Şimdi Ara

★★★GOOGLE NEXUS 4 KULLANICILAR KULUBU (İLK SAYFAYI OKU-SOR)★★★ (1505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33.911
Cevap
149
Favori
1.066.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam doğru romu atarsanız birsey olmaz ama her ihtimale karşı efs klasörünü yedeklemeni tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyanogenmodda ekranı sarı olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozqur333

cyanogenmodda ekranı sarı olan var mı ?

yanlış kernel flashlarsan olur o. cm için özel kernel flashlaman lazım
  • Arkadaşlar merhaba lg g2 telefonum var bir arkadaşım. Nexus 4 + 400 tl veriyor sizce degiseyimmi

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih1983

Arkadaşlar merhaba lg g2 telefonum var bir arkadaşım. Nexus 4 + 400 tl veriyor sizce degiseyimmi

Bence hayir.

• Ya arkadaşlar bu power tuşuna çözüm bulunamadı mı iyice deli oldum
  • quote:

Arkadaşlar merhaba lg g2 telefonum var bir arkadaşım. Nexus 4 + 400 tl veriyor sizce degiseyimmi

Şuan sıfır LG G2 en ucuzu 1120 TL. Nexus 4' de 600 liradan satışa çıkarırsanız çatlak vs. yoksa rahat satılır. Yani kabul etmenizi öneririm Nexus 4 bir süre kullanırsınız performans bakımından değil de multimedya ve kamera konusunda memnun kalmazsanız elinizde 1000 TL para olur. ben olsam kabul ederdim
  • Arkadaşlar şu fotoğraf çekerken ara sıra oluşan sistemi yeniden başlatma sorunu için bir çözüm bulundu mu? Bilenler yanıtlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alito -- 6 Ağustos 2014; 1:43:29 >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    hımm mantıklı teşekkürler kardeşim
  • cevap için teşekkürler fakat neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Şuan sıfır LG G2 en ucuzu 1120 TL. Nexus 4' de 600 liradan satışa çıkarırsanız çatlak vs. yoksa rahat satılır. Yani kabul etmenizi öneririm Nexus 4 bir süre kullanırsınız performans bakımından değil de multimedya ve kamera konusunda memnun kalmazsanız elinizde 1000 TL para olur. ben olsam kabul ederdim

Nexus 4 miladını dolduruyor ve g2'den nexus4 geçersen isyan edersin batarya yüzünden. Ha evet ben paraya çeviricem telefonu dersen mantıklı. G2 hala dev bir telefon yeni çıkan amiral gemi modellerinden günlük kullanımda eksik kalır yanı yok performans farkını bile günlük kullanımda farkedemeyebilirsin ;) Anlıycan para lazımsa takasla nexus4 performans canavarıdır ama para lazım değilse yanından bile geçme ;)

• Bir kaç soru soracağım cevaplarsanız sevinirim.

1- rom atınca imei gitme durumu var mı? çünkü bildiğim imei romun içinde gömülü.
    2- nexus 4 ün full brick olma durumuvar mı varsa olasılığı nedir ve nasıl olur.
    3- bootloader kilidi tekrar kapanıyor mu kapanıyorsa nasıl
    4- son soru olarak benim android sürümüm 4.4.4 xda daki son sürüm toolsu kullansam sorun yaşar mıyım.

teşekkürler..
  • quote:

Nexusu satacaksan takas et, kullanacaksan düşünmeden reddet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peyloride

quote:

Orijinalden alıntı: muhammet2828

arkadaşlar 2 gün önce nexus 4 ümü çok tuzlu bi denize düşürdüm tamamen girdi çıkarıp kuruladım sonra saç kurutma makinesiyle kuruttum sonra açıldı.Bikaç saat çalıştı kapandı ama farkettimki sadece ekran gidiyor ve ertesi gün tamamen kapandı şarja takınca kırmızı ledi de yandı şuan tamamen tepkisiz kırmızı led dahi yok muhtemelen garanti dışı kaldı neyapmamı tavsiye edersiniz... :/ @Peyloride

Muhtemelen anakartı yaktınız. Tamire vermekten başka çareniz gözükmüyor.

