Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resmi fiyat amerika için 299dolar(8gb), avrupa içinse 349 euro(16gb), amerikadaki 16lıklar ise 349dolar yani yaklaşık 630 tl civarı, türkiye fiyatı en az 1200TL civarı olacağı kesin ancak amerikadan getirilen pasaport kayıtlı 349dolarlık cihazlar 1000 TL belki de daha az bir fiyat ile parelel ithalat siteleri ve dükkanlardan bulunabilir. Ben androidtelefonlari.com sitesinden uygun fiyatta satış bekliyorum, bekleyip göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

iphone 5 daha iyi.

selçuk inan galatasarayda

hocam buradadamı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

quote:

quote:

iphone 5 daha iyi.

hocam buradadamı?

Düşündüm düşündüm en iyi bu lafla cevap verilir dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Bunela?

resmi fiyat amerika için 299dolar(8gb), avrupa içinse 349 euro(16gb), amerikadaki 16lıklar ise 349dolar yani yaklaşık 630 tl civarı, türkiye fiyatı en az 1200TL civarı olacağı kesin ancak amerikadan getirilen pasaport kayıtlı 349dolarlık cihazlar 1000 TL belki de daha az bir fiyat ile parelel ithalat siteleri ve dükkanlardan bulunabilir. Ben androidtelefonlari.com sitesinden uygun fiyatta satış bekliyorum, bekleyip göreceğiz

Benimde tek umudum o site. Mail attım ama pek sallamadılar cevap yok

• bakıldığında daha önce bir çok alışverişim olan sanalreyonum.com sitesi de çok uygun fiyattan telefon satıyor ancak ürün portföyü biraz kısık, n4 ü satarlarsa oradan da alınabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Orijinalden alıntı: Elessar Eredhian

quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

Hocam konuyu da güncelle yahu. Resimleri değiştir, özellikleri yaz, çıkan videoları ekle...

hocam diğer nexus sayfasında yapıyordum o uygulamayı, sonra forum içinde burası nexus reklam kısmı değil kullanıcı kulubu, gereksiz kalıyor onlar ilk sayfayı boş şeylerle doldurmanın anlamsız oldugu konusuldu ve tekrar düzenlendi
    http://forum.donanimhaber.com/m_60744861/tm.htm
    bu linkteki konuyu incelerseniz bu konuda buna benzer şekilde olacak daha dogrusu benzer şekilde yapmayı düşünüyorum, fikri olana tabi ki hoşgörülüyüz sonucta konu bizim konumuz, dilediginiz gibi düzenleriz tartışarak
    önce şu telefon gelsin kullanıcıları oturtup üyelerimizi ilk sayfada belirleyelim gerisi çerez

Tamamdır, anlaştık öyleyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: thanatos13

quote:

quote:

iphone 5 daha iyi.

hocam buradadamı?

Düşündüm düşündüm en iyi bu lafla cevap verilir dedim

Ben anlamadım

• her iddasına girerim şu an için s3 ten daha fazla fiyattan giriş yapacak ve eminim bu telefonun fiyatı bizim beklentilerimiz gibi 1-2 ay sonra 1300-1000 TL civarına inmeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_67

her iddasına girerim şu an için s3 ten daha fazla fiyattan giriş yapacak ve eminim bu telefonun fiyatı bizim beklentilerimiz gibi 1-2 ay sonra 1300-1000 TL civarına inmeyecek

Hocam distribütör garantili olanlar belki olmaz, ancak kesinlikle 1000 civarına bulunur telefon.
  • quote:

Ben anlamadım

Galatasaray bölümünde daha çok tanındığım için olabilir Elimde olmadan fenomen haline gelmiş bir söz bu. Hikayesi çokta önemli değil zaten LG forumundayız
  • quote:

quote:

Ben anlamadım

Galatasaray bölümünde daha çok tanındığım için olabilir Elimde olmadan fenomen haline gelmiş bir söz bu. Hikayesi çokta önemli değil zaten LG forumundayız

Mümkünse PM'leyebilir misin Merak ettim de

Bu arada arkadaşlar boyut karşılaştırması:

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: black_67

her iddasına girerim şu an için s3 ten daha fazla fiyattan giriş yapacak ve eminim bu telefonun fiyatı bizim beklentilerimiz gibi 1-2 ay sonra 1300-1000 TL civarına inmeyecek

Hocam distribütör garantili olanlar belki olmaz, ancak kesinlikle 1000 civarına bulunur telefon.

androidtelefonları, sahibinden, gittigidiyor vs. sitelerde o fiyatlarda bulunabilir ama gerçek rakam bu olması gerekirken sağolsun hükümet hala biyerlerden geçirme peşinde
  • Topluca şu androidtelefonları'na mail atsak, gerçi gerek yok adamlar elbet getirirler ama ne bileyim ülkemize gelmesi neredeyse 1 ay sürecek en az, 2 hafta bile erken alsak iyidir
  • quote:

Topluca şu androidtelefonları'na mail atsak, gerçi gerek yok adamlar elbet getirirler ama ne bileyim ülkemize gelmesi neredeyse 1 ay sürecek en az, 2 hafta bile erken alsak iyidir

Getirirler onlar yahu
  • hocam benide ekleyiver
  • ben androidtelefonları.com sitesine güzel bi mail attım, tüm kullanıcılar konu kısmına "Google Nexus 4" yazıp mesaj içeriğine de dolu dolu nexus 4 isteği yerleştirirse firma buna karşılıksız kalmaz ve getirebileceği kadar erken getirmeye çalışır n4'ü o yüzden napıyoruz ?

iletisim@androidtelefonlari.com

yardırın beyler
  • Arkadaşlar 13 kasım da nexus 4 çıkıyor. google play store üzerinden satılacak. Benim merak ettiğim şey google play store dan alışveriş yapmanın şartları nelerdir? Yani 13 kasım da yurt dışında bilgisayarının başına oturan birisi kredi kartı ile direk nexus u alabilir mi? kredi kartının yurt dışına ait bir kart olması gerekir mi? Vs... gibi... ayrıntılı olarak anlatabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

Arkadaşlar 13 kasım da nexus 4 çıkıyor. google play store üzerinden satılacak. Benim merak ettiğim şey google play store dan alışveriş yapmanın şartları nelerdir? Yani 13 kasım da yurt dışında bilgisayarının başına oturan birisi kredi kartı ile direk nexus u alabilir mi? kredi kartının yurt dışına ait bir kart olması gerekir mi? Vs... gibi... ayrıntılı olarak anlatabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Saygılar.

Maalesef Google Play'ın cihaz satışları ülkemize açık değil
  • umarım 1000 tl civarı olur 1300 1400 olursa bir daha telefon alınmaz bu ülkeden
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: androkolik

Arkadaşlar 13 kasım da nexus 4 çıkıyor. google play store üzerinden satılacak. Benim merak ettiğim şey google play store dan alışveriş yapmanın şartları nelerdir? Yani 13 kasım da yurt dışında bilgisayarının başına oturan birisi kredi kartı ile direk nexus u alabilir mi? kredi kartının yurt dışına ait bir kart olması gerekir mi? Vs... gibi... ayrıntılı olarak anlatabilecek bir arkadaş varsa sevinirim. Saygılar.

Maalesef Google Play'ın cihaz satışları ülkemize açık değil

hocam biliyorum ülkemize malesef açık değil. Benim merak ettiğim yurt dışında yaşayan yada türkiyeden yurt dışına giden birisi nasıl alabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.