Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazoopol

quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emrah1245

quote:

arkadaşlar dün itibariyle sgs3 telefonumu satarak Nexus 4 aldım...s 3 kullanan biri olarak bu hızı akıcılığı hiç beklemiyordum.daha önce hiç nexus serisi bir cihaz kullanmamıştım...hep samsungun arayüzüne alıştığım için bu garip geldi... karıştırıyorum ama çözemedim henüz tam olarak yani mesaj geldiğinde ekran ışığı yanmıyo ikon üzerinde uyarı vermiyo...sonra status barda s3 gibi kullanışı diil. arkadaşlar cihaz hakkaten çok performanslı hızlı ve ilk güncelleme alacak fakat alışma problemi yaşıyorum.s3 mcw de dünyanın en iyi telefonu seçiiilmişti ama ram hakkaten yetmiyodu artık.tıkanmalar yaşanıyodu halihazırda bunda hiç olmadı olacak gibi de değil.tasarım olarakta s3 ten çok iyi bence,onda çok fazla oyuncak izlenimi veriyor cihaz,nex4 ise daha ağır bir duruşu var tasarımıda çok daha iyi...amaaaa gel gör ki s3 daha özelleştirilebilir ve basit kullanımı var gibi geliyo nex4 e göre...
    herkese iyi forumlar...

Hocam hayırlı olsun Benim size sormak istediklerim var
    mesela ekran konusunda sıkıntı yaşadınızmı hiç yani nexus 4.7 inç. olmasına rağmen tuş takımı ekranda yer aldığı için biraz daha ufak görünüyor
    Birde arasındaki farkları yazarmısınız s3 te böyle idi bunda böyle yada bundaki daha güzel yani + ve - leri diyelim
    şimdiden teşekkürler

başta şunu belirtmeliyim,nex4 s3 e göre çok daha hızlı bir cihaz... mesela s3 status bar 4.1.2 de iken kişiselleştirilebilir hale gelmiş ve kullanışlı olmuştu ama nexus ta bu kadar kullanışlı değil (bence) tasarım ve kalite hissi çok daha iyi nexus4 ün...
    benim en çok takıldığım nokta s3 te menü ikonlarını istediğim gibi sıralayabilirken bunda yapamıyorum.go launcher yükleyerek başardım.hafıza kartı desteği yok ama benim için 16 gb gayet yeterli.bulut teknolojisinden faydalanıp foto vs orda depoluyorum.kamera ve video çekimi her ikisinde de kötü bence.
    radyo yok nexusta 40 yılda bir olsada kullanıyodum.
    alıskın olduğum samsung touchwiz arayüzden sonra nexus4 garip geldi...
    ekran s3 e göre çok daha okunaklı...yakından dikkatlice bakınca s3 teki pikselleri görmek mümkündü nexus bu konuda daha iyi.fakat s3 ekranı renkleri daha canlı.
    bana öyle geliyor olabilir ama hemen hemen aynı ekran boyutlarına sahip olmalarına ragmen elinize alınca nex4 daha küçükmüş daha ergomik gibi geliyo (bence)
    tuş takımına gelince ekrandalar ama kullanımda bir sıkıntı yok.hatta daha kullanışlı gibi,s3 te onlara basmak biraz daha zordu,çok aşağıdaydılar.
    batarya konusunda konuşmak için erken ama standart bir akıllı telefon performansı gösterecektir.ram kullanımı çok başarılı.mesela note 2 de de 2 gb ram var fakat arayüz çoğunu kullanıyo.bir çok uygulama çalıştırmama rağmen ramin 3te 1 ini kullanıyo.
    şu an 4.2.2 kullanıyorum diğer markalar ne zaman bu sürüme yükselir bilmiyorum.yaz başındada 5.0 gelecek...fakat arayüz farkı var..sense veya touchwiz ve sony nin arayüzü kendine has özellikleri var.o yüzden be nexus 4 e pek alışamadım.sırrf bu yüzden daha yeni aldığım cihazı satmak için ilan bile verdim...bu aradada alışmaya çalışıyorum.
    s3 te 4.1.2 aralıkta polonyadan dağıtıma başladı günlerce bekledik durduk ve son umudu kesmişken yanlış hatırlamıyorsam 24 veya 25 ocakta gelmişti (ben rom işlerine girmek istemedim)
    donanım tasarım ve fiyat olarak çook iyi bir cihaz olmasına rağmen saf android benim hoşuma gitmedi.ubuntu felan gelecek diyolar pek anlamıyorum o işlerden.veya rom işlerine girmek istemiyorum.
    umarım faydalı bir yazı olmuştur.

