatini çekeyim. Pembelik olayı başka başka markalarda da görülüyor ve araştırdığım kadarıyla Safir cam kullanımı sonucu dslr makinelerde dahi görülebiliyormuş. Benim cihazım jailbreakli ve android kullanımına yakın kolaylıkları yükledim kullanıyorum. Orijinal hâli çok sıradan ve sıkıcı bunu da açık açık söylerim, gocunacak bir şey yok. Belki yarın tekrar android cihaz alıcam ama bu asla nexus4 olmaz. Ama pil konusunda çok ciddi fark var, üstelik çok daha küçük pil kullandığı halde. Web browsingde pil tüketimi çok başarılı iphone'da. Ayrıca ben denemek için aldım ve jb yaptıktan sonra çok hoşuma da gitti ne yalan söyleyeyim. Hala stabil hala takır takır. Üstelik jb yapmak ve tekrar orijinale dönmek androidden kolaymış. Bir iki programla video atmak, zil sesi vs işler de kolaymış. Sadece etrafınızda pek jb'li kullanan olmadığı için dikkatimizi çekmiyor ve bilinmeyen zormuş gibi geliyor. Sezar'ın hakkı Sezar'a !

• quote:

Orijinalden alıntı: amermer

quote:

Orijinalden alıntı: ViLLazZo

Bugün telefonu alalı 3 gün oluyor.Ne bir wifi ne de bir cızırtı problemi yaşamadım.İyiki almışım diyorum.Bataryayı da rom+kernel ile idare etmeye çalışıyorum şimdilik.Güncellemeler ile birlikte mutlaka şarj süreleride tatmin edici seviyelere gelecektir.

Ben de geçen hafta Ankara Cepa'daki Teknosa'dan aldım telefonu. Burada anlatılan hiç bir olumsuz durumla karşılaşmadım. Telefondan ne elektronik ne de mekanik hiç bir ses gelmiyor. Sadece şarj olurken belli belirsiz ısınıyor. Cihazı aldıktan sonra 4.2.2 ye upgrade yaptım o kadar. Bu arada 4.2.2'ye upgrade için illa SIM kartı takmak gerekmiyor. Aldığım gün SIM kartımı kestirtememiştim, WiFi üzerinden firmware download edip upgrade işini kendisi otomatik olarak yaptı. Root, ROM ve kernel işine hiç girmedim.

Şarjının az gittiği doğru. Ben masa başında çalıştığım için çok sorun olmuyor. Öğleden sonra şarja takıyorum, şarj olana kadar bekleyip çıkartıyorum. Ertesi gün öğleye kadar idare ediyor. Facebook sürekli açık.3G'yi hiç kullanmıyorum. Şirket ve evde WiFi olduğundan WiFi sürekli açık. Şirket exchange mail hesabı ile kişisel Yahoo e-mail adreslerimi tanıttım. Şirkette ya da evde değilsem 2G üzerinden mail alıyorum. Zaten gün boyu bilgisayar başında olduğum için telefondan Internet'e hiç bağlanmıyorum. Akşamları donanımhaber ve baktığım bir kaç haber ve forum sitesine telefondan giriyorum.

Bu koşullarda cihaz benim için ideal.

Ben telefonda oyun nedir bilmem.Daha 1 tane bile yüklemedim. Konuşmak,mesajlaşmak,internet,fotoğraf gibi klasik olan şeylerin dışında pek birşey yaptığım söylenemez.Örneğin ipad alıp jailbreakten sonra hemen hemen hiçbirşey yüklemeyen biriyim Bu telefonada rom+kernel atıp sadece ufak tefek kişiselleştirmeler yapan biriyim.Akşam şarja koyuyorum full olduktan sonra diğer akşama kadar rahat rahat idare ediyor beni hatta %30 falan kalmış oluyor.Wifi ve 3g hemen hemen hep açık.Bugün 2g ile kullanayım dedim sanki daha çok şarj yedi gibi geldi tekrar döndüm 3g ye Sonuç olarak N4 benim içinde oldukça ideal.Tasarımına zaten diyecek söz yok.

