Şimdi Ara

★GOOGLE NEXUS 4 BEKLEYENLER VE ALMAK İSTEYENLER (VIDEO İNCELEME)★ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.105
Cevap
68
Favori
529.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lg ekranına hastaydim yazılımda geldi tam oldu bekleyelim bakalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reserved

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XsI

quote:

Orijinalden alıntı: berkozcann

quote:

Orijinalden alıntı: alp238

merhaba bende düşünüyorum lg nexus almayı ama sanki bariz bir farklılık yok gibi bizim nexustan fiziksel olarak tabi donanımsal anlamda üst seviyede oldugu malum merak ettigim bir diger konuda yeni nexus tada fm radyo olmayacak mı?

şuan için kesin birşey söylemek yanlış olur, galaxy nexusta radyo çipseti olmasına rağmen google vergisini ödemek istemediği için bağlanmamış şekilde piyasaya sürüldü
    qualcomunda böyle güçlü gpu ve işlemciye yataklık eden anakartında radyo çipseti büyük ihtimal mevcuttur lakin yukarıda da bahsettiğim gibi çipsetin varlığı etkilemiyor

Eğer böyle bir durum söz konusu ise de nexus s teki gibi olsun.Radyo çipi var ve antene de bağlı fakat telefonda yazılım yok.Böylece sanırım hem vergi ödememiş oluyorlar hem de sonradan kendimiz radyo port edebiliyoruz.

Şu anda galaxy nexusum var radyodan çok müzdariptim ama Vodafone sınırsız internetim olduğu için AndroTürk radyo işimi hallediyor.Üstelik adil kullanımda 96kbps hızla bile donmadan dinleyebiliyorum.Tavsiye ederim.

bendede tunein radio pro versiyonu var, zaten fazla türkçe dinlemem, yabancı radyo istasyonları için en iyisi öneririm

• Telefon çok hoşuma gitti nedense.Almaya çalışıcam inş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: XsI

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alp238

merhaba bende düşünüyorum lg nexus almayı ama sanki bariz bir farklılık yok gibi bizim nexustan fiziksel olarak tabi donanımsal anlamda üst seviyede oldugu malum merak ettigim bir diger konuda yeni nexus tada fm radyo olmayacak mı?

şuan için kesin birşey söylemek yanlış olur, galaxy nexusta radyo çipseti olmasına rağmen google vergisini ödemek istemediği için bağlanmamış şekilde piyasaya sürüldü
    qualcomunda böyle güçlü gpu ve işlemciye yataklık eden anakartında radyo çipseti büyük ihtimal mevcuttur lakin yukarıda da bahsettiğim gibi çipsetin varlığı etkilemiyor

Eğer böyle bir durum söz konusu ise de nexus s teki gibi olsun.Radyo çipi var ve antene de bağlı fakat telefonda yazılım yok.Böylece sanırım hem vergi ödememiş oluyorlar hem de sonradan kendimiz radyo port edebiliyoruz.

Şu anda galaxy nexusum var radyodan çok müzdariptim ama Vodafone sınırsız internetim olduğu için AndroTürk radyo işimi hallediyor.Üstelik adil kullanımda 96kbps hızla bile donmadan dinleyebiliyorum.Tavsiye ederim.

bendede tunein radio pro versiyonu var, zaten fazla türkçe dinlemem, yabancı radyo istasyonları için en iyisi öneririm

Aslında yabancı olarak çok alternatif var ama türkçe radyo programı çok az sayıda.Geceler de Matrax ve muzosuz geçmiyor ne yapalım.

• LG sayfasının en çok ziyaret edilen ve en hareketli konusu olacağı kesin bu konunun... Nexus ayağını sürüyüp geliyor. Bundan sonra da yükselen değer LG olacak, o kesin...
  • Beni de yaz ben de samsung nexus'dan geçicem ama bi 4-5 ayı bulur fiyattan ötürü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legendery -- 23 Ekim 2012; 0:47:27 >
  • 29 Ekimde 4.2 ile beraber tanıtılıcak telefon. Haberler bu yönde.
  • Bende bekliyorum.Lg olması sorun değil telefon Google ın :)
  • benide ekle dostum
  • Beni de ekleyiver hocam Merakla bekliyorum.

• İnşallah kamerası doğru düzgün olur.Galaxy Nexus berbat bu konuda.
  • Türkiye fiyatı ne olur acaba?En fazla 1250 olsa çok iyi olur.

• Galaxy Nexus düşünüyordum ama bu telefonu duyunca var geçtim. Umarım 1799 gibi fahiş fiyatlarla gelmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: »FaTaLiTY

Galaxy Nexus düşünüyordum ama bu telefonu duyunca var geçtim. Umarım 1799 gibi fahiş fiyatlarla gelmez.

snapdragon s4 pro + 2gb ram li makinelerin fiyat skalasında gelecektir diye tahmin ediyorum.
    geçen sefer ki gibi saçma sapan rakamlar ile piayasaya girerlerse bizden işittikleri dualar ile kalırlar...
  • yeni fotoğraf daha ekledim lakin, cihazın üzerinde lg yazısı bulunma ihtimali vermiyorum bu yüzden %100 dogrulugu yok bence, ek olarak ekran kavislide değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnMullins -- 24 Ekim 2012; 20:19:43 >
  • Arkadaslar sizce s3 u satip yeni nexus almali miyim ?

• donanımhaberde ilk haberi çıktığından beri büyük bir heyecanla bekliyordum, telefon ile ilgili bir konu açmak için girdim ve bunu gördüm eğer 399dolar ve civarı bir fiyatla çıkarsa alacağım beni de listeye eklerseniz sevinirim

edit: gereksiz sözcük kullanımından kaynaklanan saçmalık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bunela? -- 25 Ekim 2012; 9:29:16 >
  • bende bekliyorum..benide ekleyin :)

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.