Arayüzün neyine alışamadın ki? stock arayüzde zaten touchwiz de yapabildiğin herşeyi yaparsın. marketi biraz karıştır zaten gerekli bütün araçları, özellikleri ekleyebilirsin. üstelik hızından birşey kaybetmeden. touchwiz çok hantal bir arayüz.

yıllardır samsung kullanınca ve uzun zamandır android kullanınca oluşan bir alışkanlık var.bu saf android...mesela go launcher kullanıp biraz olsun benzetmeye çalışıyorum :)) benimkisi garip bir durum ya...ama hızı gerçekten çok çok iyi.biraz karıştırayım marketi...tavsiyeleriniz varsa çok iyi olur.

Size kullanımı kolaylaştırma açısından birkaç uygulama tavsiyesi yapayım.
    Arayüz olarak nova launcher olduğunu varsayarsak (nova launcher ı tavsiye ederim, stok arayüze göre daha hızlı çalışıyor, ayrıca uygulama manüsünün arka planını saydamlaştırabilirsiniz, widget sekmesini kaldırarak geçişlerde ki hafif takılmayı ortadan kaldırabilirsiniz, geçişlere istediğiniz efectleri ekleyebilirsiniz) ikonları DCikonz teması olarak ayarlayabilirsiniz. Nova launcher da bunun ayarını, Nova ayarları -> bak ve hisset -> simge teması sekmesine girip burada "dcikonz theme" 'i seçerek yapabilirsiniz.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.czarnomorski.theme.dcikonz&feature=search_result
    ikinci olarak notification toggle ile notification kısmına istediğiniz gibi wireless, mobil internet, bluetooth, ekran parlaklığı, ses ayarları gibi hızlı ayaları ekleyebilirsiniz. orjinalinden daha kullanışlı.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=de.j4velin.notificationToggle&feature=search_result
    üçüncü olarak kilit ekranı için çok kullanışlı bir araç öneririm. Dashclock widget ile kısa mesajları, cevapsız aramaları, gelen mailleri, batarya durumunu, hava durumu gibi birçok bildirimi kilit ekranında görebilirsin. bunu kilit ekranında yeni ekran eklemeden yapabilirsin. Daha sonra bu ekranıda varsayılan ekran yaptığında, ekran açılır açılmaz kendi saati ve ayrıntılı bildirimleriyle dashclock gelecektir.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.nurik.roman.dashclock&feature=search_result
    Yine ana ekranda kullanışlı bir saat istersen htc nin sense saatinin en gerçekçi ve animasyonlu halini;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.sensev2flipclockweather&feature=search_result
    saat ve hava durumunda farklı seçenekler ararsan;
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.levelup.beautifulwidgets&feature=search_result
    ayrıca sosyal ağları, takvimini, ajandanı vs vs araçları ana ekranında görmek istersen
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rdr.widgets.core&feature=search_result
    kaliteli bir müzik çalar uygulaması istersen
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerpro&feature=search_result
    tavsiyelerimdir...

• quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

arkadaşlar Clear Coat mı yoksa IPG mi daha iyi nasıl anlarım?

http://www.hepsiburada.com/liste/clear-coat-lg-nexus-4-full-body-gorunmez-omurboyu-garanti/productDetails.aspx?productId=telkilclearnex4&categoryId=16102&SKU=TELKILCLEARNEX4&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelkilclearnex4%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dnexus%255cu00204%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

http://www.hizlial.com/u02.021.9382.0464/ipg-lg-nexus-4-e960-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif

İkisinide tavsiye etmem. ikisininde ekran kısmı kaygam deil, takılıyor. yapışkan bir yapıları var, farklı rahatsız edici bir kokuları var. Uygulaması sıkıntılı. sıvı ile uygulandığından mikrofona zarar verebilirsin.
    Ben full body cover için wrapsol marka kullanıyorum. Sıvıyla vs uygulanmıyor. Direk yapıştırılıyor. Hem kaygan bir yüzeye sahip, hem tutuş hissi çok iyi. kokuydu vs bişey yok. Kesinlikle tavsiyemdir.
    http://www.gold.com.tr/U219066/Wrapsol-LG-Nexus-4-Ekran-Ve-Arka-Koruma-Kilifi

• quote:

Orijinalden alıntı: e d d a i

quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

arkadaşlar Clear Coat mı yoksa IPG mi daha iyi nasıl anlarım?

http://www.hepsiburada.com/liste/clear-coat-lg-nexus-4-full-body-gorunmez-omurboyu-garanti/productDetails.aspx?productId=telkilclearnex4&categoryId=16102&SKU=TELKILCLEARNEX4&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dtelkilclearnex4%26fh_lister_pos%3d1%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f%2524s%253dnexus%255cu00204%26fh_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch

http://www.hizlial.com/u02.021.9382.0464/ipg-lg-nexus-4-e960-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif

Clear Coat'ı bilmem ama şu anda IPG kullanıyorum,memnunum.Yalnız ön ekran tarafı hiç kaygan değildi,ben de söktüm.Her iki marka da aynı malzemeyi kullanıyor olabilir.

IPG'yi ereyondan 30 TL ye almıştım,bir de oraya bakının..

Wrapsol u tavsiye ederim. Cam gibi kaygan bir yüzeye sahip ve çokta dayanıklı. Ön ve arka full koruma. Uygulamasıda kolay. Sıvıyla vs yapıştırma derdi yok. Direk kenarlarında ki kulakçıkları tutara parmağınızı sürmeden yapıştırıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: teeKin

tasarım değişikliğini niye bu kadar büyütüyorsunuz merak edıyorum bize gelene kadar altı ay gecer bizdeki murat 124 diğeri uzay mekiği olmayacak ikinci el aldım ben sarj sorunu (sorun değil aslında) dışında bahsedılen hıc bır sorun yok telefonda buyrun link kendınız okuyun bence telefonu arkasına konan o çıkıntılar zamanla eriyebilir.

http://www.techgriff.com/akilli-telefon/nexus-4un-dis-gorunusunde-degisiklik-yapildi-11529

techgriff.com editörleri kendileri mi hazırlamış yoksa yabancı kaynaklardan mı alıntı yapmışlar bilmiyorum ama "yeni tasarımda 2 ufak çıkıntının ses kalitesini etkilediği ve arka yüzeyi çizilmekten koruduğu vs vs" diye yorumlamışlar,

tamam doğrudur hoparlör arkada olduğu için o çıkıntılar çok çok azda olsa hoparlör sesini yükseltecektir, biraz yüksekte olması çizilmeler içinde iyi olacaktır ama bu iki çıkıntının tek nedeni var oda arka yüzey inanılmaz kaygan olduğu için tlf çoğu masada yağ gibi kayıyor, kaymaz diye düşündüğüm bir çok zeminden uçuşa geçmek üzereyken son anda yakaladığım çok oldu