• Telefonda hıc bozukluk var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

quote:

Orijinalden alıntı: draco1987

Merhaba,

Benim nexus 4 dun geldi amerikadan.

Bugun baya bir kurcaladım.

İphone 4 ten geçiş yaptım.

Merak ettiğim bir şey var

Mesela nexus 4 için ya da genel olarak android telefonu olanlar için OLMAZSA olmaz uygulamalar ve widgetlar nedir?

Böyle ayrı bir başlık var mı açıkcası göremedim

Başka tavsiye edebileceğiniz android ile ilgili forum var ise tavsiyelere açığım

apex launcher , power toggles , widget locker bu makinayı tanınmaz hale getirmeye yetiyor :)))

örnek gerçi widgetlocker lockscreen i çözme aşamasındayım başlangıç kilit ekranı :)

• @norton772
    Amaciniz tartismak degilse bir cihazi elestirirken karsisina rakip koymamali bunu yapacaksanizda elestirilen cihazin kullanicilarina soylemeyeceksin aksi halde tartisma cikacagini ongormek zor olmasa gerek
    İphoun kotu degil sorunlu bir kamerasi var dedim
    Kasa kalitesi diger bircok yonuyle elestirdim ama ben elestirilerimi gidip iphone ana basligina yazmadim!
    Jailbreak ne zaman yapsam bir hafta on gun sonra raydan cikiyordu bende
    3 iphone 5 degistirdim daha beni sarj yonunden mutlu eden cikmada sarj konusunda gece birakip sabah %1 gibi fantastik rakamlar sunan telefonumdu
    Benimde amacim tartisma cikarmak degil ama nexusu elestirirken iphoneun yucelmesine sessiz kalamam.bir telefonu kotuleyeceksiniz kullanicilarinin icinde ve baska bir telefonla kiyasliyarak yapmak hatadir

• @the_alien89, ben İphone 4 kullanmadım hiç. Ben s2'yi dibinde kadar kullandım ve hala kullanıyorum. Herkesin bir cihazdan beklentileri vardır. Benim beklentim uzun pil ömrü, stabilite, iyi kamera, güneş altında iyi bir parlaklık, şıklık, hız, depolama alanı,uygulama çeşitliliği, verimlilik, kişiselleştirme. Benim cihaz jailbroken ve bir kaç tweak yükleyerek istediğim hemen herşeyi elde ettim. Saydığım maddelerden depolama, parlaklık, pil, konularında nexus eksik. Not: benim cihaz 64 Gb. Bizim yeşilcin sitesinde elmasdag hocam da bir süreliğine iphone'a geçti ve pil konusunda hem fikiriz ( (s3'ten uzun gidiyor) nexus s3'ten kısa pil ömrü sunuyor bu arada dikkat). Ekran büyüklüğü aynı neredeyse çünkü sanal tuşlar ekranı ufaltıyor. Benim s2 ile baktığımda anca onun ekranı kadardı teknosa'da incelediğimde. İphone'da s2'nin biraz daha ince versiyonu işte . Bunlar benim kendimce görüp sonuç çıkardığım şeyler. Kimse katılmak zorunda değil. Ben en iyisi budur da demiyorum ama benim için nexus'tan güzel. Ben isterim google şöyle sağlam bir cihaz yapsın sürsün piyasaya biz de bakalım keyfimize ama hep birşeyleri eksik işte.

• quote:

@norton772
    Amaciniz tartismak degilse bir cihazi elestirirken karsisina rakip koymamali bunu yapacaksanizda elestirilen cihazin kullanicilarina soylemeyeceksin aksi halde tartisma cikacagini ongormek zor olmasa gerek
    İphoun kotu degil sorunlu bir kamerasi var dedim
    Kasa kalitesi diger bircok yonuyle elestirdim ama ben elestirilerimi gidip iphone ana basligina yazmadim!
    Jailbreak ne zaman yapsam bir hafta on gun sonra raydan cikiyordu bende
    3 iphone 5 degistirdim daha beni sarj yonunden mutlu eden cikmada sarj konusunda gece birakip sabah %1 gibi fantastik rakamlar sunan telefonumdu
    Benimde amacim tartisma cikarmak degil ama nexusu elestirirken iphoneun yucelmesine sessiz kalamam.bir telefonu kotuleyeceksiniz kullanicilarinin icinde ve baska bir telefonla kiyasliyarak yapmak hatadir