Özellikle tuzlu sudan çıkarılan telefonu kuruttuğunuzu sanıp asla açmamanız gerekirdi. Muhtemelen kısa devre ve/veya oksitlenmeye sebep oldunuz. O sırada bir telefoncuya götürseniz, saf alkolle temizlerler; sorun kalmazdı. Kırmızı led bir çok şeye tabii olacağı gibi geneli kritik hasar manasına gelir. Eğer kırmızı led bile alamıyorsanız, pek fazla ümidin olduğunu söyleyemem.

Hocam mesajı okurken kırmızı led'in kritik hasar olduğunu dediginizi gördüm dun telefonun %4 şarjı kalmıştı birden karardı ekran açmaya çalıştım açılmadı şarja taktim kırmızı led yanmaya başladı geri çektim tekrar taktim tekrar yandı kırmızı led bi 15 dk falan bekledim sarjdan çekip sonra düzeldi , 1 ay falan önce de telefonu gece yatarken kapatmistim sabah açmaya çalıştım acilmamisti ,sarja taktim telefon tepki vermemişti(ses kısma ve power tuşuna basınca bile bi tepki yoktu) 1 gün uğraştım duzelmedi sonraki gün tekrar denedim acilmisti , ne yapmamı onerirsiniz ? ROM ,root,hiçbirşey yok telefonda

• quote:

Orijinalden alıntı: suso9292

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

quote:

Nexus 4 miladını dolduruyor ve g2'den nexus4 geçersen isyan edersin batarya yüzünden. Ha evet ben paraya çeviricem telefonu dersen mantıklı. G2 hala dev bir telefon yeni çıkan amiral gemi modellerinden günlük kullanımda eksik kalır yanı yok performans farkını bile günlük kullanımda farkedemeyebilirsin ;) Anlıycan para lazımsa takasla nexus4 performans canavarıdır ama para lazım değilse yanından bile geçme ;)

aslında nexus 4 ü tercih etmemin nedeni rom atmak istiyorum miui vs falan g2 yi radyo var diye aldım 1 hafta önce ama lg 311K sonrası g2 lerde radyo çipini çıkarmış o yüzden G2 nin bir esprisi kalmadı ondan dolayı takas etmek istedim

• fenerliso kullanıcısına yanıt
    hayır satmıcam kullanamak için off yaaa neyapacağımı şaşırdım G2 de radyo var diye aldım ama lg radyo çipini çıkarmış son serilerde
  • metabisülfit kullanıcısına yanıt
    Cümlemi tam okuduysanız, bir çok şeye tabii olabileceği gibi genelde kritik hasar manasına gelir demiştim. Yazdığınız senaryolara göre korkmanız gereken bir şey yok.

N4'deki bataryalar asla tamamen boşalmaz. Yani demek istediğim olması gereken odur. Ancak bazı durumlarda, dün yaşadığınız olay mesela, kalibrasyon sorunları vs. yüzünden cihaz bataryayı boş sanabiliyor. Böyle bir durumda telefonu bir süre şarja takılı bırakmak sorunu çözer.

1 ay önceki sorununuz ise muhtemelen bir programın yine şarjınızı komple bitirmesinden dolayı oluşan bir durum. Belki de başka bir şeydir tam emin değilim fakat, önemli bir şey olsaydı; telefonu tekrar açamazdınız.
  • quote:

hayır satmıcam kullanamak için off yaaa neyapacağımı şaşırdım G2 de radyo var diye aldım ama lg radyo çipini çıkarmış son serilerde

Nexus 4'de de radyo yok. Ben olsaydım G2'yi bırakıp Nexus 4'e geçmezdim.

• Peyloride kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • 
Sayfa: önceki 15031504150515061507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.