Bence tlf her şeyi ile kesinlikle dünyanın şuan en iyi Android tlfu ama bu kayganlık yüzünden birgün tlfu düşürüp kırma ihtimalim çok yüksek bu nedenle LG nin çok küçükte olsa bu detayı sonradan eklemesi beni hiç mutlu etmedi, milyonlarca dolar arge çalışmaları yapılıyor tasarımlar testler vs vs ve tlf piyasaya sürüldükten aylar sonra tasarım hatası gideriliyor, tasarım ekibindeki bir allahın kuluda farkedemedi mi bu tasarım neredeyse her zeminde yağ gibi kayıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vj_sinan

Kaygan bir ekran koruyucusu lazım arkadaşlar önerisi olan ?? ?.

full body cover, denemediğim kalmadı, ne ucuzların kaygan olupta parmak izi tutan yapısı nede pahalı olanların kaygan olamayan, yapışkan rahatsız edici bir yüzeyi var. her iki tarafıda saracak, özellikle ön kısmı cam gibi kaygan, parmak izini fazla barındırmayan bir ekran filmi.
    uygulamayı dikkatlice yaparsanız, hava kabarcıklarını dikkatli şekilde zedelemeden yavaş yavaş temizlerseniz, farkedilmeyecek bir görünüme kavuşuyor. Hava kabarcıkları için acele etmeyin, önce büyüklerini zedelemeden halledin. diğerlerini yavaş yavaş tırnaklarınızla, ekran filminin yapısını bozmadan temizleyebiliyorsunuz.
    Ben sabrımız zorlamadan 2. günün sonunda her iki tarafıda tertemiz yaptım
    kılıfı çıkardım attım

• 2 gündür nexus 4 kullanıyorum, daha önceki telefonum nokia e6'ydı. almanyadan akrabama getirttim telefonu, lumia 820 ve bunun arasında baya bi git gel yaşadım. telefonun görüntüsü performansı çok iyi ancak bu cızırtı ve arkada hoparlör beni bitirdi :(

nokiadan başka bi marka kullanmamıştım hem windows market gelişmedi hem de değişiklik olsun diye bunu istedim ama kimi aradıysam sesin eskisine göre boğuk geliyor diyor :( sene 2013 olmuş nokia battı batacak deniyor alay konusu oluyor bi nokia'daki mikrofon ve hoparlör kalitesi yok. yani telefon dediğimiz şey ister akıllı olsun ister akılsız olsun herkes için ilk kriter konuşma kalitesi değil midir?? karşımdaki yüksek sesle konustugu zaman ahizenin arkası zangır zangır titriyor böyle bişey nasıl olabilir bu açıdan büyük hayal kırıklığı yaşattı ama aldık bi kere gittiği kadar kullanıcaz artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsclkr

2 gündür nexus 4 kullanıyorum, daha önceki telefonum nokia e6'ydı. almanyadan akrabama getirttim telefonu, lumia 820 ve bunun arasında baya bi git gel yaşadım. telefonun görüntüsü performansı çok iyi ancak bu cızırtı ve arkada hoparlör beni bitirdi :(

nokiadan başka bi marka kullanmamıştım hem windows market gelişmedi hem de değişiklik olsun diye bunu istedim ama kimi aradıysam sesin eskisine göre boğuk geliyor diyor :( sene 2013 olmuş nokia battı batacak deniyor alay konusu oluyor bi nokia'daki mikrofon ve hoparlör kalitesi yok. yani telefon dediğimiz şey ister akıllı olsun ister akılsız olsun herkes için ilk kriter konuşma kalitesi değil midir?? karşımdaki yüksek sesle konustugu zaman ahizenin arkası zangır zangır titriyor böyle bişey nasıl olabilir bu açıdan büyük hayal kırıklığı yaşattı ama aldık bi kere gittiği kadar kullanıcaz artık

işte bu soyledikleriniz iyice soğuttu cihazdan ama yakin fiyattan alternatif bulamiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonradan üretilen cihazlarda bu sorunlar yokmuş, ilk parti cihazlarda var diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

quote:

