Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.104
Cevap
68
Favori
529.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

almak isteyenler için

http://www.n11.com/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon-P12442717

Hocam mağaza kliksa diyor bu iş neyin nesidir, bilginiz var mı?

Senin anlayacağın teknosa yan kuruluşlarıyla stoklarını eritiyor yeni tasarım geleceğinden herhalde. Yenisi varken kimse eskisine bakmaz sanırım.
    Hem eskisi cızırdayıp ilginç bir takım sorunlar gösteriyorken bunları elinden çıkartmanın peşinde olsa gerek. Art niyetli konuşmuş olmayayım ama bunlar geldi aklıma.
    Fiyattı da dikkatinizi çekti mi? 1149 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 4 Nisan 2013; 13:50:52 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkeagle66

almak isteyenler için

http://www.n11.com/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon-P12442717

Hocam mağaza kliksa diyor bu iş neyin nesidir, bilginiz var mı?

hocam n11 adlı site doğuş grubuna ait bir site onlarda anladığım kadarı ile kliksa ve benzeri sitelere aracılık ediyor yani internetten kliksa ilgili şikayet varmı diye bir araştır derim bilgim bu kadar .

• @darkuk

Yeni tasarım ne zaman gelecek hocam bir bilgi var mı?

@darkeagle66

Kliksa'da sorun çıkmaz ancak arkadaş yeni tasarımdan bahsetmiş. Haliyle bu telefonun fiyatı daha düşer gibi gözüküyor.
  • quote:

@darkuk

@darkeagle66

Kliksa'da sorun çıkmaz ancak arkadaş yeni tasarımdan bahsetmiş. Haliyle bu telefonun fiyatı daha düşer gibi gözüküyor.

Maalesef bir bilgim yok. Tabi yeni tasarıma sahip telefonlar geldiğinde muhtemelen eskisinin fiyatı düşecektir.

Çokta önemli olmayan sorunların giderilmesi iyi olmuş. Ancak bu durum, telefonda bazı sorunların olduğunu ve bunların giderildiğini ispatlamış oluyor.
    Bence kısa bir aradan sonra gelen bu değişiklikler, telefona duyulan güvene ve imajına olumsuz bir etki yapmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 4 Nisan 2013; 15:34:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkuk

quote:

@darkuk

@darkeagle66

Maalesef bir bilgim yok. Tabi yeni tasarıma sahip telefonlar geldiğinde muhtemelen eskisinin fiyatı düşecektir.

Çokta önemli olmayan sorunların giderilmesi iyi olmuş. Ancak bu durum, telefonda bazı sorunların olduğunu ve bunların giderildiğini ispatlamış oluyor.
    Bence kısa bir aradan sonra gelen bu değişiklikler, telefona duyulan güvene ve imazına olumsuz bir etki oluşturdu.

Dedikleriniz bunları kanıtlar nitelikte. Millet boşuna demiyormuş demek, cızırtı vs gibi problemlerin telefonda kronik olarak mevcut olduğu anlaşılıyor.

• quote:

quote:

quote:

@darkuk

@darkeagle66

Bence kısa bir aradan sonra gelen bu değişiklikler, telefona duyulan güvene ve imazına olumsuz bir etki oluşturdu.

Dedikleriniz bunları kanıtlar nitelikte. Millet boşuna demiyormuş demek, cızırtı vs gibi problemlerin telefonda kronik olarak mevcut olduğu anlaşılıyor.

Forumda @Hüsnü008 arkadaşımız aşağıdaki bilgileri verdi. Konuyu ciddi olarak ben dillendirdiğimden Hüsnü008 arkadaşımızın izniyle verdiği bilgiyi paylaşmak istiyorum.

hocam lg'nin iç servis dökümanına bakınca okadar yenilik olmadığını görüyoruz...
    ilk olarak telefonun içinden gelen cızırtı için ufak bir yalıtkan parçası koymuşlar,
    daha sonra yan butonlar daha iyi hissiyat için değişmiş ve son olarak o memecikler eklenmiş, illaki yeni model (303k) almayı gerektirecek büyük bir değişiklik yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 4 Nisan 2013; 15:48:25 >

• wifi sorunu ve gelen ses ile ilgili lg ye mail attım, fatura fotokopisi ile birlikte servise kargo ile yollamamı söylediler.

Bu durum karşısında beklemek daha mantıklı olacaktır, en azından olası bir değişim kararında yeni üretimlerde alma şansımda artabilir diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@darkuk

@darkeagle66

Forumda @Hüsnü008 arkadaşımız aşağıdaki bilgileri verdi. Konuyu ciddi olarak ben dillendirdiğimden Hüsnü008 arkadaşımızın izniyle verdiği bilgiyi paylaşmak istiyorum.

hocam lg'nin iç servis dökümanına bakınca okadar yenilik olmadığını görüyoruz...
    ilk olarak telefonun içinden gelen cızırtı için ufak bir yalıtkan parçası koymuşlar,
    daha sonra yan butonlar daha iyi hissiyat için değişmiş ve son olarak o memecikler eklenmiş, illaki yeni model (303k) almayı gerektirecek büyük bir değişiklik yok...

Teşekkürler hocam. Bu değişikliklere baktığımızda pek bir şey yok gibi gözüküyor ancak sırf bu iki durum için de yeni model çıkartacaklarını sanmıyorum. Firma tarafından söylenmeyen değişikliklerinde olabileceğini düşünüyorum.

• Telefondan soğudum be arkadaş. Ne çok sorun varmış. Bir telefon beğendik çektiğimiz çileye bak arkadaş

Bu wifi sorununu detaylandırabilecek biri var mı? Her telefonda sorun var mı? Varsa nasıl bir sorun?
  • quote:

Teşekkürler hocam. Bu değişikliklere baktığımızda pek bir şey yok gibi gözüküyor ancak sırf bu iki durum için de yeni model çıkartacaklarını sanmıyorum. Firma tarafından söylenmeyen değişikliklerinde olabileceğini düşünüyorum.