Ama ben bunu alacak iken diğerini aldığım için karşılaştırdım. Neyse gocunduysanız yazmam olur biter. Neticede burası bir paylaşım platformu, eğrisiyle doğrusuyla tartışılarak ortak bir paydada buluşmak biz nihai tüketicilere yol gösterir ve bundan nemalanacaklar da bizleriz haksızmıyım. İkisi de babamın oğlu değil, bana ne google yada apple'dan.

• quote:

quote:

meraklandim nedir bu batarya olayi

batarya konusunda kisisel kullanimlara gore burada verilen değerler farklilik gösteriyor bu gayet normal. kiminin degerlerine bakarken ne kadar iyi diyoruz kimine çok az diyoruz. ama sonusta tel ayni pil ayni. rom kernel falan farkliliklari saymiyorum ki zaten fark yaratsada bir yere kadar olur.
    dediğim gibi kullanim farkliliklari illaki herkeste degerlerin farkli cikmasini sagliyor. o yuzden bence telin bekleme sureleri, film izleme, muzik dinleme vb.. durumlardaki batarya performansi bize diger nexus yada farkli tellerin batarya performanslarini kiyaslama sansini verebilir.

kendimden ornek vereyim sarj denemelerine;
    1) baslarda gece uyku modundayken sabaha karsi %8-10 civari düşüş oluyordu. wifi ve 3g acik olarak. sonra ikisinide kapadim 2g sebekeyi sectim. 5 6 saatlik surede %8-10 düşerken bu sefer 15 saatlik sürede %10 düşüş oldu. aslinda onceki telime gore bu bile fazla geldi bana(iphone4)
    2) film konusu var yada video diyelim. 2 saatlik bir video oynatmada %36-40 lik bir dusme oluyor. bu değerde cok yüksek. en kotu ihtimalle %28-30 larda olmasi lazimki idare ediyor diyelim. nerdeyse iki kati fazla pili sömürüyor.

bu iki husustaki pilin performansi benim için çok önemli. bu yuzden ozellikle buna dikkat ediyorum. bilmiyorum sizlerde nasildir bu degerler.

video izlerken niye bu kadar şarj harciyor, cpu ile alakali degisikler yaparak bu degerleri düşüremez miyiz, bu konularda da çare aramak lazim.

• quote:

quote:

quote:

3.Rehbe de ki kişilerin fotolarını otomatik facebook üzerinden nasıl gösterebiliriz

1.Herhangi bir mp3 playerda şarkı çalarken menüyü açarsan orada zil sesi yap seçeneği vardır %90... Zedge uygulamasını tavsiye ederim, zil sesleri, wallpaperlar vs...
    2.Bluetooth File Transfer uygulamasını kullan. Her türlü dosya gönderimi için başarılı bir uygulama.
    3.Facebook hesabını telefona eklediysen senkronizasyon kısmından Kişiler'in aktif olduğuna emin ol. Otomatik olarak rehberinle eşleşen kişilerin doğum günlerini, fotoğraflarını vs.. eşliyor.
    4.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hotmail.Z7&feature=search_result

Tam istedğim cevapları alamasam da yine sağol ben program kullanmadan bunların nasıl yapılacağını merak ediyorum

3.Facebook hesabım telefona ekli senkronizasyon kısmında kişiler de aktif olduğuna eminim ama yine olmadı.
    4.Programın yorumlarına baktımda çoğu kişi olumsuz yorum yazmışlar ii bir uygulama değil sanırım

Program kullanmak işini kolaylaştırır. Neden program kullanmadan yapmak istediğini anlamadım.