2 gündür nexus 4 kullanıyorum, daha önceki telefonum nokia e6'ydı. almanyadan akrabama getirttim telefonu, lumia 820 ve bunun arasında baya bi git gel yaşadım. telefonun görüntüsü performansı çok iyi ancak bu cızırtı ve arkada hoparlör beni bitirdi :(

işte bu soyledikleriniz iyice soğuttu cihazdan ama yakin fiyattan alternatif bulamiyorum

yeni versiyonu üretilmeye başlanmış şubatta, eğer onlarda da aynı problem varsa alma derim. tmm şekil performans on numara ama ses kalitesi kötü olduktan sonra ne yapayım. oyuncak degil telefon gibi telefon kullanmak istiyorum. basıma gelcekleri bile bile istedim bu telefonu nokia'nın değerini bi kez daha anlamış oldum. e6yla karsılastırılır mı diye dalga gecenler olur belki ama durum açık ve net

• quote:

Orijinalden alıntı: optimus 1

Sonradan üretilen cihazlarda bu sorunlar yokmuş, ilk parti cihazlarda var diyorlar

daha 2 gün oldu ya vereyim değiştirsinler madem, dalga geçiyorlar sanki. en kötü servise gönderilen telefonların hoparlör ve mikrofonlarını değiştirsinler, sorunun yazılımsal olmadığı belli
  • quote:

quote:

Sonradan üretilen cihazlarda bu sorunlar yokmuş, ilk parti cihazlarda var diyorlar

daha 2 gün oldu ya vereyim değiştirsinler madem, dalga geçiyorlar sanki. en kötü servise gönderilen telefonların hoparlör ve mikrofonlarını değiştirsinler, sorunun yazılımsal olmadığı belli

servisle görüştüm yurtdışı cihazlar garantiye girmiyormuş, geçmiş olsun hem bana hem playstore'dan alanlara. rezillik başka birşey değil
  • quote:

quote:

quote:

servisle görüştüm yurtdışı cihazlar garantiye girmiyormuş, geçmiş olsun hem bana hem playstore'dan alanlara. rezillik başka birşey değil

Dostum 2 gün oldu diyorsunuz da, cihaz almanya dan ne zaman satın alındı
    Cihazın seri nosu nedir? Seri numaradan uretim yeri, Tarihi filan belli oluyor dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum 2 gün oldu diyorsunuz da, cihaz almanya dan ne zaman satın alındı
    Cihazın seri nosu nedir? Seri numaradan uretim yeri, Tarihi filan belli oluyor dediler

geçen hafta çarşamba saturn diye bi mağazadan satın alındı, kaydını daha yeni yaptırdım çarşamba günü kullanmaya başladım. seri nosunun ne önemi var ki ilk serilerden işte, geri almanyaya gönderirsem iade edilebilir burda iade etme gibi bi durum yok

• Nexus 4 almak isteyenlere yardım etmek için telefon hakkında görüşlerimi belitecem.
    geliyor.
    Artıları:

1-EN son android sürümü 4.2 jb ile gelmesi ve en hızlı güncelleme alacak olan telefon.
    2-Saf sade bir Android arayüzü.
    3-(bana göre)En iyi tasarıma sahip olan Android telefon.(arkası metal gibi bişey olsaydı iyi olurdu ama cam ekranın havasıda güzel)

Eksileri:

1) Şarj adaptöründen cızırtı geliyor. (Allahtan telefonu şarja takınca cızırtı gidiyor. Sanki elektrik boşa gitmesin diye ağlıyor :D şarja takınca susuyor :D )
    2)kamerası 8mp olmasına rağmen 8mp kalitesinde hatta 5 mp kalitesinde bile göstermiyor. (ama bana kamera lağzım olmadığı için sorun yok)
    3)ahizeden cızırtı geliyor.
    4)telefonu sallayınca hatta yavaşça bir yere koyunca bile kamera bölgesinde ses geliyor.
    5)ram i ve işlemcisi iyi olmasına rağmen gta vice city de oynanmayacak şekilde değil ama yine rahatsız edici bir takılma var. (oyun performansını beğenmedim.)