Arkadaşlar aşağıdaki konuda takılıyorum genelde;
    http://forum.donanimhaber.com/m_70086751/tm.htm

Sizlerde orayı da takip edebilirsiniz hem o konuya hem buraya yazmak zor oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 4 Nisan 2013; 19:01:54 >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar aşağıdaki konuda takılıyorum genelde;
    http://forum.donanimhaber.com/m_70086751/tm.htm

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Preszsbuild
    Stock Rom yüklü. Başka bir çözümü olamaz mı?

Fabrika ayarlarına geri getirirsen herşeyin sıfırlanmış olur. Bunu yapmadan bir çözümü var mı bilmiyorum, araştırmak gerekir veya konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir.
    Önceden çalışıp şimdi çalışmıyor ise enson yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin hatta kaldırın belki bunlardan biri neden olmuştur.

Kendi kendine düzeldi. İlginç. Bir daha olursa fabrika ayarlarına geri döndüreceğim.
  • quote:

quote:

quote:

Fabrika ayarlarına geri getirirsen herşeyin sıfırlanmış olur. Bunu yapmadan bir çözümü var mı bilmiyorum, araştırmak gerekir veya konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olabilir.
    Önceden çalışıp şimdi çalışmıyor ise enson yüklediğiniz uygulamaları gözden geçirin hatta kaldırın belki bunlardan biri neden olmuştur.

Kendi kendine düzeldi. İlginç. Bir daha olursa fabrika ayarlarına geri döndüreceğim.

Geçmiş olsun, ilginç bellirli aralıklarda devreye giren bir uygulama olabilir veya ısınma sonucu çalışmasını engelleyen bir durum olmuş olabilir.

• tasarım değişikliğini niye bu kadar büyütüyorsunuz merak edıyorum bize gelene kadar altı ay gecer bizdeki murat 124 diğeri uzay mekiği olmayacak ikinci el aldım ben sarj sorunu (sorun değil aslında) dışında bahsedılen hıc bır sorun yok telefonda buyrun link kendınız okuyun bence telefonu arkasına konan o çıkıntılar zamanla eriyebilir.

http://www.techgriff.com/akilli-telefon/nexus-4un-dis-gorunusunde-degisiklik-yapildi-11529
  • RootBox diye bir custom rom kurdum yesilcinde baya bir yorum yapılmış ve telefona resmen yeniden aşık oldum, şiddetle tavsiye ederim.Kişiselleştirme hat safhada...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun, ilginç bellirli aralıklarda devreye giren bir uygulama olabilir veya ısınma sonucu çalışmasını engelleyen bir durum olmuş olabilir.

xda da stock romda bluetooth çalışmıyorsa garantiye gönderin demişler.
    Öteki konuda da bir arkadaş ta bluetooth un çalışmadığından bahsetmiş bir bak derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

tasarım değişikliğini niye bu kadar büyütüyorsunuz merak edıyorum bize gelene kadar altı ay gecer bizdeki murat 124 diğeri uzay mekiği olmayacak ikinci el aldım ben sarj sorunu (sorun değil aslında) dışında bahsedılen hıc bır sorun yok telefonda buyrun link kendınız okuyun bence telefonu arkasına konan o çıkıntılar zamanla eriyebilir.

http://www.techgriff.com/akilli-telefon/nexus-4un-dis-gorunusunde-degisiklik-yapildi-11529

Tasarım değişikliğini kulakçıkları vs dert ettiğimiz yok. Telefonu kullanan arkadaşların bazılarında bir takım sıkıntılar var yeni tasarımda bunların bir çoğu giderilmiş.
    Yani değişiklikler sadece dış görünüşte değil. Dış görünüşü önemsediğimiz yok. xda da felan araştırırsanız nelerin değiştiğini bulabilirsiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

xda da stock romda bluetooth çalışmıyorsa garantiye gönderin demişler.
    Öteki konuda da bir arkadaş ta bluetooth un çalışmadığından bahsetmiş bir bak derim.

dediğiniz gibi ısınmadan vs olabilir tekrar ederse yaparım şu an sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

Telefondan soğudum be arkadaş. Ne çok sorun varmış. Bir telefon beğendik çektiğimiz çileye bak arkadaş

Bu wifi sorununu detaylandırabilecek biri var mı? Her telefonda sorun var mı? Varsa nasıl bir sorun?
    Wifi ile ilgili sorun yaşayanlar ne sorunu yaşıyorlar?
  • quote:

quote:

Telefondan soğudum be arkadaş. Ne çok sorun varmış. Bir telefon beğendik çektiğimiz çileye bak arkadaş

Wifi ile ilgili sorun yaşayanlar ne sorunu yaşıyorlar?

Telefondan soğutacak çok büyük sorunlar değil bunlar, hatta dikkat etmezseniz farkına bile varmazsınız, sadece huzursuz eder.
    Ben ahizeyi kulağıma koyduğumda (ekran açık kapalı fark etmiyor) bir cızırtı duyuyorum.

Bunun dışında çok memnunum telefondan. Ama cızırtının kaynağı nedir merak ediyorum.

Wifi ile ilgili bir problem yok bende. Bazı arkadaşlar wifide sürekli dalgalanma(dalgalanmadan kasıt nedir bilmiyorum) yaşadıklarını belirtmişlerdi.
    Ancak bu telefonla ilgili de olmayabilir, modemden veya wifinin telefon hattından kaynaklanıyor da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkuk -- 5 Nisan 2013; 11:07:36 >

• 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.