Android dünyasında işlerini kolaylaştırmak için uygulama yüklemek zorundasın. Uygulama olmadan dosyaları bile göremezsin, sen göndermeye çalışıyorsun.

En azından bir dosya görüntüleyici yüklemen lazım. (ES File Explorer mesela) Ayarlar > Ses > Telefon Zil Sesi kısmına tıklarsan medya kütüphanesini açar. Dosya yöneticisi yüklersen bir ekran gelir ve Dosya yöneticisiyle mi yoksa medya kütüphanesiyle mi zil sesini seçmek istediğini sorar. Mp3lerini seçebilmen için dosya yöneticisi yüklemen lazım.

Bluetooth dosya gönderimi için Bluetooth File Transfer yüklemelisin. Başka yöntemler de var araştır bulursun.

Mail için de stok mail uygulamasını kullanabilirsin.

• Cihazı fabirka ayarlarına döndürdüğümde mp3 ler ve resimler kaybolurmu yoksa sadece sistem dosyaları mı sıfırlanıyor.
  • quote:

hocam haklı olduğunuz yerler var, düşüncelerinize saygım sonsuz. evet iphone 5 in hem arka hemde ön kamerası gerçekten iyi. pil ömrüne bişey diyemeyeceğim çünkü kullanmak nasip olmadı. ben nexus u geçen hafta aldım ve şu anda 1 gün 3 saati doldurdu daha %40 şarjı var( tabiki yoğun kullanımda değil.). depolama kısmı keşke 32 gb olsaydı bana fazlasıyla yeterdi. 16 gb bazen yermeye biliyor. sanal tuşlarda ekrana dahil olduğundan güç tüketimine etkisi olacaktır onları hariç tutmamak gerekiyor. ben iphoe 4s kullandım, inanın iphone 5, iphone 4s üzerine hiç birşey getirmedi. aksine özellikle kasa kalitesinde vasat denilebilecek seviyeye düşüldü iphone da. gün ışığında kullanımdan bahsetmişsiniz. yarım saat önce dışardaydım ve eskişehirde güneşli bir gün var gayet netti ekran(özellikle 5800 dan sonra ). iphone jb yaptığımda bir süre sonra telefon sapıtıyordu ki bende aldığım telefonun hakkını veren biriyimdir. son olarak piyasaya çıkan hiç bir cihaz tam olmayacaktır bu sözüme güvenebilirsiniz.

tüm bunların dışında saydıklarınız bu nexus 4 te de mevcuttur

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 19 Mart 2013; 16:15:21 >

• quote:

quote:

quote:

total commander ile sd kartın rootuna media klasoru açıyorsun
    audio/alarms
    audio/notifications
    ringtones

bu klasorlere istediğin mp3 leri atıp sonra gidip seçebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: bozoo1903

Beyler şu ahizeden gelen cızırtı için servise göndereceğim telefonu. Daha 2 haftalık ama yapacak bir şey yok. TeknoSa'dan aldım ürünü. 3 arkadaş aldık aynı telefonu. Ben ve bir arkadaş teknosa'dan diğeri istanbul bilişimden aldı.

Ürünün değişimini kabul ettirip ücret iadesi talep edeceğim. Sebebi ise yurtdışında bir forumda okuduğum ahize problemi için biri daha başvurmuş cihaz değişmiş ve söylediği ya gerçekten donanım arızası yada firmware düzeltilmiş. İlk parti üretimde bu sıkıntı olmuş olabileceğini belirtmiş. İstanbul bilişimden alan arkadaşın cihazını kontrol ettik bizim yaşadığımız ve harici bir problem yok. Ücret iadesinden sonra cepkask ile istanbul bilişimden almak.

Tahminim olan İstanbul Bilişim'in ikinci ve sonraki parti üretim cihazlarını sattığı. Bu konu da bilgisi olan arkadaşların paylaşmasını rica ederim.

bende teknosadan aldım cihazı herhangi bir problem yaşamıyorum cızırtı falan bir şey duymadım . inşallah değiştirirler ürünü

• 
Sayfa: önceki 254255256257258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.