Son olarak şunu belirtiyim. Ben telefonu yurtdışından getittirdim. toplamda 850 tl ye denk geliyor. Ben gerçekten bu telefonun eksileri kısmına yazdığım dezavatajlardan dolayı hiç pişman değilim. çünkü telefonu 850 tl ye yani telefonun en makul fiyatına aldım.

Ama tr den 1400-1000 tl arasında bir fiyata alsaydım gerçekten pişman olurdum bu telefonu almaya.

Ama bu sorunların hiçbiri olmasaydı tr den garantili bir şekilde alırdım.

• arkadaşlar demin telefonla ilgili bi şey farkettim ses açma kapama tuşlarının üzerine basınca çıt çıt ses geliyor sanki temassızlık varmış gibi bi dener misiniz aynı olan var mı? ses açma kapama tuşlarının üst kısmına basın kasaya yani tuşlara değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kfy-1907

arkadaşlar demin telefonla ilgili bi şey farkettim ses açma kapama tuşlarının üzerine basınca çıt çıt ses geliyor sanki temassızlık varmış gibi bi dener misiniz aynı olan var mı? ses açma kapama tuşlarının üst kısmına basın kasaya yani tuşlara değil.

bende yok tüm etrafına bastım.
  • arkadaşlar kusura bakmayın ilk android telefonum bu nexus 4

forumu iki saattir arıyorum, iki tane toolkit indirip root yapmaya çalıştım ama beceremedim

4.2.2 sürümü aldığım gibi kullanıyorum, bana kolay yoldan root u nasıl yaparım söyleyebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollowman_

quote:

Orijinalden alıntı: vj_sinan

Kaygan bir ekran koruyucusu lazım arkadaşlar önerisi olan ?? ?.

full body cover, denemediğim kalmadı, ne ucuzların kaygan olupta parmak izi tutan yapısı nede pahalı olanların kaygan olamayan, yapışkan rahatsız edici bir yüzeyi var. her iki tarafıda saracak, özellikle ön kısmı cam gibi kaygan, parmak izini fazla barındırmayan bir ekran filmi.
    uygulamayı dikkatlice yaparsanız, hava kabarcıklarını dikkatli şekilde zedelemeden yavaş yavaş temizlerseniz, farkedilmeyecek bir görünüme kavuşuyor. Hava kabarcıkları için acele etmeyin, önce büyüklerini zedelemeden halledin. diğerlerini yavaş yavaş tırnaklarınızla, ekran filminin yapısını bozmadan temizleyebiliyorsunuz.
    Ben sabrımız zorlamadan 2. günün sonunda her iki tarafıda tertemiz yaptım
    kılıfı çıkardım attım

Bu ürünün gold da görseli yok acaba nasıl birşey. Birde düşmeye vs dayanıklılık gibi durumları var mı?

Yani ben bumper almayı düşünüyorum üstüne birde bu fazla mı olur?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetilker

arkadaşlar kusura bakmayın ilk android telefonum bu nexus 4

forumu iki saattir arıyorum, iki tane toolkit indirip root yapmaya çalıştım ama beceremedim

4.2.2 sürümü aldığım gibi kullanıyorum, bana kolay yoldan root u nasıl yaparım söyleyebilecek var mı?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AtaSK24qczY
    Buyrun hocam

• Dün gece başımdan değişik bir olay geçti . Telefonu %20 de iken sarja takdım ( usb den değil priz den ) 1 dakika sonra %100 gösterdi takıp tekrar çıkardım kaplodan yine %100 gösterdi . Telefonu açıp kapadım %13 e düştü sonra düzgün sarj oldu . BU sorunla karşılaşan var mı ? ya da bunun nedeni nedir

http://imageshack.us/a/img853/4403/screenshot2013040604155.png

http://imageshack.us/a/img18/7678/screenshot2013040604110.png

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.